0

@FCB24 Bo żaden z naszych nie zgodzi się na dużo gorszą pensje po sprzedaży w jakimś innym klubie. Dziwi cię to ?

0

Czy bez żadnych ruchów transferowych Barcelona nie była w stanie nawet zarejestrować tej samej kadry co rok temu ?

1

@mordini123 Wiadomo, Hiszpania ;)

0

Kingdom Come Deliverance. Tak czy nie ?

0

@FeriFcb Osobiście dużo lepiej się bawiłem w Mafii 1 Remake i Mafii 2 niż w GTA V i IV. Jak GTA to San Andreas, tam było wszystko plus niezwykle dobra historia.

2

Polskie morze, jaki to jest konsumpcyjny rak to brak słów. Raz na 5 lat w sezonie to jednak za często tam być.

1

@Arden Za to u nas sobie popatrzysz na takiego Ferrana ;)

0

@FeriFcb Może to tylko zaszkodzić Mafii oby premiera rok późnej.

6

Mafia 4, tak to się wydarzy. Oby tego nie zjebali.

4

@doc Do Barcy nikt nie wraca.

2

Barca podejmuje drastyczne kroki by zarejestrować kogoś takiego jak Olmo. Ależ Laporta wykonał pracę po swoim powrocie :)

0

@D10SLEO Uważasz, że u nas zdecydowanie się wyróżniał na tle silnych przeciwników?

0

Uff całe szczęście nie będziemy dopłacać do transferu Gundo.

2

@MesQueUnClub_87 Ostatnio widziałem filmik AdBustera jak się zamykał w aucie i mierzył temperaturę. Niektóre elementy w samochodzie potrafiły się w 30 minut nagrzać do 80 stopni Celsjusza przy temperaturze 33 stopni na zewnątrz.

3

@MesQueUnClub96 Szkoda, że ostatnio przegrywamy seryjnie klasyki.

0

@Hajny Spokojnie, zaraz się rozkręci.

0

@Masnymichael w TV tylko mecze.

0

@AduŚ07 spójrz na Tabelę.

0

Panowie jak często sprawdzacie ciśnienie w oponach i ewentualnie uzupełniacie braki powietrza ? Czy raz w miesiącu przy rocznych oponach jest ok ?

1

@Derean można i to jeszcze jak

0

@jaras121 za tyle to ja kupie całego Natflixa

1

@Sulimo W PLN, Panie.

0

Witam, szukam kogoś kto dodałby mnie do swojego pakietu na Netflix. Płace uczciwie.

2

Komentarz usunięty

1

@matirix20 Nie grają z Barceloną więc tak.

0

@mordini123 Ogólnie jak mam wszystkie kanały C+ to muszę jakoś rozszerzać pakiet aby mieć LM ?

0

@matirix20 Facet zrobił sobię emeryture w Barcelonie i takie są moje odczucia po tym roku gry.

1

@Lola120 Gundo wygląda jak stary gość co po wielkiej karierze przyszedł grać do okręgówki. Ok, wyróżnia się na tle naszych gwiazdorów ale sił i chęci to ma na 45 minut.

0

Co mecz to on ma problemy ze spodenkami...

0

@dzefrej234 już to widzę jak wchodzi w 90 minucie i ładuje gola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?