0

Araujo klocek co i nawet głowę przegra. Martinez to przy nim szef wszystkich szefów. Szkoda, po prostu szkoda.

0

No szkoda bo byliśmy na dobrej drodze aby klasyk był tylko meczem o prestiż.

0

@Awtameok_Klana Ciężko powiedzieć jakie obciążenie. W kuchnii mam sporo sprzętów ale tam nowa instalacja. Reszta to tak naprawdę w salonie TV i mała lampka, w sypialni prawie w ogóle nie używam prądu, pokój dziecka też lampka tylko no i łazienka pralka.

1

@michal26 Dla mnie to jest sztosem a na ogół nie lubię Sanah.


0

@Who_you_mam ja bym go zawiesił za sam kolor skóry

0

Witam, na La Rambli są specjaliści wszelkiej maści to pewnie elektryk się znajdzie. Pytanie brzmi, czy 30 letnią miedzianą instalację elektryczną należy wymienić? Mieszkam w swoim mieszkaniu 3 lata przez ten czas,żadnych dziwnych awarii nie miałem ale się nad tym zastanawiam bo będę robić remont no ale jednak wymiana elektryki to spore prucie i brud. Dodam, że w kuchni jest położona nowa instalacja.

0

@Barca_Big_Moment A jaki to jest Real? Meczu się z każdym, daje sobie strzelić 4 gole na SB drużynie pokroju RSSS. Gramy z nimi dziś i dostają srogie lanie, takie jest moje zdanie.

0

@Starrk Dzięki panie Chatcie

0

@Barca_Big_Moment Daj spokój, cały sezon nic nie grają.

1

Patrząc na ceny nowego switcha i generalnie bardzo wielu rzeczy czy usług, dlaczego w Polsce wszystko jest tak nie proporcjonalnie drogie w stosunku do zarobków? Czy chodzi o to , że jesteśmy krajem ciągle i dynamicznie się rozwijającym + ludzie po latach ciężkich i komunistycznych czasach są spragnieni wszystkiego i kupują bez względu na cenę? Ciekawi mnie ten mechanizm.

0

Patrząc na zarządzanie tym klubem czuje takim duży niepokój jeśli chodzi o stabilny rozwój. Mam wrażenie mimo super drużyny , że wszystko się dzieje tu i teraz i w każdej chwili każdy może ten okręt opuścić bez wyjątku.

0

@Piotrek1993 Ino pogratulować.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pedri16Future Mam wrażenie, że po tych dwóch bardzo ostrych wejściach na początku w nogi, Rafinha już do końca odczuwał dyskomfort.

0

Za mojego kibicowskiego życia dwa razy polegliśmy z Realem w finale PK oby do trzech razy sztuka.

0

Flick był bardzo pragmatyczny w prowadzaniu Szczęsnego więc naprawdę nie chce mi się wierzyć by w decydujących spotkaniach mógł zagrać Ter Stegen, tym bardziej w LM gdzie Wojtek musiałby zostać wyrejestrowany.

1

Ten cały Sorloth to jest naprawdę nasz koszmar. W każdym meczu strzela nawet wczoraj ze spalonego a ta setka co wyszedł sam na sam i jednak nie spalił, uff mieliśmy fuksa.

0

Cytując Dariusza Szpakowskiego ta druga połowa w wykonaniu Barcy była nerwowa ale pewna.

0

@Faro Jesteś Polakiem?

0

@ShawnC Albo się ma depresję albo się nie ma, nie wiem po co piszesz o jakimś utrudnianiu sobie.

1

@MesQueUnClub96 Ja od lat choruję na depresję i mam takie stany niezwykle krótkotrwałe więc radzę się zastanowić nad swoim stanem zdrowotnym.

0

Droga jeszcze daleka ale ten sezon może się ułożyć tak, że 3 mecze z Realem zdecydują kto wygra wszystko. Ligowe El Clasico prawdopodobnie o mistrzostwo Hiszpanii no i możliwy finał LM i PK. Naprawdę może być niezwykle pasjonująco.

4

Co to za kasztan komentuje z Laskowskim?

0

Betis u siebie na szczęście, luzik.

6

@tomek8756 Jowita : Jestem w ciąży.
@Luciano99 : Jestem bezpłodny.

1

Podajcie mi jeden sensowny powód dlaczego po takiej długiej kontuzji i fantastycznej passie Szczęsnego to Ter Stegen miałby zagrać w decydujących spotkaniach. Ja nie widzę nawet pół powodu i się dziwię , że Flick nie ucina tego tematu.

0

Nie dziwię się Lewemu na to, że się denerwuję gdy koledzy mu nie poddają bo myślę, że gra nie idzie tylko o króla strzelców ale pokazanie całemu światu, że 36 latek jest wstanie pokonać Mbappe, czyli zawodnika przymierzanego do numer 1 na świecie. Moim zdaniem to byłoby wydarzenie bez precedensu.

0

@jacobFCB Czy ja wiem czy są glofryfiwani? Ludzie po prostu lubią takie kino akcji. Wystarczy spojrzeć jaki legendarny status mają gangsterskie filmy z USA z De Niro i całą tą obsadą z tamtych lat, nie wspominając o Ojcu Chrzestnym.

0

Skuteczny polski Diego Simeone znany jako Marek Papszun.

0

@Criss18Barca Ostatnio ktoś tutaj pisał, że jest uczciwe jak lekarz wystawia fakturę na 100 k. I to jest właśnie taki przypadek, że lekarze którzy składają takie przypadki zasługują na wszystko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?