bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@D10SLEO dziwnie piszesz Adam Małysz.
0
Kto by pomyślał.
1
Znając Laporte to na miejscu tych co kupili te loże VIP nie cieszył bym się już. Kto wie czy ten remont Camp Nou w ogóle się skończy.
0
@Szklaner wcale mnie to nie dziwi.
1
@Szklaner dziecko naśladuje rodziców. Mając 1,5 rocznego syna sam jestem często pod wrażeniem jak On próbuje robić to co ja.
0
Laporta to geniusz.
0
@robsesh Ty to chyba mało jeszcze w życiu pracowałeś i widziałeś ludzi. Pamiętaj, im bardziej wyjebane tym lepiej.
4
Nie ma to jak widzieć optymiz w momencie gdy gówno się wylało a miałeś kilka miesięcy by ogarnąć sprawę rejestracji Olmo. Już widzę ten ich optymizm, chyba ciepłą pizzę zjedli, nic więcej.
1
@Kgorecki2500 FarCry 1 to mogę powiedzieć że gra mojego życia. Rok 2004, pierwszy komputer, demo z CD-Action i wspaniała misja pt. Fort. Jak ja się wtedy w to wciągnąłem w wieku 10 lat to mała głowa.Klimat tam się wylewał z ekranu a muzyka po prostu sprawiała, że pojawiała się gęsią skórka. Katowałem to demo i katowałem i przez lata marzyłem by mieć pełną wersję no ale wiadomo jak to było w tamtych latach z zakupem gier.
Drogo i dostępność w małej wiosce niezbyt. Aż po kilku latach kumpel gdzieś mi to załatwił no i w końcu zagrałem w full wersję. Muszę przyznać, że były naprawdę trudne momenty szczególnie pod koniec. Seria Far Cry niestety powędrowała w ręce klepaczy kodu Ubisoft no i po ciekawiej części 2 i bardzo dobrej 3 poszli na łatwiznę i łatwe pieniążki robiąc to samo i to samo. Marzy mi się powrót do korzeni i zabawę na bardziej zamkniętej mapie tak jak w Far Cry 1 od firmy Crytek.
3
Naprawdę przykro to mówić ale w życiu nie pamiętam aby by jakiś duży klub kiedykolwiek miał problem z rejestracją piłkarza. To jakie nas tutaj spotykają problemy to po prostu makabra. Typowe zarządzanie hiszpańskie pt. Jakoś to będzie.
1
@Aragorn33 Jakie sukcesy ma Laporta, że pod koniec kadencji nie możemy zarejestrować zawodnika ?
0
@macio_944 Po pierwsze nie róbmy transferów w sytuacji gdzie wiemy, że mamy problemy z rejestracją. Transfer Olmo był wątpliwy na wielu płaszczyznach a teraz na dodatek nie może grać. Po prostu wielką wtopa.
0
W Barcelonie zawsze jest gadanie , że nie możemy odpuścić kilku lat grając swoimi za nie duże pieniądze o tym samym starać się chociaż unormować sytucje z kosztami stałymi jak pensje bo to wielki klub gdzie nie ma czasu i zawszę musimy grać o wszystko. Tymczasem wpadamy w co raz większe problemy a dodatkowo w gablocie za dużo nie przybywa. Naprawdę trudne decyzje przed szefostwem ale zmiana prezesa i wprowadzenie jego ludzi, niby wielkich specjalistów pokazuje, że raczej po prostu z pustego to i Salomon nie naleje.
2
@sergio5 podstawowy zawodnik kadry obowiązkowo.
0
@Comentateiro 3 miesiące treningów? Chłop chyba zwariował. Przecież porządne buty do biegania to rok intensywnych treningów i to minimum.
1
Dam se rękę uciąć, że Olmo se przesiedzi sezon na trybunach i grzecznie będzie ciągnąć pensje.
0
@Kgorecki2500 ciężko w to się wkręcić
5
Barcelona nie stać nawet na zawodników bez kontraktu.
8
@Gibbon_FCB i to jest puenta
1
Życzę Wam wszystkiego co Ważne w tym 2025 roku. Pamiętajcie też, że lepiej się miło zaskoczyć niż bardzo rozczarować. Z doświadczenia wiem, żeby za dużo nie oczekiwać od Nowego Roku ;)
0
@BulaKG Na co chorował?
3
@Dieselzor Ładne masz stopy.
3
Naprawdę okropne jest to co zrobił Bartomeu a teraz Laporta próbuje to łatać, chociaż wygląda to bardziej na zamiatanie pustyni lub malowanie ściany pędzelkiem do makijażu. Nie wiem naprawdę jak my z tego wyjdziemy z twarzą.
8
@JordiAlbion ogólnie uważam, że lata 2000-2015 to naprawdę piękny czas futbolu.
4
Patrząc na karierę Ronaldo i Messiego trzeba też docenić ich zdrowie. Od najmłodszych lat orali przez wiele lat i nie byli na boisku oszczędzaniu a nie pamiętam by mieli jakieś dłuższe pauzy. Biorąc pod uwagę jak dziś się wszyscy łamią to robi wrażenie.
0
Grał ktoś w God of War Ragnarok wersję z PS4 na PS5 ? Czy w trybie jakości wyciąga to 60 klatek czy może wersja jest zablokowana na 30 ?
2
@aspr1me zrobił to nie zatrudniając się tam.
0
@Sulimo Chyba patologii nie widziałeś nigdy.
0
Nie ma to jak stanąć na głowie by zarejestrować gościa co zagrał 4 dobre spotkania. Ah ta Barcelona i ich transfery.
1
@kubix05 oczywiście dwie paczki. Ma to swój klimat i kojarzy się z dzieciństwem.