bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@daniel32778 ter Stegen nie zagra w tym sezonie
0
Cracovia dalej swoje.
1
@Lisek kiedyś tak miałem ale raz i dostarczył kolejnego dnia. Chyba jak jest pełny to jest jakaś informacja, że można odebrać z busa lub zostawia obok w jakimś paczkomacie.
0
@Fido66 5 lat kacetu.
0
@Cygan BRC Na razie niech wyrówna osiągnięcia Xaviego, potem będziemy gadać.
4
@Kidd Czy w ogóle w takich domach , które zostały kompletnie zalane tym czym piszesz można dalej mieszkać?
2
Taki Wojtek Szczęsny idealnie by się wpasował do tej szalonej ekipy Flicka.
7
@Veysel Podobny to on jest do nich ale oni mają 45 lat.
0
@PatrykBarca Nie dodałeś, że murarze grali w 10.
0
W ogóle co to za pomysł by rezerwowym bramkarzem był młody zawodnik do tego niezwykle przeciętny. Kompletnie mi się to nie spina.
2
@Kengo Wygląda jak jakiś budynek z Wolfensteina, jest klimat.
0
Marzy mi się Claudio Bravo. Uwielbiałem gościa, przez dwa lata u nas chłop nie popełnił błędu.
1
@D10SLEO pewnie smakowało jak 2 litry oryginalnej coli rozcieńczonej w 20 litrach wody.
4
Claudio Bravo zawszę był lepszy niż Ter Stegen.
4
Wczoraj to był taki mecz, że nawet jakby Wawrzyniak u nas grał na LO to miałby z dwie asysty.
14
Wczorajszy pressing w 94 minucie przy 5-1 mówi wszystko jaką pracę wykonał nowy sztab szkoleniowy.
0
@Panpiwkarz Wszystko zależy od miłościwie panującego Tebasa.
3
Ciekawe jak by wyglądała ta drużyna gdyby Flick miał wszystkich do dyspozycji w optymalnej formie.
0
Ter Stegen Redemption
0
To taki skład w stylu Barcy B.
0
Zatopić żółtą łódź podwodną. Było już?
0
Witam może ktoś miał taką sytuację i podzieli się radą. Żonie kończy się umowa na abonament w Play w styczniu i chciałby przejść do Plusha. Czy złożyć wniosek o przejście do Plusha trzeba po opłaceniu ostatniej faktury w Play? Czy w Play trzeba jakoś zgłosić, że nie przedłużymy umowy i przechodzimy gdzieś indziej? Pytam bo w sumie nigdy nie przenosiłem swojego numeru do innej sieci.
1
@draxidox o ktoś tutaj połączył kropki, brawo.
1
Komentarz usunięty
5
@tadzik447 Kurcze a dostęp do koksu, amfetaminy,heroiny ? Strasznie jesteśmy ograniczni w tej Polsce. Żądam wolności.
0
@draxidox a co to komu przeszkadza ?
0
Witam, poleci ktoś zegarek multisportowy za GPS do 600-700 zł? Czy w sumie najtańszy Garmin 55 to jedyny rozsądny wybór? Fajnie prezentuje się Amazfit T-Rex ale niestety jego pierwsze wydanie jest praktycznie nie do kupienia a wersja 2 i 3 to już dużo wyższa kwota. Może ktoś ma coś nieoczywistego i ciekawego.
1
Jak tam, Legia też wczoraj była lepszym zespołem?
0
@FCB_dimiC Nigdy nie miałem ale po prostu nie chcę maszynki w której trzeba pamiętać o wymianie ostrzy.
0
Poleci ktoś spoko trymer do 200 zł? Tylko nie Philips one blade.