bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wyszedł ten nowy Warhammer Space Marine i byłem niezwykle zaskoczony jak obejrzałem gameplay a tam sieczka w stylu Gears of War z widokiem za pleców bohatera. Czy gry z serii Warhammer to nie były zawszę RTSy ?
1
@kondzix2115 Tak,zmieniło cyferkę w nazwie. Nawet w menu ciężko się połapać czy grasz w 24 czy 25.
8
@joloskyy Zupełnie inna presja oraz komfort pracy pod względem finansowym.
0
@Bulbazaur17 na PC pewnie coś tam można kombinować na konsoli nie ma opcji.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Mixtape jest 50 procent szans.
2
Szczęsny przyjdzie z emerytury by być zmiennikiem Peni. Chyba bym musiał dużo wypić by w to uwierzyć.
0
@Coutinho007 Chłop przez wiele lat grał na wysokim poziomie w Anglii. Więc chyba stać go by być wyróżniającym się zawodnikiem na tle piłkarzy Celty.
2
@PatrychoO "obrzydliwa osoba" Polecam pomyśleć nad sobą.
1
@Sulimo mnie znajomi zaciągnęli i poszedłem w sumie dla towarzystwa. Dla osoby, która nie ogląda tego typu produkcji była to męczarnia. Nic pozytywnego z tego filmu nie wyciągnąłem.
0
Wchodzi Ferran, Getafe ma przejebane.
0
@ranger3120 ocena 2.9 na Filmweb. Brzmi ciekawie.
9
@kanver_ Przecież tutaj nie chodzi o pieniądze tylko o szansę na zapisanie się w historii.
0
Coś wam zacytuję a Wy zgadnijcie z jakiej to księgi.
"Zacznijmy od tego że przy normalnym sędziowaniu Real nie miałby nawet jednej żółtej kartki"
0
@daniel32778 Dobra ale gra w czasach kiepów piłkarskich i co zarobisz, nic nie zrobisz.
1
Natrafiłem na jakiś post gdzie podobno Szczęsny był w jakimś programie i powiedział, że nie ma tematu Barcy i stwierdził, że to zamieszanie robią Święcicki i Wiśniowski. Słyszał ktoś o tym ?
Na profilu R-Gol Facebook.
2
@daniel32778 ter Stegen nie zagra w tym sezonie
0
Cracovia dalej swoje.
1
@Lisek kiedyś tak miałem ale raz i dostarczył kolejnego dnia. Chyba jak jest pełny to jest jakaś informacja, że można odebrać z busa lub zostawia obok w jakimś paczkomacie.
0
@Fido66 5 lat kacetu.
0
@Cygan BRC Na razie niech wyrówna osiągnięcia Xaviego, potem będziemy gadać.
4
@Kidd Czy w ogóle w takich domach , które zostały kompletnie zalane tym czym piszesz można dalej mieszkać?
2
Taki Wojtek Szczęsny idealnie by się wpasował do tej szalonej ekipy Flicka.
7
@Veysel Podobny to on jest do nich ale oni mają 45 lat.
0
@PatrykBarca Nie dodałeś, że murarze grali w 10.
0
W ogóle co to za pomysł by rezerwowym bramkarzem był młody zawodnik do tego niezwykle przeciętny. Kompletnie mi się to nie spina.
2
@Kengo Wygląda jak jakiś budynek z Wolfensteina, jest klimat.
0
Marzy mi się Claudio Bravo. Uwielbiałem gościa, przez dwa lata u nas chłop nie popełnił błędu.
1
@D10SLEO pewnie smakowało jak 2 litry oryginalnej coli rozcieńczonej w 20 litrach wody.
4
Claudio Bravo zawszę był lepszy niż Ter Stegen.