0

Portugalia ma taką pakę, że aż się prosi tam wsadzić Guardiolę i heja.

2

@Bocheno1 10,30 zł na kilka dni po 10 to naprawdę dużo pieniędzy.

0

@ranger3120 odmów 16 razy zdrowaś Maryjo i powinno już być zero.

1

@JimMorrisonFCB udało ci się nie przywalić? Szacun.

0

@JimMorrisonFCB Ja wczoraj miałem taką sytuację, nie wiem jak to możliwe ale chłop we mnie wjechał w tył na autostradzie. Jadę , jadę a tu boom. Solidnie mnie w fotelu rzuciło a zdzierak nawet nie pękł.

0

Mieliście kiedyś wypadek samochodowy lub jaką kolwiek kolizję czy uderzenie w cokolowiek ? Ja miałem 3-4 takie sytuacje zawszę dość drobne bez większego uszkodzenia samochodu a nawet w takich sytuacjach zawszę mnie dość mocno szarpnęło w aucie. Czy auta są tak skonstruowane, że wszystko tak bardzo się odczuwa ? Nawet nie chce myślę jaki to musi być szok , jak ma się solidny wypadek.

1

@Ojciec5tkidzieci jak grałem w 2010 to była mega.

1

@xVENUMx 4200 miesięcznie no tak bym powiedział są to minima

0

Witam, czy mocno porysowany, delikatnie pęknięty zderzak, blacharz/lakiernik jest wstanie naprawić i od nowa polakierować czy tutaj trzeba szukać nowego.

1

@Piotii16 jak jesteś z okolic łodzi to dam mogę dać Ci namiar na kogoś odpowiedniego. Dużo zdalnie facet też załatwia.

0

@Iniesta8i i co robili z tą benzyną? Dojeżdżali do roboty 100 km czy co ?

2

@Kubsoleon Ja nie byłem jak wchodziło do kin bo miałem 8 lat ale byłem dwa lata temu na maratonie władcy pierścieni w Multikinie i powiem tak. Robi to ogromne wrażenie 20 lat po premierze. Powiem więcej nawet dziś tak dobrych filmów nie robią.

0

@SawneyBean Różne opinie słyszałem o filtronie mimo, że niby robi je Manna. Zdecydowałem się na filtry paliwa/oleju z Knechta a powietrza i kabinowy z filtrona. Wyszło 150 zł praktycznie tyle samo co bym wziął cały zestaw z filtrona

0

Co myślicie o filtrach marki Mahle/Knecht? Szukam czegoś dobrego i sporo dobrych opinii słyszałem o tej firmie.

0

@Stinger_ Widzę, że wiele osób marzy o wybitnym trenerze dla Milanu a żaden nie chcę się na to zdecydować.

0

@WiernyKibic111 Luxmed to był dobry 10 lat temu jak mieli o 100 procent mniej klientów. Teraz to nawet w robocie na czarno u pana Zbyszka dają ci Luxmed w pakiecie.

0

To Koniec, definitywny!
Ja to Jurgen pamiętam.

0

@macio_944 powie ktoś z jakiego to filmu ten obrazek? Zawszę mnie to zastanawia.

0

@Faro Real to się może po jajach podrapać co najwyżej.

4

@Seledynowy Na tym każdy zyska.

0

@NeroTFP1 10 lat ? Na moje to jakieś 16-17 lat.

9

Penia zagrał wczoraj tak, żeby nikt nie miał wątpliwości czy Szczęsny ma zagrać z Sevilla czy nie.

2

Robert jest w dużo lepszej firmie czy w końcu protrafimy rozpracować rywala i dostarczy mu piłkę w pole karne ?

0

@priest9999 O to nieźle

0

Czy Lewandowski byłby najstarszym zdobywcą złotego buta w historii, oczywiście jak tak się stanie ?

4

Sevilla-Bayern-Real Madryt
Bardzo się cieszę na te mecze właśnie spotkań z absolutnym TOPem mi do tej pory brakowało by uzyskać taką poważną i rzetelną opinie o pracy Flicka.
W przeciągu tygodnia okaże się kto pływa bez majtek.

1

Mam wrażenie, że Fati fizycznie po prostu nie jest sobą i tyle. Mam nadzieję, że jest jakiś plan by przywrócić go do najlepszej formy.

0

@LjakRoberciik pewnie i to jeszcze jak.

0

@Kgorecki2500 skupiająca się tylko na głównej fabule i typowo zadaniami pobocznymi związanymi z postaciami głównymi to się zgodzę. Jednak cała masa kontraktów, cyberpsychozy idt. daje tej grze drugie życie. To jest tytuł na 100 h by wymaksować a jeszcze nie ruszyłem widma wolności.

1

Ale ten cyberpunk to jest dojebana gra. Absolutnie się nie dziwię , że takie produkcje powstają 10 lat i kosztują setki milionów złotych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?