1

To że jakieś drużyny z Europy są w stanie walczyć z USA w kosza to już jest duży sukces.

0

@Culer9002 nie wzrost a technika zrobii z Ciebie zawodnika

1

@barcelonaLM Dokładnie dla mnie typ kobiety absolutnie nie akceptowalny.

2

@barcelonaLM Swoboda to max 5/10.

1

@Arden A najlepsze, że przeciętny fan sportu taki jak ja pierwszy raz słyszy o tym człowieku.

1

@MesQueUnClub_87 Mimo wszystko trudniej jest zapiąć ten guzik niż przeprowadzić skomplikowany transfer.

6

Jak już oficjalnie podpiszemy Olmo to lecimy z tematem pt. Kiedy Olmo będzie mógł być zarejestrowany ?

0

@Nazio_87 chyba przynajmniej

1

@LuQa_ Jak Laporta uruchomi operacje "Bęben" to wszystko się może zdarzyć.

0

Z tą Natalią Kaczmarek to bym się przebiegł.

0

Czy Kurek jeśli zdobędzie złoty medal olimpijski to będzie najbardziej utytułowanym zawodnikiem na świecie jeśli chodzi o karierę reprezentacyjną?

0

Naprawdę ciężko mi zrozumieć transfer Olmo. Biorąc pod uwagę nasze słabe strony które wymagają wręcz koniecznych wzmocnień to nie potrafię znaleźć żadnego argumentu za przyjściem Daniego.

1

@JohnnySilverhand Nie wiem co się stało z generałem Peteleckim ale wiem co się stało z @JohnnySilverhand

6

Kupowanie Olmo kojarzy mi się z sytuacją gdzie w domu kapie ci woda na głowę a Ty kupujesz nowy TV zamiast naprawić dach.

0

Jak Barca zgarnie Olmo a nie przekona Nico to po prostu trzeba podziękować Deco.

1

Ta Mirosław bije te rekordy ale złota nie zdobędzie, mówię ja to Wam :)

0

USA/Brazylia w półfinale więc już tutaj mamy starcie tytanów ????

4

Słowenia - Polska jutro o 9 rano. Czy oni w tym Paryżu na głowę upadli ?

0

@FCB24 Mimo wszystko w siatkówce mamy pakę i trzeba tego złota oczekiwać.

0

Młody koń nie daję rady Djoko. Tenis to dziwny sport.

0

Witam, może ktoś mi pomoże mam problem z zalogowaniem się na konto EA w grze FC24 na PS5. Loguje się na to konto EA (na komputerze normalnie wchodzę w konto) na pleju mi ciągle wywala, że utracono połączenie czy coś. Z internetem nie mam problemu. Spotkał się ktoś z tym problemem i wie jak go rozwiązać?

0

@Alex1995 W Poznaniu to chyba więcej Ukraińców niż Polaków...

1

@Transu96 Zdecydowanie 1 i kompletna dwójka z dodatkiem zasługują na super remake

1

Vernon Roche, Joel, Geralt...
Krzysztof Banaszyk,znany aktor dubbingowy dziś zmarł.
Żegnaj Mistrzu.

1

@Sulimo A miałeś jakieś oczekiwania po tym co prezentujemy w Europie od jakiś 30 lat ?

0

Barca będzie się teraz wykrwawiać by zapłacić jakieś chore pieniądze za typowego średniaka Olmo. Nic nie uczą się na błędach.

1

@Cule1234 Tak w ogóle to nad czym się zastanawia Nico ? Jak nie jest pewny czy zmienić Bilbao na Barcelonę to naprawdę ciekawe.

0

Jak patrzyłem to Świątek prowadziła 4-0, chyba muszę przejść się do okulisty.

1

Powiem krótko, otoczenie Nico nie jest pełne optymizmu.

2

@maroon Znam jest jeszcze taka mniejsza produkcja jak Małżowina.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?