bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brakuje mi kompletnie skrzydeł. Yamsl, Rafinha kompletnie nie mają miejsca by poszaleć.
0
Lewandowskiemu w Barcelonie brakuje takiego potężnego klasyku. Liczę dziś na dwa gole i deklasację Mbappe.
0
@Stinger_ A z Lechem co było grane?
2
Mój wymarzony scenariusz na ten mecz to jakiś piękny gol Casado w doliczonym czasie gry, najlepiej na 0-1. Jakaś bomba z 35 metrów.
1
@Gibbon_FCB mafia 2 to ładna gra nadal. Oczywiście ta wersja definitywna nawet na PS5 średnio działa co jest skandalem ale można przeboleć. W ogóle dwójka to genialna gra, nawet w żadnym GTA tak dobrze się nie bawiłem.
2
@CLS63AMG Jeszcze było coś takiego jak Giga Sport. Chyba trochę droższe ale lepiej wydane z dużymi plakatami.
0
@MOLESTA a ktoś pisał o covidzie więc jak to z tym meczem?
12
Ten klasyk to jak starcia sprzed 10-12 lat. Cudowna Barcelońska młodzież kontra pieniądze Pereza tak jak w erze Pepa gdy kupował by odrodzić Real. Mam nadzieję, że się nie mylę i o 23 będę mógł powiedzieć, Barcelońska cudowna młodzież, znów to zrobiła!
2
Mafia Remake ale to jest cudowne wydanie tego tytułu.
0
Będzie tylko brakować pojedynków Araujo z tym gościem którego imienia nie będę wypowiadać.
0
Ciekawi mnie ten mecz z Realem. Powiem Wam, że chyba pierwszy raz mam takie duże uczucie niepewności żeby nie powiedzieć strachu przed Realem. Jakoś tak ostatnio nam słabo z nimi idzie, że takie dziwne uczucia się u mnie pojawiły.
0
@draxidox Słuchaj, wiesz ile jest wypadków na tej obwodnicy Poznania? W cholerę. Ostatnio nawet we mnie gość wjechał w tył na prostej kurda autostradzie.
0
Dziwny ten wywiad Szczęsnego. Człowiek się nagrzał na kolejnego wielkiego Polaka w Barcelonie a się okaże, że Penia co się penia każdej piłki będzie numerem 1. Naprawdę są rzeczy na świecie co się fizjologom nie śniły.
2
Raphinha i ten strzał gdzie piłka była między nogami stopera, kurcze jemu wyszło wczoraj dosłownie wszystko.
5
@Boro79 Mimo wszystko trzeba pamiętać, że gra się też tak na ile przeciwnik pozwala. Bayern to nie byle jaka drużyna i mocno podeszli te 20 minut. Ale jak widać w dłuższym czasie nie byli tak wstanie grać.
4
@juarez Muller wczoraj był na boisku ?
8
Jeden z większych Red alertów u kobiet to opis na Instagramie. #momoftwo i emoty psa i kota.
0
Witam, może trafi się ktoś tutaj co jest obeznany w materacach i poleci coś twardego i sprawdzonego do 2500 zł? Fajnie jakby była to opinia poparta kilku letnim używaniem.
0
Myślicie, że kiedy Wojtek wejdzie do bramki? Penia zagra z Realem jeśli nic nie zawali to opadnie kurz trzech wielkich meczy, temperatura opadnie i nie wiem kiedy miałby ten przełom nastąpić. Pamiętam jak tylko po ogłoszeniu transferu już wszyscy dziennikarze grzali , że debiut z Sevillą.
8
Kurcze ale Lewy to powinien się razem z piłką w turlać do bramki po tym podaniu Lamala na 5-1. Nadal nie wierzę, że to nie wpadło.
1
No to pozostaje po prostu ładnie sklepać Real i potwierdzić, że Barca wróciła.
0
@Nazio_87 gdzie taka tania pizza?
1
Myślicie, że Flick czeka by po prostu Penia na wpuszczał szmat i mógł go z czystym sumieniem usadzić na wieczność?
2
@Szklaner no ale chyba nie ogłosili aktora bezimiennego ?
0
Borussia to zawsze będzie ekipą typu ładnie grali nic nie wygrali.
22
@vangoor jest margines, dziś możemy przegrać a i tak wyjść z pierwszej części tabeli.
1
Były podsmiechujki z Realu wczoraj po pierwszej połowie to znając życie dziś nas Bayern boleśnie skarci.
1
Dzięki, przynajmniej się wyśpię do roboty.
0
Ale komentatorów to naprawdę dojebanych wzięli na mecz Real-Borussia.
2
@aspr1me Rzucić tak tym bydlakiem to szacun.