La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1168 Culés

4

Zawszę lubiłem święta Bożego Narodzenia ale muszę przyznać, że od kilku lat coraz bardziej zaczynają mnie przytłaczać. Ciągła gorączka zakupów, reklamy i wszystko nastawione tylko na konsumpcję. Do tego Black Friday gdzie walą cię reklamami i zapraszają po pożyczkę by se coś kupić "na okazji" taką reklamę mam w aplikacji ING. Naprawdę średni to czas w roku dla mnie osobiście.

1

@bartekvisca mam dokładnie te same odczucia, łącznie z aplikacją ING, zaś od PKO dostałem smsem ofertę na super 15% do sklepu samsunga co i tak wychodzi cenowo podobnie jak u dilerów pokroju RTV AGD.. Masakra jednym słowem. Dobrze że nie słucham radia i nie oglądam TV bo bym chyba oszalał.

konto usunięte

3

@bartekvisca też lubiłem święta, a teraz już nie. Kiedyś to było czekanie na prezenty, dzień gdzie rodzice siedzą z tobą w domu a nie w pracy i słodycze. Potem z kolei się czekało jako możliwość odpoczynku po szkole i jakiś prezencik. Ale teraz z perspektywy osoby pracującej, irytuje już ten nawał reklam Świątecznych od dnia 11 listopada, wszędzie pośpiech, gdy pracuje się w handlu to jeszcze żyłuje się by zrobić dostawy, by zrobić sensowny obrót. A to wszystko po to by na koniec usiąść przy stole, gdzie są członkowie rodziny, z którymi by się nie chciało siedzieć przy jednym stole wiedząc, co wyczyniają.

2

@mmaciass Wkurzające jest to wciskanie ludziom pieniędzy których nie mają. Te wszystkie zakupy z opóźnioną płatnością itp.

0

@bartekvisca A ja nawet nie zauważyłem, że jest jakiś black week czy friday. Na święta czekam, jak zawsze, choć już bez dziecięcej radości.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?