bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Luciano99 Logicznie myśląc masz rację.
0
@FcPortoFan1999 Polityk nie kłamie, On się mija z prawdą.
0
@kuz Myślę, że Leo byłby traktowany tak jak zawszę. Koniecznie 1 skład a reszta by znów zapomniała jak się gra w piłkę.
4
Dyskusję o jakimś w ogóle powrocie Messiego są moim zdaniem absolutnie nie potrzebne i mam nadzieję, że to kompletne kłamstwo. Po wielu latach wygląda w końcu, że udało się odciąć tę ekipę od tęsknoty za Iniesta,Xavim i Messim. Mamy naprawdę fajny team, któremu nie wiele potrzeba i nie boje się powiedzieć, że powrót Messiego to byłby psucie tej drużyny.
0
@8stoichkov8 Dawno temu ich widziałem na żywo już bez Rojka i to nie było to samo już.
3
Czy zespół Myslovitz to absolutny TOP w historii polskiej muzyki ? Jakie jest Wasze zdanie ?
1
Uwielbiam co roku te wojny cenowe na pączki po 9 groszy i te wszystkie setki komentarzy typu: opakowanie tych pączków ma lepszy skład, kto to je, wolę kupić jednego ale dobrego.
Naprawdę kogoś to interesuje jakie paczki sobie je ? Czy to z Lidla czy od Gesslerowej ?
2
@kubix05 Cześć jestem Bartek ;)
4
@Filipem Tylko tak się wygrywa wszystko, albo przechodzimy ciężary albo nie.
0
@Trojanek23 Yamal mógł dostać żółtko za symulacje.
1
Podziwiam Simeone , że tyle lat w tej fabryce drewna a jemu nadal się chcę.
5
@Ojciec5tkidzieci Mieszkam w Poznaniu 10 lat i nie widzę tutaj nic fascynującego a Ukraińcy na każdym kroku odbierają smak życia.
0
@draxidox Najlepsze jest to , że cały czas się mówi o tragedii związanej z demografią i tym jak to rekordowo nas ubywa a dzieci się nie rodzą a mimo to bardzo małe szansę dostać się do żłobka/przedszkola publicznego a nawet trudno się umówić do pediatry i mówię tutaj o dużym mieście jak Poznań. Czy my jesteśmy gotowi wzrost demografii ? Potrzebujemy tego ?
0
@Zoker taki mądry a doprowadził do tragedii Grecję.
1
Przy tym golu na 4-3 to mam wrażenie, że zawodnik Atletico kompletnie w ciemno podawał a mimo, że nikt z naszych nie był nawet blisko bo to przerwać...
1
Ateltico też zagrało mecz jaki im się nie śnił. Stracić 4 gole do tego 2 po różnych i strzelić 4 to naprawdę im się zdarzy pewnie kolejny raz za 100 lat.
0
@BorzyKrzys Widocznie nie uspokoił ich.
8
Szkoda, że Gavi przestał być piłkarzem a stał się tylko biegaczem.
0
O ile Real Flick leje to oby to Ateltico z tym Srelrotem nie było takim naszym czarnym koszmarem.
0
@ViscaelBarca2007 Nigdy nie będzie killerem
0
@norbi77 Lewy go zjada
0
@VbamboeB więcej ruchu, więcej dynamiki
1
Olmo,Ferran i z De Jong do bazy. Casado,Lewy i Fermin do gry i będzie git.
0
Dlaczego On to robi ludziom ?
0
Macie tego kurwa Feranna, Robert to kończy i dalej gramy...
1
Kurs na prawo jazdy kategorii B w Poznaniu w ciągu 10 lat wzrósł o 195 %. Bawmy się dalej w podnoszenie najniższej krajowej a będzie nam się żyło lepiej.
0
Ta i Lewy na ratunek będzie potrzebny.
1
@jacobFCB A on trenuje piłkarzy czy idzie na wojnę ?
0
Czy to będzie mecz gdzie Pep ostatecznie wydłubie sobie oczy ?
0
@Arden To trzeba być po prostu źle wychowanym.