0

Brakuje mi kompletnie skrzydeł. Yamsl, Rafinha kompletnie nie mają miejsca by poszaleć.

0

Lewandowskiemu w Barcelonie brakuje takiego potężnego klasyku. Liczę dziś na dwa gole i deklasację Mbappe.

0

@Stinger_ A z Lechem co było grane?

2

Mój wymarzony scenariusz na ten mecz to jakiś piękny gol Casado w doliczonym czasie gry, najlepiej na 0-1. Jakaś bomba z 35 metrów.

1

@Gibbon_FCB mafia 2 to ładna gra nadal. Oczywiście ta wersja definitywna nawet na PS5 średnio działa co jest skandalem ale można przeboleć. W ogóle dwójka to genialna gra, nawet w żadnym GTA tak dobrze się nie bawiłem.

2

@CLS63AMG Jeszcze było coś takiego jak Giga Sport. Chyba trochę droższe ale lepiej wydane z dużymi plakatami.

0

@MOLESTA a ktoś pisał o covidzie więc jak to z tym meczem?

12

Ten klasyk to jak starcia sprzed 10-12 lat. Cudowna Barcelońska młodzież kontra pieniądze Pereza tak jak w erze Pepa gdy kupował by odrodzić Real. Mam nadzieję, że się nie mylę i o 23 będę mógł powiedzieć, Barcelońska cudowna młodzież, znów to zrobiła!

2

Mafia Remake ale to jest cudowne wydanie tego tytułu.

0

Będzie tylko brakować pojedynków Araujo z tym gościem którego imienia nie będę wypowiadać.

0

Ciekawi mnie ten mecz z Realem. Powiem Wam, że chyba pierwszy raz mam takie duże uczucie niepewności żeby nie powiedzieć strachu przed Realem. Jakoś tak ostatnio nam słabo z nimi idzie, że takie dziwne uczucia się u mnie pojawiły.

0

@draxidox Słuchaj, wiesz ile jest wypadków na tej obwodnicy Poznania? W cholerę. Ostatnio nawet we mnie gość wjechał w tył na prostej kurda autostradzie.

0

Dziwny ten wywiad Szczęsnego. Człowiek się nagrzał na kolejnego wielkiego Polaka w Barcelonie a się okaże, że Penia co się penia każdej piłki będzie numerem 1. Naprawdę są rzeczy na świecie co się fizjologom nie śniły.

2

Raphinha i ten strzał gdzie piłka była między nogami stopera, kurcze jemu wyszło wczoraj dosłownie wszystko.

5

@Boro79 Mimo wszystko trzeba pamiętać, że gra się też tak na ile przeciwnik pozwala. Bayern to nie byle jaka drużyna i mocno podeszli te 20 minut. Ale jak widać w dłuższym czasie nie byli tak wstanie grać.

4

@juarez Muller wczoraj był na boisku ?

8

Jeden z większych Red alertów u kobiet to opis na Instagramie. #momoftwo i emoty psa i kota.

0

Witam, może trafi się ktoś tutaj co jest obeznany w materacach i poleci coś twardego i sprawdzonego do 2500 zł? Fajnie jakby była to opinia poparta kilku letnim używaniem.

0

Myślicie, że kiedy Wojtek wejdzie do bramki? Penia zagra z Realem jeśli nic nie zawali to opadnie kurz trzech wielkich meczy, temperatura opadnie i nie wiem kiedy miałby ten przełom nastąpić. Pamiętam jak tylko po ogłoszeniu transferu już wszyscy dziennikarze grzali , że debiut z Sevillą.

8

Kurcze ale Lewy to powinien się razem z piłką w turlać do bramki po tym podaniu Lamala na 5-1. Nadal nie wierzę, że to nie wpadło.

1

No to pozostaje po prostu ładnie sklepać Real i potwierdzić, że Barca wróciła.

0

@Nazio_87 gdzie taka tania pizza?

1

Myślicie, że Flick czeka by po prostu Penia na wpuszczał szmat i mógł go z czystym sumieniem usadzić na wieczność?

2

@Szklaner no ale chyba nie ogłosili aktora bezimiennego ?

0

Borussia to zawsze będzie ekipą typu ładnie grali nic nie wygrali.

22

@vangoor jest margines, dziś możemy przegrać a i tak wyjść z pierwszej części tabeli.

1

Były podsmiechujki z Realu wczoraj po pierwszej połowie to znając życie dziś nas Bayern boleśnie skarci.

1

Dzięki, przynajmniej się wyśpię do roboty.

0

Ale komentatorów to naprawdę dojebanych wzięli na mecz Real-Borussia.

2

@aspr1me Rzucić tak tym bydlakiem to szacun.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?