1

@lukaszbrk Chcesz by zapomniał jak się gra w piłkę? Daj mu żyć. ;)

8

No to Chorwacja dwa razy po karnych i jest półfinał. Zawszę to tak się kończy, zawszę.

0

@Blantozaur Przecież już większość dużych gier wychodzi w 30 FPS mimo gadania producentów o tym jak potężne są to konsolę.

1

@Lionel_Messi10 Dziecko sprawia że masz 100 procent więcej cierpliwości i już nie zapalasz się z byle jakiego powodu.

1

@Deviler Skoro nie ma gier dobrych to ta moc na nic.

3

@JimMorrisonFCB Nie każdy jest urodzonym mówca, przywódca czy ma charyzmę. Chłop powinien po prostu jak najmniej udzielać się publicznie i po prostu grać w piłkę.

0

@mmaciass Coś czuje, że Chorwacja mimo takich ciężarów pokona Włochów.

8

@Lucyfffer Jakoś już zasili dobrymi zawodnikami i też nie grali w Primera.

5

Jak na narciarzy to nieźle sobie radzi Austria i Szwajcaria. W ogóle imponują mi takie małe kraje bez wielkich tradycji w piłkę co potrafią coś pokazać. Mam wrażenie, że u nas w kadrze wielu zawodników co coś kopnie za granicą już czują się gwiazdami i oni nic nie muszą, nawet biegać za piłką.

0

@4drian0 W jakim sklepie najlepiej kupować?

0

@4drian0 Cel jest prosty, kupić taniej

1

Orientuję się ktoś czy na PlayStation można kupować gry w wersji cyfrowej w innny sposób niż PSStore ? Czy są jakieś sklepy które oferują kody z grą akceptowane przez Sony ?

2

@Omoziu Opłaca się ale nie warto.

5

Kurwa ale to będzie kombi, Messi + Ronaldinho.

0

@Lordzi Słyszałem, że jest rewelacyja jeśli chodzi o światełka. Jednak jeśli chodzi ogólnie o TV Philips to musisz wybrać konkretny polecany model. Bo ogólnie kiepskie opinię słyszałem jeśli chodzi o TV Philips.

0

Co się pojebało z Facebookiem, że pełno mi wyskakuje gówna, którego na obserwuje/ nie lajkuje?

0

A ile Schick ma goli w LM?

0

@FcPortoFan1999 Kurcze mam 29 lat i piłkę nożną zaczynam kojarzyć tak lepiej od 2004 roku. W moim życiu to Euro 2016 to jakiś ewenement. Oprócz tego w którym roku odnieśliśmy jakiś sukces czytaj chociaż ćwierćfinał? Pewnie dalej niż lata 80. To straszne, że cały czas nie potrafimy nic ugrać mimo, że mamy praktycznie wszystko aby szkolić dobrych zawodników. Cały czas jakieś małe i dużo biedniejsze kraje potrafią ugrać coś więcej a co najważniejsze grać fajną piłkę. Nie wiem co ten Bóg nas tak pokarał antytalentem piłkarskim.

0

Tymczasem popatrzmy na taką Rumunię...

1

Podziwiam tych naszych kadrowiczów co jeżdżą od lat na tę wszystkie truneje i cały czas dają dupy i ciągle muszą się tłumaczyć z tego.

3

@Ojciec5tkidzieci A skąd ta pewność, że to prawda ? Na jego profilu legitnie foty wyglądają.

1

Lepszy remis... ????

0

@FcPortoFan1999 jak masz technikę jak drwal to ciężko.

1

@Nazio_87 Dobra, ale czy Ty żeś widział ten garnitur Probierza ? Klasa.

0

@FabianekMrozek Jak CP2077 był nie grywalny to też gówno warte to było bo to tylko optymalizacja?

1

@Koorsik Hyundai Tucson to spoko auto. Za tę kasę to kupisz coś bardzo świeżego.

0

@jaras121 Przecież nas Albania giniecie

2

@KamQiX Deschamps jest zbyt pragmatycznym trenerem. Moim zdaniem oni nigdy nie grali super futbolu.

4

@BorzyKrzys Przecież on zawodził bardzo często na dużych turniejach

0

@Faro Ronald ma z kim grać tiki taki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?