bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys A takie arcydzieło widziałeś?
0
@Tasde no rozumiem ale jak teraz pobuerzesz Cyberpunka to już pobierasz najnowszą wersję bez patchy.
2
@PawkoFCB A dlaczego to się nie pobierze od razu najnowsza wersja bez nadpisywania skoro nie ma preloadu ?
1
@PawkoFCB oj będą jaja z tym Stalkerem patrząc na ten patch aż się przypomina 70 GB patch do CP2077 i późniejszą afera stulecia ;)
0
@Katalończyk 99 zero pewności w bramce wczoraj u Skorupskirgo. Bułka? Widziałeś co mu po krótkim wsadził ? Kabaret.
0
Jak przez ostatnie 20 lat mieliśmy spokój w bramce to teraz mam wrażenie że sami pajace się zmieniają. Probierzowi nawet na bramce się udało spierdolić sytuację.
0
Myślisz sobie, że gorzej być nie może a następnie czytasz, że wszyscy włącznie z trenerem są zadowoleni z meczu ze Szkocją. Naprawdę czas przestać oglądać to pośmiewisko.
1
@mariosss20 Smutek tak już od 20 lat.
0
@takisobiektos Może czas na klasowego Portugalczyka :D
0
@PuszkinFan Jak wykupione, wersja cyfrowa w sklepie Sony. Oferta ważna do 23.11
https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP1018-CUSA00135_00-ARKHAMCOLLECTION
0
@Linghunter88 Wnioskujesz po okularach ?
26
@betonito Ci ma Narodowym to nie mają honoru ani jaj. Przecież sami się podniecali jak CR7 nam ładował gola i żebrali o foty.
1
@barteq Jak nie masz siły na ER to chcesz się pchać w Sekiro ? To lepiej Ghost of Thushima.
0
@barteq O ile dobrze pamiętam to będzie gdzieś przedział od 2010 do 2017.
0
@szymonekk PSStore na PS4/5. Kolekcja Arkham
0
Grał ktoś w te trylogię o Batmanie ? Za 30 zł można kupić to na pleja i się zastanawiam, bo opinie to ma jak jakaś gra legenda.
2
@Piernik Twarde dowody i wysyłanie ich do kierownika,HR a jak nie to zgłosić do inspekcji pracy czy na policję. Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla takich zachowań.
0
@Trojanek23 Uważam, że dla piłkarzy na ich poziomie fota z Ronaldo na ściance to wielkiego no ale dla nich to chyba wielka rzecz.
1
@MesQueUnClub_87 To zależy czy latają miesiąc czy dwa lata.
0
Stalker 2 okaże się technologicznym bublem ? Ja uważam, że tak. Zaczynamy głosowanie.
4
@draxidox Wyjeżdżasz ma wakacje i nie wiesz czy po powrocie będziesz miał gdzie mieszkać.
2
@Criss18Barca Ok, mówię tylko co widziałem akurat w tamtej serii karnych.
4
Przed chwilą wleciała mi rolka z karnych finał MŚ 2006 Francja-Włochy. Zero techniki,zero podcinek i zatrzymywania się. Potężne bomby, to były czasy.
0
Składniki z których robi się perfumy są tak drogie czy raczej płaci się za markę? Czy to może bardziej tego typu produkt , że ma być drogi bo tego wymagają konsumenci, mają poczuć się, że mają coś drogiego, prestiżowego? Oczywiście mówi tutaj o zapach za 500 zł w górę.
0
Był ktoś na Gladiatorze 2 i powie szczerze swoje zdanie na ten temat ? Przez ostatnie tygodnie był grzany temat , że mamy arcydzieło po jakiś tam pokazach. Teraz nagle wszyscy krytycy mówią, że zupełnie to nie potrzebne i niezwykle przeciętne. Chętnie wysłucham opinii najlepszych znawców na La Ramblii.
0
Osobiście uważam, że za Probierza pod względem organizacji gry wyglądamy najgorzej od dawna. Jednak celem jest awans na MŚ i moim zdaniem dopiero po zakończonych eliminacjach, zależnie od rezultatu trzeba podjąć stosowne decyzję.
40
@Jakchcesz Człowiek robi po 8 h i brakuje czasu na wszystko. Przy 16 to chyba już nawet snu nie ma.
0
@Azazel_Pazuzu Znając nasze zarządzanie to będziemy czekać jeszcze 5.
3
Szczerze wolałbym aby wrócili za 1,5 roku na kompletnie skończone Camp Nou. Kiepsko się ogląda te mecze na takich płacach budowy.
1
Czyli w KSW bez zmian. 60 letni Mamed nadal wygrywa. To trochę jak w tenisie gdy grała wielka trójka nawet już w zaawansowanym wieku trudno było by wygrał ktoś inny.