bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Araujo klocek co i nawet głowę przegra. Martinez to przy nim szef wszystkich szefów. Szkoda, po prostu szkoda.
0
No szkoda bo byliśmy na dobrej drodze aby klasyk był tylko meczem o prestiż.
0
@Awtameok_Klana Ciężko powiedzieć jakie obciążenie. W kuchnii mam sporo sprzętów ale tam nowa instalacja. Reszta to tak naprawdę w salonie TV i mała lampka, w sypialni prawie w ogóle nie używam prądu, pokój dziecka też lampka tylko no i łazienka pralka.
1
@michal26 Dla mnie to jest sztosem a na ogół nie lubię Sanah.
0
@Who_you_mam ja bym go zawiesił za sam kolor skóry
0
Witam, na La Rambli są specjaliści wszelkiej maści to pewnie elektryk się znajdzie. Pytanie brzmi, czy 30 letnią miedzianą instalację elektryczną należy wymienić? Mieszkam w swoim mieszkaniu 3 lata przez ten czas,żadnych dziwnych awarii nie miałem ale się nad tym zastanawiam bo będę robić remont no ale jednak wymiana elektryki to spore prucie i brud. Dodam, że w kuchni jest położona nowa instalacja.
0
@Barca_Big_Moment A jaki to jest Real? Meczu się z każdym, daje sobie strzelić 4 gole na SB drużynie pokroju RSSS. Gramy z nimi dziś i dostają srogie lanie, takie jest moje zdanie.
0
@Starrk Dzięki panie Chatcie
0
@Barca_Big_Moment Daj spokój, cały sezon nic nie grają.
1
Patrząc na ceny nowego switcha i generalnie bardzo wielu rzeczy czy usług, dlaczego w Polsce wszystko jest tak nie proporcjonalnie drogie w stosunku do zarobków? Czy chodzi o to , że jesteśmy krajem ciągle i dynamicznie się rozwijającym + ludzie po latach ciężkich i komunistycznych czasach są spragnieni wszystkiego i kupują bez względu na cenę? Ciekawi mnie ten mechanizm.
0
Patrząc na zarządzanie tym klubem czuje takim duży niepokój jeśli chodzi o stabilny rozwój. Mam wrażenie mimo super drużyny , że wszystko się dzieje tu i teraz i w każdej chwili każdy może ten okręt opuścić bez wyjątku.
0
@Piotrek1993 Ino pogratulować.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pedri16Future Mam wrażenie, że po tych dwóch bardzo ostrych wejściach na początku w nogi, Rafinha już do końca odczuwał dyskomfort.
0
Za mojego kibicowskiego życia dwa razy polegliśmy z Realem w finale PK oby do trzech razy sztuka.
0
Flick był bardzo pragmatyczny w prowadzaniu Szczęsnego więc naprawdę nie chce mi się wierzyć by w decydujących spotkaniach mógł zagrać Ter Stegen, tym bardziej w LM gdzie Wojtek musiałby zostać wyrejestrowany.
1
Ten cały Sorloth to jest naprawdę nasz koszmar. W każdym meczu strzela nawet wczoraj ze spalonego a ta setka co wyszedł sam na sam i jednak nie spalił, uff mieliśmy fuksa.
0
Cytując Dariusza Szpakowskiego ta druga połowa w wykonaniu Barcy była nerwowa ale pewna.
0
@Faro Jesteś Polakiem?
0
@ShawnC Albo się ma depresję albo się nie ma, nie wiem po co piszesz o jakimś utrudnianiu sobie.
1
@MesQueUnClub96 Ja od lat choruję na depresję i mam takie stany niezwykle krótkotrwałe więc radzę się zastanowić nad swoim stanem zdrowotnym.
0
Droga jeszcze daleka ale ten sezon może się ułożyć tak, że 3 mecze z Realem zdecydują kto wygra wszystko. Ligowe El Clasico prawdopodobnie o mistrzostwo Hiszpanii no i możliwy finał LM i PK. Naprawdę może być niezwykle pasjonująco.
4
Co to za kasztan komentuje z Laskowskim?
0
Betis u siebie na szczęście, luzik.
6
@tomek8756 Jowita : Jestem w ciąży.
@Luciano99 : Jestem bezpłodny.
1
Podajcie mi jeden sensowny powód dlaczego po takiej długiej kontuzji i fantastycznej passie Szczęsnego to Ter Stegen miałby zagrać w decydujących spotkaniach. Ja nie widzę nawet pół powodu i się dziwię , że Flick nie ucina tego tematu.
0
Nie dziwię się Lewemu na to, że się denerwuję gdy koledzy mu nie poddają bo myślę, że gra nie idzie tylko o króla strzelców ale pokazanie całemu światu, że 36 latek jest wstanie pokonać Mbappe, czyli zawodnika przymierzanego do numer 1 na świecie. Moim zdaniem to byłoby wydarzenie bez precedensu.
0
@jacobFCB Czy ja wiem czy są glofryfiwani? Ludzie po prostu lubią takie kino akcji. Wystarczy spojrzeć jaki legendarny status mają gangsterskie filmy z USA z De Niro i całą tą obsadą z tamtych lat, nie wspominając o Ojcu Chrzestnym.
0
Skuteczny polski Diego Simeone znany jako Marek Papszun.
0
@Criss18Barca Ostatnio ktoś tutaj pisał, że jest uczciwe jak lekarz wystawia fakturę na 100 k. I to jest właśnie taki przypadek, że lekarze którzy składają takie przypadki zasługują na wszystko.