4

Obejrzałem pierwszy odcinek drugiego sezonu The last of Us i naprawdę jestem mega szczęśliwy, że ktoś wziął na poważnie temat gry komputerowej i zrobił to po prostu jak należy. Jest to wielki hołd dla graczy.

0

@Cvzx Przecież on słabo zaczął sezon.

0

Damy radę Interowi ?

1

@Bykunn Tym bardziej dziwi, że sędzia zapisał w protokole o jakieś tam walce o piłkę.

1

@SelloutCrowd A czy to już nie są problemy od kilku lat ?

0

Prawda jest taka,że Mbappe powinien dostać maksymalną możliwą karę. Jeśli z protokołu wynika, że mogą to być 3 mecze to tak powinno być i każdy inny wymiar będzie skandalem. Nie ma nic na usprawiedliwienie Francuza.

1

@mariogbch Bezpośrednio to chyba dwa od razu minimum.

0

@FCBparasiempre 47 lat a jeszcze niedawno byłem w gimnazjum i oglądałem go na boisku.

5

Bądźmy szczerzy, Wojtek Święty by wyciągnął ten strzał Munira.

1

Mecz z Borussią to formalność a dziś pewnie duża walka na wyjeździe, nie dziwi brak rotacji.

34

Niedługo się okaże, że Duda to naprawdę był Pan Prezydent.

0

@Konradosss Tak, możemy z nimi zagrać. PSG/Arsenal.

1

@ranger3120 Niedostępny na VOD. Polecam sobie sprawdzać na Filmweb.

7

@KamQiX Też uważam, że biegał całkiem ok. Tak bym ocenił 8/10.

0

Naprawdę ta sparingowa atmosfera na trybunach gdzie słychać okrzyki piłkarzy człowieka frustruje niezwykle. Człowiek pamięta czasy gdzie hymn śpiewany na CN powodował dreszcze nawet przed telewizorem.

0

@Faro Flick raczej nie wygląda na takiego co by się słuchał Yamala.

1

@partymaker no ale te dychę na plecach to mógłby oddać

3

Fati nie wszedł przez jakiś dyskomfort Yamala? Realizator w sposób oczywisty to sugerował.

1

Cieszmy się, że Raphinia nie zabrał nam tego gola bo patrząc na niego to wszystko psuje.

6

@Faro Lubiłem Arsenal ale za czasów Wengera, to zawszę była drużyna z charakterem.

0

The Last of Us Part 1. Przechodzą po raz może 4-5 tym razem po raz pierwszy robię ten remake. Lubię do tej gry wracać co 2-3 lata, zawszę odnajduję coś nowego. Co to tego remakeu to mam pewne zastrzeżenia, niby robiony na silniku dwójki ale mam wrażenie, że część druga wyglądała lepiej i to na PS4.

0

@tribo Mogło być gorzej? Chyba tylko ten co koszykówkę komentuję mógłby przebić Gleńa.

1

Wygrać dziś 2/3-0 to byłby super komfort.

4

Te dwa wolne to coś czego w futbolu nie pamiętam, szczególnie w takim stylu i na takim poziomie rozgrywek.

2

Inter,Inter. Nie chcę wybiegać w przyszłość za bardzo ale będzie przeprawa przez mękę.

0

Ten Real chyba nie nie wstanie tego odrobić nawet z pomocą diabła. Po prostu są bardzo słabi.

0

Arsenal - Real to naprawdę spora świeżość w tej fazie LM.

1

@Matheu12 Formuła skończyła się gdy zrezygnowali z tankowania. Wtedy taktyka i te zagrywki z jak ciężkim bolidem wystartować, ile zrobić tankowań itd. to były czasy.

3

Komentarz usunięty

0

@Ricc A ilu masz Hiszpanów w Realu ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?