0

Oby w lutym/marcu potwierdziło się nasze świetne przygotowanie fizyczne.

5

@KamQiX Jak go tym bardziej podziwiam. Tyle lat aż trudno znaleźć motywację do roboty na najwyższym poziomie przez taki czas a mimo wszystko Atletico cały czas w czołówce a on w meczach nadal żyje na maxa.

0

Kiedy ostatnio strzeliliśmy 7 goli w lidze? Po latach kaszanki mam wrażenie, że to ostatnio było gdzieś w 2015 może 2016.

0

@adamek20151 Masz dzieci ?

2

@Ziemny Nie pytałem o dziecko ;) Zauważ, że każda sytuacja jest inna ;)

0

Niestety mając małe dziecko nie miałem możliwości obejrzeć żadnego z tych 3 spotkań Barcelony. Powiedzcie czy po prostu przepychamy te mecze czy naprawdę coś ruszyło i jest optymizm?

0

@tadzik447 50 zł to tanio ?

2

@mordini123 Marzy mi się mroczna gangsterska w Europie Wschodniej.

0

Wszyscy do zwolnienia. Dobranoc.

2

@partymaker Przecież podobno odnalazł swoją pozycję.

3

Poczekajta do końca, dobre ?

0

@Seledynowy Pamiętam rok 2009 i naszą pierwsza umowę z Cyfrą+. Dosłownie wszystkie kanały nawet z HBO za niecałe 60 zł.

0

@Zoker O ile się nie mylę miał stworzone specjalne warunki aby to przebiec i chyba jaki oficjalny rekord tego nie zaliczają ale mimo wszystko kosmos. Osobiście na rowerze muszę się delikatnie postarać by utrzymać takie tempo przez 42 km.

2

@TheNekro94 Z średnią prędkością 21,18 km/h przebiegł facet maraton poniżej dwóch godzin to dopiero robi wrażenie. A mowa o Kipchoge.

0

@Linnox Też go lubiłem ale mocno się zawiodłem. W La Liga zawszę był znany z niezwykłej solidności a mam wrażenie, że w Barcelonie mu nie idzie.

0

@regatta52 To nieźle, dla mnie te 10 k w roku to już sporo jest.

0

@OzzyFCB Mam na myśli sytuację w której 10 k przejadę po 13 miesiącach i się zastanawiam czy muszę po roku jechać czy dodatkowy miesiąc gdzie dobiję do 10 k nie zaszkodzi.

0

Czy wymiana oleju co 12 miesięcy lub 10000 km to konieczność czy generalnie nie wielkie przeciągnięcie to już duży problem ?

6

Christensen zdenerwowany.
Barcelona - Uspokój się.

1

Klasę naszych transferów poznaje się między innymi po tym gdzie odszedł Gundo a gdzie Cancelo ;)

2

Muszę przyznać, że dla takich strażaków którzy tracą kolegów na akacji czy też po prostu w pracy to musi być bardzo ciężkie przeżycie. Naprawdę trzeba mieć silną psychikę by po takich wydarzeniach mieć odwagę na dalszą pracę. Wiem, że do takich tragedii dochodzi naprawdę rzadko ale mimo wszystko nie jest to łatwe. Ciekawe czy dużo jest przypadków, że ludzie rezygnują z takiej pracy/służby właśnie po takich dramatach.

0

@demsi1707 Z tego twojego wywodu interesuje mnie tylko przed ostatnie zdanie. Co masz na myśli piszący, że cały czas uwaga skupiona na tobie ?

0

@BorzyKrzys Łap chwilę po alko ? Ciekawe, ciekawe.

0

@Ojciec5tkidzieci Chodzi mi też o to, że chyba często on te rekordy poprawia.

0

Myślicie, że ten Duplantis mógłby od razu ten rekord poerdyknąć konkretnie a tylko tak się zabawia by marketing dobrze działał a za tym idzie pieniądz?

0

@PatrykBarca Patrząc na ilość wypadków i wizyt na SOR-ach po skonsumowaniu Hot-dogow... :)

0

@Szklaner Nie jestem żadnym expertem, przytaczam po prostu idiotyczne wypowiedzi osób, które są odpowiedzialne za dostępność alkoholu w Polsce.

0

@Szklaner Myślisz, że wyszukałeś coś w internecie i już wiesz co miałem na myśli ? Proponuję posłuchać podcastu co ćpać po odwyku , tam są osoby co chodzą na takie spotkania z radnymi i walczą z alkoholową sektą. Tam są podane wszystkie szczegóły odnośnie takich radnych co tak właśnie mówią ;)

3

@KamQiX A czy nie uważasz, że zmniejszenie punktów dostępu do alkoholu wyjdzie na zdrowie ? Czy nie idiotyczne jest to, że w sobotę czy niedzielę o 6 rano łatwiej dostępny jest alkohol niż pieczywo ?

0

Odnośnie tematu zakazu sprzedaży alkoholu na stacjach benzynowych, który się tutaj gdzieś przewinął warto przytoczyć tutaj wypowiedź jednego z Warszawskich radnych, który stwierdził, że stację paliwowe mogą upaść po zakazie sprzedaży alkoholu. Stacje paliwowe upadną bez alkoholu, niezłe fikołki, co ? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?