bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jaras121 Przecież nas Albania giniecie
2
@KamQiX Deschamps jest zbyt pragmatycznym trenerem. Moim zdaniem oni nigdy nie grali super futbolu.
4
@BorzyKrzys Przecież on zawodził bardzo często na dużych turniejach
0
@Faro Ronald ma z kim grać tiki taki
0
@J4no Tak jak Holandia pokona Francję to wtedy Mu na pewno pokonamy Francję i to wysoko.
1
@VamoSBarca88 Myślę, że powinien znać prawo jakie obowiązuje w kraju w którym chcę się wspinać.
0
Polska kadra nie istnieje bez ułożonej i zjednoczonej obrony. Szkoda, że Papszun nie dostał szansy. Probierza nie wygląda na kogoś kto by to odpowiednio ustawił.
0
@Marcelinho99 To akurat dziwne bo w meczach o wszystko mamy spore doświadczenie i powinniśmy mieć większy spokój.
0
Niestety sił wystarczyło tylko na Holandię. Jakkolwiek to brzmi.
0
Narciarze z Austrii nas deklasują, masakra.
0
Dobrze widziałem, że dziś znów Probierz podszedł doawki Austriaków a ich trener zrobił to samo co Koeman?
0
Klasyczna reprezentacja Polski. Jak już gramy z większą presją z przeciwnikiem, który nie jest światowa potęga tylko na podobnym poziomie co my to dajemy dupska. Ah człowiek 30 lat ogląda te kadrę i ciągle się nabiera, wierzy. I jeszcze musi oglądać takiego Grosickego co miał solidną formę 8 lat temu. Naprawdę w Polsce ciągle musimy liczyć na takich leśnych dziadków?
1
Generalnie to gola to graliśmy jakby chłopaki byli na ostrym kacu jakieś to wszystko bez jaj. Strasznie mieszane mam uczucia, zobaczymy co z tego wyjdzie ostatecznie.
2
@Emhyr Boże ten facet to jakaś kompletna porażka. Jakbym go spotkał to dałabym mu łopatę i kazał kopać rowy przez dwa tygodnie. Może chłop by zaczął wyglądać i zachowywać się jak facet.
2
@Foro No dobra to z kim my mamy rywalizować? Z Kambodżą?
3
@Foro Może jakbym był gejem.
2
Po ostatnich meczach kadry Probierza padało dużo komplementów. Dziś jest idealny moment aby poprzeć to wynikiem w kluczowym meczu a przeciwnikiem absolutnie w naszym zasięgu. Albo wóz albo przewóz. Żadne półśrodki dziś akceptowane nie będą i garnitur Probierza też nikogo dziś nie zainteresuje. Zero wymówek.
0
@tristan87 Co jak co ale nasi zawodnicy to poza boiskiem zawszę się dobrze prezentują.
2
@Sulimo No i nie podobasz mi się.
1
@Sulimo Dobra powiem tak kolego, daj linka lepiej.
0
@Patriskos Brzmi jak wpierdolenie się w kłopoty.
1
@Herato A czym Ci przypomina Jamesa bo trochę nie rozumiem.
0
Panowie grał ktoś w Wiedźmina 3 na PS4 i teraz na PS5 po aktualizacji do nowej generacji? Czy jest to duży przeskok i gra wygląda jak na solidnym PCecie?
6
@koksik2700 jak to miało być nie więcej niż 30 zł za prąd?
10
@Katalończyk 99 No spoko ale nie róbmy se jaj, że był lepszy niż Modric.
8
@kanver_ A czy Lewy Twix jest lepszy od prawego?
0
Ten Shaqiri to niezłą robotę robi w kadrze. Ikona.
0
Znając Chorwację to pewnie doczołgają się jakiegoś półfinału.
11
Komentarz usunięty
2
@marcin62 To jest po prostu człowiek renesansu.