bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB24 Bo żaden z naszych nie zgodzi się na dużo gorszą pensje po sprzedaży w jakimś innym klubie. Dziwi cię to ?
0
Czy bez żadnych ruchów transferowych Barcelona nie była w stanie nawet zarejestrować tej samej kadry co rok temu ?
1
@mordini123 Wiadomo, Hiszpania ;)
0
Kingdom Come Deliverance. Tak czy nie ?
0
@FeriFcb Osobiście dużo lepiej się bawiłem w Mafii 1 Remake i Mafii 2 niż w GTA V i IV. Jak GTA to San Andreas, tam było wszystko plus niezwykle dobra historia.
2
Polskie morze, jaki to jest konsumpcyjny rak to brak słów. Raz na 5 lat w sezonie to jednak za często tam być.
1
@Arden Za to u nas sobie popatrzysz na takiego Ferrana ;)
0
@FeriFcb Może to tylko zaszkodzić Mafii oby premiera rok późnej.
6
Mafia 4, tak to się wydarzy. Oby tego nie zjebali.
4
@doc Do Barcy nikt nie wraca.
2
Barca podejmuje drastyczne kroki by zarejestrować kogoś takiego jak Olmo. Ależ Laporta wykonał pracę po swoim powrocie :)
0
@D10SLEO Uważasz, że u nas zdecydowanie się wyróżniał na tle silnych przeciwników?
0
Uff całe szczęście nie będziemy dopłacać do transferu Gundo.
2
@MesQueUnClub_87 Ostatnio widziałem filmik AdBustera jak się zamykał w aucie i mierzył temperaturę. Niektóre elementy w samochodzie potrafiły się w 30 minut nagrzać do 80 stopni Celsjusza przy temperaturze 33 stopni na zewnątrz.
3
@MesQueUnClub96 Szkoda, że ostatnio przegrywamy seryjnie klasyki.
0
@Hajny Spokojnie, zaraz się rozkręci.
0
@Masnymichael w TV tylko mecze.
0
@AduŚ07 spójrz na Tabelę.
0
Panowie jak często sprawdzacie ciśnienie w oponach i ewentualnie uzupełniacie braki powietrza ? Czy raz w miesiącu przy rocznych oponach jest ok ?
1
@Derean można i to jeszcze jak
0
@jaras121 za tyle to ja kupie całego Natflixa
1
@Sulimo W PLN, Panie.
0
Witam, szukam kogoś kto dodałby mnie do swojego pakietu na Netflix. Płace uczciwie.
2
Komentarz usunięty
1
@matirix20 Nie grają z Barceloną więc tak.
0
@mordini123 Ogólnie jak mam wszystkie kanały C+ to muszę jakoś rozszerzać pakiet aby mieć LM ?
0
@matirix20 Facet zrobił sobię emeryture w Barcelonie i takie są moje odczucia po tym roku gry.
1
@Lola120 Gundo wygląda jak stary gość co po wielkiej karierze przyszedł grać do okręgówki. Ok, wyróżnia się na tle naszych gwiazdorów ale sił i chęci to ma na 45 minut.
0
Co mecz to on ma problemy ze spodenkami...
0
@dzefrej234 już to widzę jak wchodzi w 90 minucie i ładuje gola