bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Djorkaef98 Nerwy, jakbym miał oceniać tylko tę sytuację to moim zdaniem nic nadzwyczajnego. Mówi Ci to facet 15 lat w związku, 4 po ślubie i ojciec 2 latka.
2
@Mario96w Moim zdaniem trzyma wysoki poziom i zdecydowanie oglądać.
0
@Mario96w psychicznie
1
Mimo, że grę przeszedłem kilka razy to drugi odcinek The last of Us rozłożył mnie na łopatki.
5
@Arden Chyba też zaraz pójdę stawiać dom.
0
Szkoda, że Bilbao miało tak wylane wczoraj na mecz. Nie stworzyli nawet pół okazji, może mają inne cele.
0
Patrzę na tego Asencio i se myślę,
Oo kolejny "bystrzak".
1
@Bocheno1 Szkoda, że to zrobiłeś dopiero po spłodzeniu ósmego dziecka.
6
Jak Lewy użyje BenGaya to będzie dobrze.
0
@krycha2201 Z takim eksperymentnem to nie na kluczowe mecze sezonu. Do tego skrzydłowi mogą się okazać kompletną klapą w destrukcji.
1
@reloaded Tak czy inaczej nie mamy tam nikogo kto by pociągnął do przodu a to kluczowe w dzisiejszym futbolu.
1
@MichuZ44 Gdyby facet był biały nikt by nie zwrócił uwagi. Ah ten pojebany świat.
0
@4drian0 A chyba nie było oficjalnej zapowiedzi BF7 ?
3
@Qlimax86 Bo Polacy niby tacy biedni a rzucają się na każde wydarzenie jak cygan na pralkę. Spróbuj kupić bilety na jakieś męskie granie czy Podsiadło, zapomni.
1
@Joe_Pesci Chyba bez szans na premierę w tym roku.
0
@Pablozeusz Pamiętam jak Bayern Pepa wygrał ligę w marcu i mieli wypoczywać na LM. Dostali lanie od Realu.
0
@ranger3120 oo dzięki za informacje
0
Witam, co ile kilometrów warto sprawdzić poziom oleju w silniku ? Jeśli po 4k od wymiany jest prawie max to wszystko gra ? ;) Bo słyszałem, że jakieś niewielkie zużycie to norma.
2
@Pawlak1992 Ty to jesteś AS. Zrobiła co chciała, czy naprawdę tak bardzo się boisz o jej los? To tylko ślub, bez przesady ;)
2
Inter wczoraj wcale nie okazał się tytanem defensywy i organizacji gry. Jestem dobrej myśli.
0
W 3 z 4 półfinalistów mamy Polaków ;)
0
Jednak Vasquez na PO a nie Valverde. No szkoda bo z Valverde na PO tracili sporo atutów.
0
Tak w ogóle to bym się nie martwił jakby Real awansował. Klasyk w finale ? Czego chcieć więcej.
2
@ptrx kupiłem 2005/2006 na allegro za 30 zł. R10 na plecach, stan dobry. Kilka lat temu to było.
1
Real różne rzeczy wyprawiał w LM ale moim zdaniem jak nigdy brakuje im po prostu jakości w obronie i pomocy. Może będę zaskoczony i będę musiał przeprosić za te słowa ale nie widzę ich dorabiających te stratę. Real strzelający 4 gole i grający na zero ? Bardzo wątpliwe.
0
@kiper09 Kurde, dobrego masz pomysła. Trzeba liczyć, że Hansi to przeczyta.
5
@Pedri16Future porażka z Valecia była już po tragedii z Liverpoolem, złamani byli.
0
Czarny koszmar, zdecydowanie.
0
Co mnie bardzo niepokoi to fakt, że kompletnie nie potrafiliśmy bronić. Nawet w sytuacji gdy chcieliśmy utrzymać korzystny wynik w kwestii awansu i nie atakowaliśmy to Borussia jeździła z nami jak chciała.
9
@Roobo No to będą jajca jak Nawrocki to trzepnie w drugiej turze.