0

@marcin62 a powiedz jasno, hit czy nie ?

1

@Irmscher10 To co powiesz na temat płynów uniwersalnych typu K2 Kuler ?

0

@IAmLegend Obstawiam, że każdy aktualnie będzie spełniał normy, chyba że masz jakieś super wyjątkowe auto. Jedynie słyszałem by lać ten sam kolor który masz. Chyba różowy i niebieski występuje. Chociaż to pewnie też nie jest jakieś super ważne.

3

@clyde Nie lubię tworzenia własnych postaci w grach. Najbardziej preferuję grać postaciami dobrze napisanymi z silną osobowością i jakaś już historią. Tak jak np. właśnie Geralt czy Arthur Morgan.

0

Wyobrażacie sobie nowego Wiedźmina grać bez Geralta ? Ja osobiście nie.

2

@kubix05 o proszę już wtedy była propaganda LGBT

0

@stool tyle ile masz a średnio moim zdaniem od minium 500 do 3000.

0

Się okaże, że Szczęsny wejdzie do bramki jak będziemy 6 punktów za Realem.

1

@marcinbarca1984 Dużo myślałem, miałem kilka kryzysów wiary. Dziś jestem bliżej Boga i wydaje mi się, że jest łatwej. Ale gdzie trafię ? Naprawdę ciężko tutaj o racjonalne myślenie.

4

@Gaucho Ok, od teraz nie będę się martwił niczym tylko zbawieniem ;)

1

Flick mówi o niewykorzystaniu sytuacji. Osobiście uważam, że w ostatnich meczach gdzie straciliśmy punkty to tych sytuacji nie było a na pewno nie 100 procentowych. No chyba, że nie uważnie oglądam.

0

@marcin62 No nie wiem ja raczej widzę tutaj spory kredyt zaufania do Flicka ale też trzeba postawić sprawę jasno, mamy spory problem.

2

Jak wszyscy wrócili do gry to wyglądamy gorzej niż mieliśmy 10 kontuzji.

0

No i co było dobrze ale już jakiś czas wyglądamy tam samo jak za Xaviego, cudu nie ma.

1

Ale fajna Pani tam masuje.

0

@cules100pro Robienie kasy na sentymencie graczy

0

@cules100pro nie, to nowa część oni wydali 3 nowe gry o tym samym tytule co lata temu.

0

@thorin Limit limitem ale czemu Ci blokują dostęp?

0

@FcPortoFan1999 A no tak Ty jeszcze mówisz o Chojniczance Chojnice i Drutexie Bytovi Bytom.

0

Wszyscy tylko Real i Real a co wyprawia nasz kochany Lucho w PSG ?

0

@Criss18Barca "Gala Złotej Piłki 2024. Emiliano Martinez odebrał Trofeum Jaszyna, czyli statuetkę dla najlepszego bramkarza"
Jak jeszcze bardziej chcesz go docenić?

0

@Rupert_Haubica Tak, jak przegrają jeszcze z dwa razy.

2

Jak oglądam te mecze LM na C+ to mam wrażenie, że w Polsce jest chyba kilku dobrych komentatorów a reszta to robi chyba na umowę zlecenie.

2

@mmaciass Wkurzające jest to wciskanie ludziom pieniędzy których nie mają. Te wszystkie zakupy z opóźnioną płatnością itp.

4

Zawszę lubiłem święta Bożego Narodzenia ale muszę przyznać, że od kilku lat coraz bardziej zaczynają mnie przytłaczać. Ciągła gorączka zakupów, reklamy i wszystko nastawione tylko na konsumpcję. Do tego Black Friday gdzie walą cię reklamami i zapraszają po pożyczkę by se coś kupić "na okazji" taką reklamę mam w aplikacji ING. Naprawdę średni to czas w roku dla mnie osobiście.

1

@MesQueUnClub_87 Myślałem, że wszyscy tutaj byli podchmieleni :)

0

@MesQueUnClub_87 To lekkie podchmielenie to chyba 8 harnasiów ;)

0

Byłem zaskoczony, że Guardiola zdecydował się przedłużyć kontrakt z City no i dziwne rzeczy zaczęły się dziać niezwykle szybko.

6

Robert Lewandowski, naprawdę to jest niesamowita historia. Człowiek z tego biednego polskiego kraju gdzie wiemy jak wygląda szkolenie i rezultaty tegoż szkolenia. 101 goli w LM i to nie wszystko. Naprawdę jest to człowiek godny naśladowania, uważam, że etos pracy na równi z CR.

0

@LukaszFan Ile ten Oriol zagrał spotkań?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?