bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 Z tego co czytałem to mówią, że sytuacją bardzo stabilna w tym Raciborzu.
0
@michal26 Masz jakieś informacje czy nawet jak to się przeleje to ilość tej wody tam umieszczonej uratuje sytuacje ?
0
Ten największy zbiornik Racibórz zapełniony w 80 procentach, ciekawe czy to wystarczy.
3
@Safrani Przegrali z AMD kontrakt na procesory dla PS6 to mają kurcze problem.
1
"Premier: Mamy do czynienia ze sprzecznymi w tej chwili komunikatami ze strony IMGW i hydrologów, jeśli chodzi o bezpośrednie zagrożenie dla Wrocławia; prezydent Sutryk już odnotował pewne kontrowersje. Wydaje się, że pilną rzeczą jest, szczególnie na kilka godzin przed falą, żebyśmy jednak mieli możliwie uwspólnione komunikaty. Trudno nam bazować na radykalnie sprzecznych komunikatach."
Tusk przed chwilą, normalnie jakby był 1997 rok. My to naprawdę nie uczymy się na błędach.
1
O dziewczynie Ronaldo powstał drugi sezon serialu. Powstało o niej więcej produkcji filmowych niż o Messim i Ronaldo razem .
2
@Comentateiro Tylko minimalna krajowa to gdzieś 3300 na rękę
4
@esem91 a kiedy byś chciał widzieć mobilizację?
0
@Xaviball chyba 6500 to bezpieczna wysokość.
2
A Wielka Woda już w TOP3 na Netflix.
0
Dlaczego te tamy i różne bariery pękają? Czy to jest po prostu złe wykonanie czy tej wody jest tyle , że nie da się tego zatrzymać?
1
Nie wyobrażam sobie normalnego funkcjonowania po tej powodzi. Ci ludzie to będą dochodzić do siebie latami.
2
@Luciano99 zaczęliście już zmieniać opony na zimowe ?
0
W jaki sposób najszybciej i najłatwiej zdobyć komponenty do rozwoju wszczepów w Cyberpunku ?
1
W tej naszej ekipie tylko Ter Stegen jakby głowę miał gdzieś poza boiskiem.
1
@Pedri16Future Właśnie chciałem zobaczyć to podanie do Pedriego.
3
To ci mi się podoba za Flicka to,że po prostu zapierdalamy.
2
@tbas z tego co gadał jakiś tam spec przewidywali mniejszą falę i nawet ten zbiornik może nie wytrzymać plus nowe systemy które nie zostały jeszcze przetestowane w tak krytycznej sytuacji. Krótko mówiąc może się zdarzyć trudna sytuacja ale oby NIE.
6
@Mezocyklon87 A Ty nie wiesz, że ten deszcz to przez Tuska ?
0
Jest realne zagrożenie dla Wrocławia?
3
@NeroTFP1 nie mam
0
Jestem najbardziej ciekaw jak spisze się nasza pomoc z TOPowym rywalem bo aktualnie mam wrażenie, że w środku gramy dość radosny futbol.
0
@kamilop Jak w wydychanym to po 12h a jak ogólnie chciałbyś być w 100 procentach trzeźwy to po 6 tygodniach i nie robię sobię jaj, wystarczy poczytać.
1
Takie powodzie pokazują jak wszystko co robimy w sensie gromadzimy materiale i wypruwamy się fizycznie i psychicznie może zniknać w kilka chwil.
3
@Luciano99 A jaka jest przyczyna tego spadku formy ? Przecież trenujecie ostro. Słyszałem, że na warsztacie zarabiacie więcej z wywozu puszek po piwie na złom niż na wymianie opon.
0
Czy biorąc pod uwagę poziom wody jaki pojawi się za kilka dni to będzie największą powódź w historii Polski ?
1
@marcin62 Jakoś to będzie.
1
Niech mi ktoś jeszcze powie, że przydałaby się deszcz.
0
A jak Wrocław czy ich to ominęło?
5
@jakub1906 Pierwsza i najważniejsza zasada. Dobry ratownik to żywy ratownik.