0

@BorzyKrzys A takie arcydzieło widziałeś?


0

@Tasde no rozumiem ale jak teraz pobuerzesz Cyberpunka to już pobierasz najnowszą wersję bez patchy.

2

@PawkoFCB A dlaczego to się nie pobierze od razu najnowsza wersja bez nadpisywania skoro nie ma preloadu ?

1

@PawkoFCB oj będą jaja z tym Stalkerem patrząc na ten patch aż się przypomina 70 GB patch do CP2077 i późniejszą afera stulecia ;)

0

@Katalończyk 99 zero pewności w bramce wczoraj u Skorupskirgo. Bułka? Widziałeś co mu po krótkim wsadził ? Kabaret.

0

Jak przez ostatnie 20 lat mieliśmy spokój w bramce to teraz mam wrażenie że sami pajace się zmieniają. Probierzowi nawet na bramce się udało spierdolić sytuację.

0

Myślisz sobie, że gorzej być nie może a następnie czytasz, że wszyscy włącznie z trenerem są zadowoleni z meczu ze Szkocją. Naprawdę czas przestać oglądać to pośmiewisko.

1

@mariosss20 Smutek tak już od 20 lat.

0

@takisobiektos Może czas na klasowego Portugalczyka :D

0

@PuszkinFan Jak wykupione, wersja cyfrowa w sklepie Sony. Oferta ważna do 23.11
https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP1018-CUSA00135_00-ARKHAMCOLLECTION

0

@Linghunter88 Wnioskujesz po okularach ?

26

@betonito Ci ma Narodowym to nie mają honoru ani jaj. Przecież sami się podniecali jak CR7 nam ładował gola i żebrali o foty.

1

@barteq Jak nie masz siły na ER to chcesz się pchać w Sekiro ? To lepiej Ghost of Thushima.

0

@barteq O ile dobrze pamiętam to będzie gdzieś przedział od 2010 do 2017.

0

@szymonekk PSStore na PS4/5. Kolekcja Arkham

0

Grał ktoś w te trylogię o Batmanie ? Za 30 zł można kupić to na pleja i się zastanawiam, bo opinie to ma jak jakaś gra legenda.

2

@Piernik Twarde dowody i wysyłanie ich do kierownika,HR a jak nie to zgłosić do inspekcji pracy czy na policję. Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla takich zachowań.

0

@Trojanek23 Uważam, że dla piłkarzy na ich poziomie fota z Ronaldo na ściance to wielkiego no ale dla nich to chyba wielka rzecz.

1

@MesQueUnClub_87 To zależy czy latają miesiąc czy dwa lata.

0

Stalker 2 okaże się technologicznym bublem ? Ja uważam, że tak. Zaczynamy głosowanie.

4

@draxidox Wyjeżdżasz ma wakacje i nie wiesz czy po powrocie będziesz miał gdzie mieszkać.

2

@Criss18Barca Ok, mówię tylko co widziałem akurat w tamtej serii karnych.

4

Przed chwilą wleciała mi rolka z karnych finał MŚ 2006 Francja-Włochy. Zero techniki,zero podcinek i zatrzymywania się. Potężne bomby, to były czasy.

0

Składniki z których robi się perfumy są tak drogie czy raczej płaci się za markę? Czy to może bardziej tego typu produkt , że ma być drogi bo tego wymagają konsumenci, mają poczuć się, że mają coś drogiego, prestiżowego? Oczywiście mówi tutaj o zapach za 500 zł w górę.

0

Był ktoś na Gladiatorze 2 i powie szczerze swoje zdanie na ten temat ? Przez ostatnie tygodnie był grzany temat , że mamy arcydzieło po jakiś tam pokazach. Teraz nagle wszyscy krytycy mówią, że zupełnie to nie potrzebne i niezwykle przeciętne. Chętnie wysłucham opinii najlepszych znawców na La Ramblii.

0

Osobiście uważam, że za Probierza pod względem organizacji gry wyglądamy najgorzej od dawna. Jednak celem jest awans na MŚ i moim zdaniem dopiero po zakończonych eliminacjach, zależnie od rezultatu trzeba podjąć stosowne decyzję.

40

@Jakchcesz Człowiek robi po 8 h i brakuje czasu na wszystko. Przy 16 to chyba już nawet snu nie ma.

0

@Azazel_Pazuzu Znając nasze zarządzanie to będziemy czekać jeszcze 5.

3

Szczerze wolałbym aby wrócili za 1,5 roku na kompletnie skończone Camp Nou. Kiepsko się ogląda te mecze na takich płacach budowy.

1

Czyli w KSW bez zmian. 60 letni Mamed nadal wygrywa. To trochę jak w tenisie gdy grała wielka trójka nawet już w zaawansowanym wieku trudno było by wygrał ktoś inny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?