2

@tomek8756 jest spoko, dobrze grają.

1

@KamQiX Mimo wszystko Rockstar to inna liga. Wydali już kilka tytuł o renomie światowej a jakby nie patrzeć na CDPR to mimo wszystko wielki globalny sukces to tylko jak na razie Wiedźmin 3. Oczywiście na dzień dzisiejszy Cyberpunk też jest hitem no ale miał potworne problemy przez pierwsze dwa lata.

0

@Rifek Naprawdę tak uważasz po tym jak cały growy świat wybuchnął nad ranem ? Dam sobię rękę uciąć, że sprzedadzą co najmniej tyle samo preorderów co CP2077 na pewno nie mniej.

1

Sapkowski po wielu latach dość niespodziewanie i wręcz gwałtownie wydaje nowego Wiedźmina. CDProjekt chwilę po premierze książki bez większych przecieków rzuca bombę z długim zwiastunem na wiele lat przed premierą. Trzeba przyznać, że wszystko się zgadza i potrafią w marketing i hype train rusza wyjątków mocno i szybko.

5

Osobiście na mnie zwiastun Mafii zrobił średnie wrażenie. Jakoś te wiejskie/pustynię tereny, pościgi na koniach to wszystko mi nie spasowalo. Jakoś tak zawszę ta gra kojarzyła mi się z typowym amerykańskim miastem. No ale czekam bardzo, pierwsza i druga część to moje topowe gry.

2

"100% PREMIER LEAGUE WRACA DO CANAL+!
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nabyliśmy wyłączne prawa do transmisji wszystkich spotkań Premier League na terenie Polski w sezonach 2025/2026, 2026/2027 oraz 2027/2028 ."

0

@Cvzx Uncharted to klasyka PlayStation. Można różne rzeczy mówić ale to wybitna seria gier, taki znak jakości od Sony.

0

@clyde Wiesz co tą podstawową co wyszła jako pierwsza. Chcę to przeczytać w weekend a chyba pozostałe są dopiero w przedsprzedaży.
Edit. Są pozostałe ale w jakimś dziwnym sklepie dostępne i drożej 20 zł.

1

@Zbyszard Tak, ten zwiastun to moim zdaniem najlepszy w całej historii gier wideo.

1

@KamQiX Patrząc na ten urywek z końcówki to mam wrażenie, że to będzie bardziej Uncharted.

26

@LambiPL Jak masz myśli samobójcze to tylko psychiatra i leki. Przerabiałem to.

5

Co jak co ale CDPR to te zwiastuny Wieśka po prostu robią tak, że miażdżą jaja. Do tego ten polski Dubbing tak zawszę cholernie dobrze pasuję. No nic dziś przychodzi do mnie nową książka Pana Andrzeja a późnej chyba trzeba znów wrócić do Wieśka 3 w edycji odnowionej na PS5. Pozdrawiam La Bambe.

1

@Guess Nie mówię o jakiś wymuszeniach tylko mówię, że nie lubię grać postaciami kobiecymi.

1

Kocham Wiedźmina ale kompletnie nie lubię grać postacią kobiecą, nie potrafię się wczuć i immersja jest na innym poziomie. O ile jakoś Elllie mi się grało w The Last od US 2 to e takim dodatku Uncharted była dla mnie przepaść jeśli chodzi o granie Nathanem a tymi babkami z dodatku.

13

Gdyby ktoś mi powiedział 5 lat temu, że w Barcelonie będzie dwóch Polaków to bym mu nie uwierzył. Gdyby ktoś mi powiedział, że Szczęsny 3 miesiące po transferze do Barcelony nie zadebiutuje przy Peni to bym mu nie uwierzył.

2

@mordini123 oryginalny tytuł

0

@Joe_Barbaro W tym roku i nie będzie nic i premiera przesunięta na wiosnę 2026. Pozdrawiam Joe mój ulubiony gościu z Mafii 2.

2

Dziś w nocy zapowiedzą Half Life 3.

1

@Donnie_Darko Może sobie przestaw format obrazu TV na 4:3.

5

@SelloutCrowd Generalnie wielką radość była, że LM w C+ a co oglądam mecz to komentatorzy tragiczni. Chyba nie mają obsady na tyle meczów.

0

@abram3k No ale nie powiesz chyba, że słabo wyglądaliśmy na początku.

0

Szkoda, że tak posypała się obrona. Jednak to powroty Araujo i Christensena mogą być kluczowe a już myślałem, że mamy żelazną obronie nie do ruszenia.

1

Ten Gleń taki poważny facet taki elegancki chłopak a komentować to on może chyba najwyżej okręgówke w bierki. Masakra co ten chłop robi, chyba gorszego komentarza w życiu nie słyszałem. Z racji zmęczenia usypialem na meczu a jego reakcje po golach sprawiły, że nie widziałem żadnej bramki.

0

@4drian0 Nie ma na to żadnych wiarygodnych dowodów. Wcale się nie zdziwię jak pracują nad Uncharted lub TLOU3. Sony potrzebuje pewniaka.

0

Jeden z najbardziej zaufanych dziennikarzy w branży gier Jason Schreier twierdzi, że nie ma szans na GTA 6 w 2025 roku. No spory zawód mam nadzieję, że chociaż Mafię 4 dowiozą.

2

Już Nam Ancelotti powiedział, że Real będzie w finale więc nie wiem czego oczekujecie jeśli chodzi o ten mecz.

0

Vinicius już ozdrowiał?

1

Większość naszych zawodników jeszcze nic poważnego nie wygrała a już mają problem mentalnym. Cristiano się załamie jak przeczyta ten artykuł.

2

Old Spice i te ich reklamy podkreślające męskość, teksty typu pachni jak mężczyzna to na dzisiejsze czasy ewenement.

1

No to teraz fajny teścik dla Barcelony z Borussią i to na wyjeździe. Dwa duże testy zdaliśmy koncertowo jednak w momencie długiej już zadyszki przychodzi mocny rywal, szczególnie u siebie. Mam nadzieję, że nas ten mecz nie pogrzebie kompletnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?