bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To że jakieś drużyny z Europy są w stanie walczyć z USA w kosza to już jest duży sukces.
0
@Culer9002 nie wzrost a technika zrobii z Ciebie zawodnika
1
@barcelonaLM Dokładnie dla mnie typ kobiety absolutnie nie akceptowalny.
2
@barcelonaLM Swoboda to max 5/10.
1
@Arden A najlepsze, że przeciętny fan sportu taki jak ja pierwszy raz słyszy o tym człowieku.
1
@MesQueUnClub_87 Mimo wszystko trudniej jest zapiąć ten guzik niż przeprowadzić skomplikowany transfer.
6
Jak już oficjalnie podpiszemy Olmo to lecimy z tematem pt. Kiedy Olmo będzie mógł być zarejestrowany ?
0
@Nazio_87 chyba przynajmniej
1
@LuQa_ Jak Laporta uruchomi operacje "Bęben" to wszystko się może zdarzyć.
0
Z tą Natalią Kaczmarek to bym się przebiegł.
0
Czy Kurek jeśli zdobędzie złoty medal olimpijski to będzie najbardziej utytułowanym zawodnikiem na świecie jeśli chodzi o karierę reprezentacyjną?
0
Naprawdę ciężko mi zrozumieć transfer Olmo. Biorąc pod uwagę nasze słabe strony które wymagają wręcz koniecznych wzmocnień to nie potrafię znaleźć żadnego argumentu za przyjściem Daniego.
1
@JohnnySilverhand Nie wiem co się stało z generałem Peteleckim ale wiem co się stało z @JohnnySilverhand
6
Kupowanie Olmo kojarzy mi się z sytuacją gdzie w domu kapie ci woda na głowę a Ty kupujesz nowy TV zamiast naprawić dach.
0
Jak Barca zgarnie Olmo a nie przekona Nico to po prostu trzeba podziękować Deco.
1
Ta Mirosław bije te rekordy ale złota nie zdobędzie, mówię ja to Wam :)
0
USA/Brazylia w półfinale więc już tutaj mamy starcie tytanów ????
4
Słowenia - Polska jutro o 9 rano. Czy oni w tym Paryżu na głowę upadli ?
0
@FCB24 Mimo wszystko w siatkówce mamy pakę i trzeba tego złota oczekiwać.
0
Młody koń nie daję rady Djoko. Tenis to dziwny sport.
0
Witam, może ktoś mi pomoże mam problem z zalogowaniem się na konto EA w grze FC24 na PS5. Loguje się na to konto EA (na komputerze normalnie wchodzę w konto) na pleju mi ciągle wywala, że utracono połączenie czy coś. Z internetem nie mam problemu. Spotkał się ktoś z tym problemem i wie jak go rozwiązać?
0
@Alex1995 W Poznaniu to chyba więcej Ukraińców niż Polaków...
1
@Transu96 Zdecydowanie 1 i kompletna dwójka z dodatkiem zasługują na super remake
1
Vernon Roche, Joel, Geralt...
Krzysztof Banaszyk,znany aktor dubbingowy dziś zmarł.
Żegnaj Mistrzu.
1
@Sulimo A miałeś jakieś oczekiwania po tym co prezentujemy w Europie od jakiś 30 lat ?
0
Barca będzie się teraz wykrwawiać by zapłacić jakieś chore pieniądze za typowego średniaka Olmo. Nic nie uczą się na błędach.
1
@Cule1234 Tak w ogóle to nad czym się zastanawia Nico ? Jak nie jest pewny czy zmienić Bilbao na Barcelonę to naprawdę ciekawe.
0
Jak patrzyłem to Świątek prowadziła 4-0, chyba muszę przejść się do okulisty.
1
Powiem krótko, otoczenie Nico nie jest pełne optymizmu.
2
@maroon Znam jest jeszcze taka mniejsza produkcja jak Małżowina.