bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 Co jak co ale nasi zawodnicy to poza boiskiem zawszę się dobrze prezentują.
2
@Sulimo No i nie podobasz mi się.
1
@Sulimo Dobra powiem tak kolego, daj linka lepiej.
0
@Patriskos Brzmi jak wpierdolenie się w kłopoty.
1
@Herato A czym Ci przypomina Jamesa bo trochę nie rozumiem.
0
Panowie grał ktoś w Wiedźmina 3 na PS4 i teraz na PS5 po aktualizacji do nowej generacji? Czy jest to duży przeskok i gra wygląda jak na solidnym PCecie?
6
@koksik2700 jak to miało być nie więcej niż 30 zł za prąd?
10
@Katalończyk 99 No spoko ale nie róbmy se jaj, że był lepszy niż Modric.
8
@kanver_ A czy Lewy Twix jest lepszy od prawego?
0
Ten Shaqiri to niezłą robotę robi w kadrze. Ikona.
0
Znając Chorwację to pewnie doczołgają się jakiegoś półfinału.
11
Komentarz usunięty
2
@marcin62 To jest po prostu człowiek renesansu.
3
Komentarz usunięty
4
@tristan87 Idąc twoim tokiem myślenia to połowa przepisów i zasad do kosza ;)
2
@tristan87 Jednak koszty pomocy takiej osoby poniesiemy wszyscy. Nie ma tak, że ktoś rozwali głowę i to jego problem.
7
@reloaded Bardzo dobrze o ile kamizelka to moim zdaniem trochę przesada to kask jak najbardziej. Są historię, że ktoś pojechał sto metrów do sklepu i rozwalił głowę, wystarczy poczytać historię opisywane przez ratowników medycznych. Też uważam, że w Polsce powinien być obowiązek zakładania kasku.
0
@Zoker A jak zjadłem na mieście pierogi to mogę powiedzieć, że mi nie smakowały?
1
@Zoker Rozegrałem około 21 spotkań na poziomie junior starszy w lidze powiatowej.
3
Portugalia ma spoko skład ale na siłę szukają Ronaldo i źle to wygląda.
0
Ale dziś kiepskie mecze, nic do oglądania.
2
Czesi kompletnie bez jaj
1
Portugalia mam wrażenie, że kompletnie nie jest jednością/drużyną.
1
Fajnie, że w wieku prawie 40 lat - Pepe/Ronaldo można wyjść w pierwszym składzie na wielkiej imprezie. To pokazuje jak bardzo zmieniło się podejście piłkarzy do swoiej fizyczności. Pamiętam czasy gdzie 33 lata to był zawodnik do kasacji tylko.
0
Cristiano bez żadnej zmarszczki to jest gość to jest mental to są te geny.
0
Czechy do zmiażdżenia czy jest szansa na wyrównany mecz? Ktoś się orientuje na jakim poziomie są nasi sąsiedzi ?
1
@KamQiX U mnie to jest jeszcze gorzej. Nawet jak coś wiem wręcz, że mi się uda na 99 procent to se wymyślam problemy w głowie.
2
Czy też tak macie, że nawet jak się pojawia jakaś super okazja w życiu obojętnie czy prywatnym czy zawodowym albo coś was spotyka dobrego to od razu macie takie głupie myśli , że coś na pewno pójdzie nie tak ? Ja mam taki problem i jest to naprawdę wkurzające. Nigdy pełnej radości tylko zawszę trochę tej niepewności.
1
@Emhyr Jak nie kosztują po 450 zł to fejk. Różnią się materiałem głównie, jednak jak nosisz okazjonalnie to nie ma problemu. Mam kilka takich Chińczyków Barcelony po kilku latach jest. Oczywiście jeśli nie masz żadnych obiekcji do tego że to podróba.
1
@blakkudium na OLX też już chodzą po 150 zł