bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Atletico to w ogóle jak nie Oni. Po pierwsze, z twardej ekipy symulki ma każdym kroku. Po drugie, niby zawszę murowanie i żelazna defensywa a 9 goli straconych w 3 spotkaniach z nami. Po 3, dwukrotnie prowadzili 2-0 by stracić to prowadzenie na 4-2 czyli mental też kiepski. Ten projekt Simeone to chyba naprawdę powinien się zakończyć.
4
Dzisiejszy skład to moim zdaniem najlepsza wersja Barcelony. Bez De Jonga ale z Casado.
0
Jaga - Legia dziś o 20:15. Jak dobrze kojarzę to tak późno w niedzielę nie grają? Czy to jakiś wyjątek i to normalne a ja się mylę ?
0
@Katalończyk 99 Dlatego napisałem jak dobrze pójdzie.
PS. Nie oglądam meczu.
0
Jak dobrze pójdzie to jutro możemy rozstrzygnąć ligę.
0
@tomek8756 Ta babka to bogini.
12
@Kgorecki2500 Jest grą znakomitą, niby jakie aspekty sprawiają, że jest tylko solidna twoim zdaniem?
0
@Popitek12 Dobra robota, tak Trzymaj.
0
@Popitek12 To są naprawdę trudne sprawy
2
@Luciano99 Masz rację, lepiej nie oddawaj.100 zł oddane może naprawdę narobić niezłego gnoju w twoim przedsiębiorstwie.
0
@KonopaaEagle Jak szybko ? Przecież chyba żadna gra nie powstawała tak długo a dodam też, że zbyt długi czas produkcji też nie jest wskazany. Pewne rozwiązania stają się po prostu przestarzałe.
0
@MesQueUnClub_87 Nie chodzi mi o strikte sprzedaż tylko ogólną promocję. Nie powiesz mi, że nawet przy takim tytule jest to kompletnie nie ważne.
0
@macio_944 Orientujesz się z jakim wyprzedzeniem podawali datę premiery GTA4 i GTA 5?
0
Myślicie , że Rockstar nadal jest takim twardzielem olewając całkowicie marketing i GTA 6 wyjdzie w tym roku czy jednak już pozamiatane i premiera gdzieś w 2026 ? Osobiście nie wierze już w premiere w 2025.
5
Modlę się o koniec wojny i wyjazd znaczniej części Ukraińców z Polski.
2
@ranger3120 a ja myślę, że się poślizgnął i to dotknięcie nie miało żadnego wpływu. Jeśli w takiej sytuacji są wątpliwość to brak przepisu o powtórzeniu takiego karnego to kpina.
1
@Popitek12 Alkohol pogarsza jakość snu.
1
Jedna z najbardziej kontrowersyjnych i rzadkich sytuacji akurat w spotkaniu Realu Madryt ;)
0
Komentarz usunięty
1
Atletico o dwa mecze z Barcą od skończenia sezonu.
1
@mordini123 Byłem kilka razy na meczach Barcy w LM i atmosfera super. Najczęściej pełna sala, fajnie się to ogląda. Miałem szczęście być na meczu 6-2 PSG, oj było niesamowicie.
3
@KamQiX Realu nie ale najpierw trzeba dojść do starcia z nimi
0
Myślę, że musimy patrzeć na naprawę rozsądnie i nie ma wyjścia, to Barca musi dotrzeć do finału i po prostu zrobić swoją robotę z Realem. Inaczej będziemy się łudzić tak jak to robimy od 10 lat a i tak to Real wygra LM.
1
Czy Real kiedyś odpadł z LM gdy sędziował im Marciniak?
0
Z kim możemy grać półfinał? PsG/Arsenal najprawdopodobniej?
0
@Piotrek1993 To by City było poza LM.
0
@kamiVeB Zdecydowanie wygląda bardziej ma 53.
0
@pt9 HDR chyba wrzuca jasność na maxa
6
Naprawdę się sracie bo nie obejrzycie 90 minut meczu przed TV. Spokojnie,zaraz gramy z Benficą. Przetrzymacie to, wierzę w Was.
0
@michal2007 Pięknie naprawdę fajne prezenty. Wszystkiego najlepszego.