2

@Pawlak1992 Ty to jesteś AS. Zrobiła co chciała, czy naprawdę tak bardzo się boisz o jej los? To tylko ślub, bez przesady ;)

2

Inter wczoraj wcale nie okazał się tytanem defensywy i organizacji gry. Jestem dobrej myśli.

0

W 3 z 4 półfinalistów mamy Polaków ;)

0

Jednak Vasquez na PO a nie Valverde. No szkoda bo z Valverde na PO tracili sporo atutów.

0

Tak w ogóle to bym się nie martwił jakby Real awansował. Klasyk w finale ? Czego chcieć więcej.

2

@ptrx kupiłem 2005/2006 na allegro za 30 zł. R10 na plecach, stan dobry. Kilka lat temu to było.

1

Real różne rzeczy wyprawiał w LM ale moim zdaniem jak nigdy brakuje im po prostu jakości w obronie i pomocy. Może będę zaskoczony i będę musiał przeprosić za te słowa ale nie widzę ich dorabiających te stratę. Real strzelający 4 gole i grający na zero ? Bardzo wątpliwe.

0

@kiper09 Kurde, dobrego masz pomysła. Trzeba liczyć, że Hansi to przeczyta.

5

@Pedri16Future porażka z Valecia była już po tragedii z Liverpoolem, złamani byli.

0

Czarny koszmar, zdecydowanie.

0

Co mnie bardzo niepokoi to fakt, że kompletnie nie potrafiliśmy bronić. Nawet w sytuacji gdy chcieliśmy utrzymać korzystny wynik w kwestii awansu i nie atakowaliśmy to Borussia jeździła z nami jak chciała.

9

@Roobo No to będą jajca jak Nawrocki to trzepnie w drugiej turze.

1

@barcanawieki tak samo to zagranie to piłkarz BvB leżał na ziemi w polu karnym i zagarnął piłkę. Czy to było zagranie ręką?

1

Wojtek i ten jego spokój po tych wszystkich sprokurowanych karnych to mistrzostwo ;)

0

@Geble Wygląda na to , że cała trójka niesamowicie zafiksowała się na temacie złotej piłki i niestety szkodzi to zespołowi.

0

@mrboom Tylko ile razy może już głową nie dojeżdżać jak piłkarze już inni ?

1

@Arden Załamał to się on prawie w tej sytuacji.

1

@sebo939 Możesz się starać jak cholera a przychodzi taki moment, że Araujo w ciemno wybija pod nogi napastnika Borussi a skrzydłowy ogrywa dwóch obrońców. Tak się nie da wygrać LM.

0

Teraz gramy dwa mecze ligowe u siebie, mam nadzieję, że 6 punktów da nam już względne rozstrzygnięcie walki o mistrzostwo.

0

Jeśli Raphinha i Yamal nie będą znów wygrywać pojedynków 1 na 1 to ja nie widzę nas w finale.

0

@KrwawiaceoczyVEB Do półfinał Fortowi, który nic nie grał?

1

W półfinale gdzie gramy rewanż? Bo jak na wyjeździe to kiepsko to widzę.

0

@pawello10 Tak wiadomo, tylko biznes,podatki i UE się liczy.

3

@pawello10 Każdy homoseksualista to pedofil ? To jeden z przykładów jego po pierdolenia.

0

@PatrychoO Zna angielski?

0

@4drian0 Ok, ale aktorsko naprawdę robi robotę.

1

@Joe_Pesci a nade wszystko pot.

3

@Cule_10 A ja uważam, że im mniej go ma tym lepiej więc nie stawiał bym na jakieś żelazne zapachy co musisz mieć.

0

@Lokoo Jak z napędem to tak.

1

@clyde Ale tutaj głupotki czytam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?