bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Pawlak1992 Ty to jesteś AS. Zrobiła co chciała, czy naprawdę tak bardzo się boisz o jej los? To tylko ślub, bez przesady ;)
2
Inter wczoraj wcale nie okazał się tytanem defensywy i organizacji gry. Jestem dobrej myśli.
0
W 3 z 4 półfinalistów mamy Polaków ;)
0
Jednak Vasquez na PO a nie Valverde. No szkoda bo z Valverde na PO tracili sporo atutów.
0
Tak w ogóle to bym się nie martwił jakby Real awansował. Klasyk w finale ? Czego chcieć więcej.
2
@ptrx kupiłem 2005/2006 na allegro za 30 zł. R10 na plecach, stan dobry. Kilka lat temu to było.
1
Real różne rzeczy wyprawiał w LM ale moim zdaniem jak nigdy brakuje im po prostu jakości w obronie i pomocy. Może będę zaskoczony i będę musiał przeprosić za te słowa ale nie widzę ich dorabiających te stratę. Real strzelający 4 gole i grający na zero ? Bardzo wątpliwe.
0
@kiper09 Kurde, dobrego masz pomysła. Trzeba liczyć, że Hansi to przeczyta.
5
@Pedri16Future porażka z Valecia była już po tragedii z Liverpoolem, złamani byli.
0
Czarny koszmar, zdecydowanie.
0
Co mnie bardzo niepokoi to fakt, że kompletnie nie potrafiliśmy bronić. Nawet w sytuacji gdy chcieliśmy utrzymać korzystny wynik w kwestii awansu i nie atakowaliśmy to Borussia jeździła z nami jak chciała.
9
@Roobo No to będą jajca jak Nawrocki to trzepnie w drugiej turze.
1
@barcanawieki tak samo to zagranie to piłkarz BvB leżał na ziemi w polu karnym i zagarnął piłkę. Czy to było zagranie ręką?
1
Wojtek i ten jego spokój po tych wszystkich sprokurowanych karnych to mistrzostwo ;)
0
@Geble Wygląda na to , że cała trójka niesamowicie zafiksowała się na temacie złotej piłki i niestety szkodzi to zespołowi.
0
@mrboom Tylko ile razy może już głową nie dojeżdżać jak piłkarze już inni ?
1
@Arden Załamał to się on prawie w tej sytuacji.
1
@sebo939 Możesz się starać jak cholera a przychodzi taki moment, że Araujo w ciemno wybija pod nogi napastnika Borussi a skrzydłowy ogrywa dwóch obrońców. Tak się nie da wygrać LM.
0
Teraz gramy dwa mecze ligowe u siebie, mam nadzieję, że 6 punktów da nam już względne rozstrzygnięcie walki o mistrzostwo.
0
Jeśli Raphinha i Yamal nie będą znów wygrywać pojedynków 1 na 1 to ja nie widzę nas w finale.
0
@KrwawiaceoczyVEB Do półfinał Fortowi, który nic nie grał?
1
W półfinale gdzie gramy rewanż? Bo jak na wyjeździe to kiepsko to widzę.
0
@pawello10 Tak wiadomo, tylko biznes,podatki i UE się liczy.
3
@pawello10 Każdy homoseksualista to pedofil ? To jeden z przykładów jego po pierdolenia.
0
@PatrychoO Zna angielski?
0
@4drian0 Ok, ale aktorsko naprawdę robi robotę.
1
@Joe_Pesci a nade wszystko pot.
3
@Cule_10 A ja uważam, że im mniej go ma tym lepiej więc nie stawiał bym na jakieś żelazne zapachy co musisz mieć.
0
@Lokoo Jak z napędem to tak.
1
@clyde Ale tutaj głupotki czytam.