0

Wyszedł ten nowy Warhammer Space Marine i byłem niezwykle zaskoczony jak obejrzałem gameplay a tam sieczka w stylu Gears of War z widokiem za pleców bohatera. Czy gry z serii Warhammer to nie były zawszę RTSy ?

1

@kondzix2115 Tak,zmieniło cyferkę w nazwie. Nawet w menu ciężko się połapać czy grasz w 24 czy 25.

8

@joloskyy Zupełnie inna presja oraz komfort pracy pod względem finansowym.

0

@Bulbazaur17 na PC pewnie coś tam można kombinować na konsoli nie ma opcji.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Mixtape jest 50 procent szans.

2

Szczęsny przyjdzie z emerytury by być zmiennikiem Peni. Chyba bym musiał dużo wypić by w to uwierzyć.

0

@Coutinho007 Chłop przez wiele lat grał na wysokim poziomie w Anglii. Więc chyba stać go by być wyróżniającym się zawodnikiem na tle piłkarzy Celty.

2

@PatrychoO "obrzydliwa osoba" Polecam pomyśleć nad sobą.

1

@Sulimo mnie znajomi zaciągnęli i poszedłem w sumie dla towarzystwa. Dla osoby, która nie ogląda tego typu produkcji była to męczarnia. Nic pozytywnego z tego filmu nie wyciągnąłem.

0

Wchodzi Ferran, Getafe ma przejebane.

0

@ranger3120 ocena 2.9 na Filmweb. Brzmi ciekawie.

9

@kanver_ Przecież tutaj nie chodzi o pieniądze tylko o szansę na zapisanie się w historii.

0

Coś wam zacytuję a Wy zgadnijcie z jakiej to księgi.
"Zacznijmy od tego że przy normalnym sędziowaniu Real nie miałby nawet jednej żółtej kartki"

0

@daniel32778 Dobra ale gra w czasach kiepów piłkarskich i co zarobisz, nic nie zrobisz.

1

Natrafiłem na jakiś post gdzie podobno Szczęsny był w jakimś programie i powiedział, że nie ma tematu Barcy i stwierdził, że to zamieszanie robią Święcicki i Wiśniowski. Słyszał ktoś o tym ?
Na profilu R-Gol Facebook.

2

@daniel32778 ter Stegen nie zagra w tym sezonie

0

Cracovia dalej swoje.

1

@Lisek kiedyś tak miałem ale raz i dostarczył kolejnego dnia. Chyba jak jest pełny to jest jakaś informacja, że można odebrać z busa lub zostawia obok w jakimś paczkomacie.

0

@Fido66 5 lat kacetu.

0

@Cygan BRC Na razie niech wyrówna osiągnięcia Xaviego, potem będziemy gadać.

4

@Kidd Czy w ogóle w takich domach , które zostały kompletnie zalane tym czym piszesz można dalej mieszkać?

2

Taki Wojtek Szczęsny idealnie by się wpasował do tej szalonej ekipy Flicka.

7

@Veysel Podobny to on jest do nich ale oni mają 45 lat.

0

@PatrykBarca Nie dodałeś, że murarze grali w 10.

0

W ogóle co to za pomysł by rezerwowym bramkarzem był młody zawodnik do tego niezwykle przeciętny. Kompletnie mi się to nie spina.

2

@Kengo Wygląda jak jakiś budynek z Wolfensteina, jest klimat.

0

Marzy mi się Claudio Bravo. Uwielbiałem gościa, przez dwa lata u nas chłop nie popełnił błędu.

1

@D10SLEO pewnie smakowało jak 2 litry oryginalnej coli rozcieńczonej w 20 litrach wody.

4

Claudio Bravo zawszę był lepszy niż Ter Stegen.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?