0

@Luciano99 Logicznie myśląc masz rację.

0

@FcPortoFan1999 Polityk nie kłamie, On się mija z prawdą.

0

@kuz Myślę, że Leo byłby traktowany tak jak zawszę. Koniecznie 1 skład a reszta by znów zapomniała jak się gra w piłkę.

4

Dyskusję o jakimś w ogóle powrocie Messiego są moim zdaniem absolutnie nie potrzebne i mam nadzieję, że to kompletne kłamstwo. Po wielu latach wygląda w końcu, że udało się odciąć tę ekipę od tęsknoty za Iniesta,Xavim i Messim. Mamy naprawdę fajny team, któremu nie wiele potrzeba i nie boje się powiedzieć, że powrót Messiego to byłby psucie tej drużyny.

0

@8stoichkov8 Dawno temu ich widziałem na żywo już bez Rojka i to nie było to samo już.

3

Czy zespół Myslovitz to absolutny TOP w historii polskiej muzyki ? Jakie jest Wasze zdanie ?

1

Uwielbiam co roku te wojny cenowe na pączki po 9 groszy i te wszystkie setki komentarzy typu: opakowanie tych pączków ma lepszy skład, kto to je, wolę kupić jednego ale dobrego.
Naprawdę kogoś to interesuje jakie paczki sobie je ? Czy to z Lidla czy od Gesslerowej ?

2

@kubix05 Cześć jestem Bartek ;)

4

@Filipem Tylko tak się wygrywa wszystko, albo przechodzimy ciężary albo nie.

0

@Trojanek23 Yamal mógł dostać żółtko za symulacje.

1

Podziwiam Simeone , że tyle lat w tej fabryce drewna a jemu nadal się chcę.

5

@Ojciec5tkidzieci Mieszkam w Poznaniu 10 lat i nie widzę tutaj nic fascynującego a Ukraińcy na każdym kroku odbierają smak życia.

0

@draxidox Najlepsze jest to , że cały czas się mówi o tragedii związanej z demografią i tym jak to rekordowo nas ubywa a dzieci się nie rodzą a mimo to bardzo małe szansę dostać się do żłobka/przedszkola publicznego a nawet trudno się umówić do pediatry i mówię tutaj o dużym mieście jak Poznań. Czy my jesteśmy gotowi wzrost demografii ? Potrzebujemy tego ?

0

@Zoker taki mądry a doprowadził do tragedii Grecję.

1

Przy tym golu na 4-3 to mam wrażenie, że zawodnik Atletico kompletnie w ciemno podawał a mimo, że nikt z naszych nie był nawet blisko bo to przerwać...

1

Ateltico też zagrało mecz jaki im się nie śnił. Stracić 4 gole do tego 2 po różnych i strzelić 4 to naprawdę im się zdarzy pewnie kolejny raz za 100 lat.

0

@BorzyKrzys Widocznie nie uspokoił ich.

8

Szkoda, że Gavi przestał być piłkarzem a stał się tylko biegaczem.

0

O ile Real Flick leje to oby to Ateltico z tym Srelrotem nie było takim naszym czarnym koszmarem.

0

@ViscaelBarca2007 Nigdy nie będzie killerem

0

@norbi77 Lewy go zjada

0

@VbamboeB więcej ruchu, więcej dynamiki

1

Olmo,Ferran i z De Jong do bazy. Casado,Lewy i Fermin do gry i będzie git.

0

Dlaczego On to robi ludziom ?

0

Macie tego kurwa Feranna, Robert to kończy i dalej gramy...

1

Kurs na prawo jazdy kategorii B w Poznaniu w ciągu 10 lat wzrósł o 195 %. Bawmy się dalej w podnoszenie najniższej krajowej a będzie nam się żyło lepiej.

0

Ta i Lewy na ratunek będzie potrzebny.

1

@jacobFCB A on trenuje piłkarzy czy idzie na wojnę ?

0

Czy to będzie mecz gdzie Pep ostatecznie wydłubie sobie oczy ?

0

@Arden To trzeba być po prostu źle wychowanym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?