2

@daniel32778 ter Stegen nie zagra w tym sezonie

0

Cracovia dalej swoje.

1

@Lisek kiedyś tak miałem ale raz i dostarczył kolejnego dnia. Chyba jak jest pełny to jest jakaś informacja, że można odebrać z busa lub zostawia obok w jakimś paczkomacie.

0

@Fido66 5 lat kacetu.

0

@Cygan BRC Na razie niech wyrówna osiągnięcia Xaviego, potem będziemy gadać.

4

@Kidd Czy w ogóle w takich domach , które zostały kompletnie zalane tym czym piszesz można dalej mieszkać?

2

Taki Wojtek Szczęsny idealnie by się wpasował do tej szalonej ekipy Flicka.

7

@Veysel Podobny to on jest do nich ale oni mają 45 lat.

0

@PatrykBarca Nie dodałeś, że murarze grali w 10.

0

W ogóle co to za pomysł by rezerwowym bramkarzem był młody zawodnik do tego niezwykle przeciętny. Kompletnie mi się to nie spina.

2

@Kengo Wygląda jak jakiś budynek z Wolfensteina, jest klimat.

0

Marzy mi się Claudio Bravo. Uwielbiałem gościa, przez dwa lata u nas chłop nie popełnił błędu.

1

@D10SLEO pewnie smakowało jak 2 litry oryginalnej coli rozcieńczonej w 20 litrach wody.

4

Claudio Bravo zawszę był lepszy niż Ter Stegen.

4

Wczoraj to był taki mecz, że nawet jakby Wawrzyniak u nas grał na LO to miałby z dwie asysty.

14

Wczorajszy pressing w 94 minucie przy 5-1 mówi wszystko jaką pracę wykonał nowy sztab szkoleniowy.

0

@Panpiwkarz Wszystko zależy od miłościwie panującego Tebasa.

3

Ciekawe jak by wyglądała ta drużyna gdyby Flick miał wszystkich do dyspozycji w optymalnej formie.

0

Ter Stegen Redemption

0

To taki skład w stylu Barcy B.

0

Zatopić żółtą łódź podwodną. Było już?

0

Witam może ktoś miał taką sytuację i podzieli się radą. Żonie kończy się umowa na abonament w Play w styczniu i chciałby przejść do Plusha. Czy złożyć wniosek o przejście do Plusha trzeba po opłaceniu ostatniej faktury w Play? Czy w Play trzeba jakoś zgłosić, że nie przedłużymy umowy i przechodzimy gdzieś indziej? Pytam bo w sumie nigdy nie przenosiłem swojego numeru do innej sieci.

1

@draxidox o ktoś tutaj połączył kropki, brawo.

1

Komentarz usunięty

5

@tadzik447 Kurcze a dostęp do koksu, amfetaminy,heroiny ? Strasznie jesteśmy ograniczni w tej Polsce. Żądam wolności.

0

@draxidox a co to komu przeszkadza ?

0

Witam, poleci ktoś zegarek multisportowy za GPS do 600-700 zł? Czy w sumie najtańszy Garmin 55 to jedyny rozsądny wybór? Fajnie prezentuje się Amazfit T-Rex ale niestety jego pierwsze wydanie jest praktycznie nie do kupienia a wersja 2 i 3 to już dużo wyższa kwota. Może ktoś ma coś nieoczywistego i ciekawego.

1

Jak tam, Legia też wczoraj była lepszym zespołem?

0

@FCB_dimiC Nigdy nie miałem ale po prostu nie chcę maszynki w której trzeba pamiętać o wymianie ostrzy.

0

Poleci ktoś spoko trymer do 200 zł? Tylko nie Philips one blade.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?