bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Zoker Wydawał mi się normalnym gościem. Teraz robi cyrk. Chłop co ma takie nazwisko i kilka domów w kółko kręci, że pracuje 24 h na dobę przy kebabie. Naprawdę odlot.
4
Kompletnie straciłem szacunek dla młodego Chajzera. Teraz tłumaczy się, że będzie walczył w Fame bo zmienił zdanie (kiedyś mówił, że nie zawalczy bo trzeba mieć godność) ponieważ w życiu dużo stracił pieniędzy na potrzeby innych i po prostu potrzebuję hajsu. Kurde jak się chwalił, że buduję 3 czy tam 4 dom to jakoś nie narzekał na brak pieniędzy. To życie celebrytów to naprawdę jest niezwykle daleko od zwykłego szaraka i ciężko to wszystko pojąć.
0
@mmaciass mimo wszystko był zawodnikiem Top
2
@Transu96 Coutinho, Dembele,Malcom,Griezmann,Andre Gomes, Semedo a to tylko na szybko z głowy. Jak bym sprawdził to pewnie dołożę drugie tyle.
3
Powiem Wam, że chyba po raz pierwszy jestem kompletnie obojętny na transfery. W ostatnich latach przeprowadziliśmy tyle fantastycznych transferów przynajmniej w teorii, które okazały się klapą, że w tym sezonie głównie liczę na trenera i jego sztab. Przygotowanie w zakresie mentalnym, fizycznym i taktycznym. Na zmiany w tych obszarach liczę.
0
@Popitek12 Żodyn Nie
0
@reloaded Ostatni moment na powrót był wtedy gdy zdecydował się pójść do Miami.
1
@Arkon Można typować Raków ale także jakiś Widzew czy Stal Mielec.
2
Ludzie zafiksowanie na punkcie polityki to muszą dźwigać naprawdę ciężko krzyż na plecach. Na okrągło posty z wielką wiarą w to o tym jak to Tusk jest Niemcem naprawdę mnie już rozkładają na łopatki.
2
Wyobraźcie sobie, że Messi jeszcze wygra mundial za dwa lata. Piekło by zamarzło chyba.
3
@JohnA Jak Barca nie kupi DMa i Nico to nic ciekawego z naszej strony bym nie przewidywał.
2
Skrzydła zrobiły swoje oczywiście w reprezentacji Hiszpanii ale nadal będę się upierał, że to środek pola decyduje o sukcesie. To jak oni w środku kontrolowali przebieg gry i odbierali piłkę to było po prostu kluczowe. Może nie największe nazwiska na świecie ale robili swoję. Taki środek pola potrzebuje Barcelona a ciągle grający na alibi De Jong.
0
@Dari0G Niezwykle wzruszająca historia
0
@MesQueUnClub_87 Obstawiam, że jak pierwsza część to tutaj może być trochę lepiej. Ja jakoś nie odnajduje się w tych grach superbohaterskich. Kiepsko idzie mi ta walka/nawalanka.
1
@Zoker Przecież kariera klubowa Olmo jest żadna.
0
Ich reise viel, ich reise gern
Fern und nah und nah und fern
Ich bin zuhause überall
Meine Sprache: International
Witam La Bambe w ten piękny dzień.
6
@Transu96 Tylko Goretzka to był skurwysyn niesamowity w tej pomocy. Ten nasz De Jong to dobry na Granadę.
0
@STALU Hej, napisałem do cb w sprawie kodu. Będę wdzięczny za odpowiedź.
0
Ale Cyberpunk to jest kozacki tytuł. Ogrywał ktoś ten Phantom Liberty dodatek? Trzyma poziom, warto ?
1
@SawneyBean Jak jest pytanie o jakieś hiszpańskie filmy to od lat pojawiają się te same 3-4 tytułu. Oni naprawdę nic nie wydają nowego ?
2
@vangoor Tak samo w piłce klubowej, regularny zjazd i większość kompletnie bez jajecznych piłkarzy którzy wyróżniają się co najwyżej fryzurą.
1
Muszę przyznać, że o ile Euro zaczęło się interesująco to szczególnie w fazie pucharowej poziom okazał się na moje oko bardzo przeciętnie. W ogóle wydaje mi się, że aktualne reprezentacje są sto lat za murzynami porównując te z roku 2000-2008.
0
Polecacie kupować OC przez Mubii czy Rankomat? Trochę się zdziwiłem bo na Mubii mam tańsza ofertę o 350 zł praktycznie z takimi samymi parametrami co od znajomyej Pani z ubezpieczeń.
0
Bramkarz Holandii łatwo dał sobię strzelić w 90 minucie, za łatwo.
0
Ronaldzik w finale, co to się wyprawia panie Boczek.
1
@jacobFCB tak zwany taktyczny
1
Borek coś załamany :D Jego ymmbappe najlpeszy w wszechświecie ma problemy.
0
@pt9 nie tylko udo ma większe
0
O Real już prowadzi.
0
@Rewolucja123 Dlatego polecam piwo zero o smaku normalnego piwa.