0

Pep jest geniuszem ale jak klocki przestają do siebie pasować to widać, że nie potrafi się kompletnie odnaleźć.

1

@Kgorecki2500 Rammstein i jeszcze raz Rammstein.

6

@Majkel34 Myślę, że Crouch był większy.

1

@wojopancer Sergio Batata

0

Z tego Ishaka robią wielką Legendę Lecha a moim zdaniem od dawna chłop jest najzwyklejszym drewnem. Może jakiś fan Lecha mi wyjaśni jego fenomen ?

2

@wojopancer Kucharczyk

0

@aldewir Tak i Nie.

0

@michal26 Ale ten tytuł to naprawdę jest fatalny, nie wiem kto to wymyślił i dopuścił.

0

@Prorokk Barberzy to w ogóle jest niesamowity przekręt. Swego czasu miałem taką wkrętke by korzystać z ich usług. Sprawdziłem chyba 3-4 TOPowych Barberow w Poznaniu. Wszędzie zapłaciłem 60-80 zl, było to 3 lata temu. Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że niczym szczególnym cięcie u nich się nie wyróżniło. Dziś chodzę to babeczki co ma malutki lokal w moim bloku, bierze 50 zł i jestem super zadowolony i zostaje 50 zł w kieszeni.

1

@Toretto Słuchaj, jeśli ktoś jest psychologiem to najczęściej ma też ukończony 4 letni kurs psychoterapeuty , który w sumie kosztuje okolo 40 tysięcy złotych. Do tego 5 lat studiów magisterskich. Jeśli mnie zapytasz czy 200 zł to dużo to moim zdaniem nie. Jak zauważyłeś to 1 godzina spotkania. Lekarz bierze 200-500 zł za często 5-15 minut konsultacji. W sumie więc 9 lat nauki, chyba sporo co ?

0

@adamek20151 W Ekstraklasie nie ma łatwych wygranych.

1

@SzczenaWojtula Poszukaj coś z Amazfita, dobra i sprawdzona marka.

2

@RomanGroza same plusy

0

10 lat czekamy na LM naprawdę upokarzające dla Nas.

4

@RoberDzik Nie, interesuję mnie tylko triplete jak prawdziwego fana Barcy Guardioli.

2

@KamQiX Ostatnia FIFA z niezłym funem to 11.

0

@Arden Ciekawe czy ten sklep to nie jakaś przykrywką brudnych interesów. Na każdej wiosce po 3 sklepy i to niby jest rentowne ?

4

@BorzyKrzys Zendaya i Holland, proszę Cię.

0

Pytanie dla starszych fanów F1. Dobrze pamiętam , że w latach mniej więcej 2000-2005 kwalifikację wyglądały tak, że każdy zawodnik był puszczany osobno i miał tylko 1 okrążenie? Wiadomo dlaczego z tego zrezygnowali?

1

@wojopancer Przyszły rok jeszcze snajper numer 1 i następnie pożegnanie się z europejskim futbolem.

4

@GigiAmoroso Bo to były jeszcze w miarę czasy, gdzie 40-60 mln to było bardzo dużo.

0

Zastanawia mnie strasznie te wahania formy Lewego. Tutaj chyba PESEL nie da się oszukać i mimo, że można się podniecać jak długo gra to jednak stabilności formy na próżno szukać.

0

Poszedłem spać po 1 połowie bo dziś ciężki dzień i postanowiłem się dobrze wyspać. Teraz patrzę i widzę, że uciekła nam duża szansa na zwycięstwo tej fazy. Lepiej to w drugiej połowie wyglądało z przodu ? Bo pierwsza to moim zdaniem niezły usypiacz był.

1

@kanver_ Kurcze no nie dobrze.

0

Ale mnie irytuje ta piskliwa baba co jest podłożona w refrenie Pezeta "Dom nad Wodą". No normalnie wszędzie to jest, boje się otwierać lodówkę.

0

@LambiPL No dobra ale 3/4 naprawdę dużego kraju w naprawdę dobrych warunkach trenuje piłkę nożną. Czy naprawdę jesteśmy wstanie wydać 10 klasowych zawodników przez 100 lat ?

0

Jak myślicie, dlaczego w kraju takim jak Polska, gdzie mamy po prostu wszystko by odnosić sukcesy w piłce nożnej nie potrafimy tego zrobić? Czy uważacie, że istnieje coś takiego jak gen piłkarski i są po prostu populacje na świecie które go nie mają i nigdy sukcesów nie będą odnosić a przynajmniej nie przez dłuższy czas ?

0

Kingdom Come Deliverence - Wystarczy się przekonać czy po prostu jest to trudna gra i trzeba złapać tego skilla mozolną pracą?

0

@FcPortoFan1999 na drugim miejscu pewne nadal zabójczo szybki Kamil Grosicki.

2

@Tasde Dokładnie Sony nie ma konkurencji. Xbox sam się szybko zaorał rezygnując z jakiejkolwiek ekskluzywności na Xboxa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?