1

@Djorkaef98 Nerwy, jakbym miał oceniać tylko tę sytuację to moim zdaniem nic nadzwyczajnego. Mówi Ci to facet 15 lat w związku, 4 po ślubie i ojciec 2 latka.

2

@Mario96w Moim zdaniem trzyma wysoki poziom i zdecydowanie oglądać.

0

@Mario96w psychicznie

1

Mimo, że grę przeszedłem kilka razy to drugi odcinek The last of Us rozłożył mnie na łopatki.

5

@Arden Chyba też zaraz pójdę stawiać dom.

0

Szkoda, że Bilbao miało tak wylane wczoraj na mecz. Nie stworzyli nawet pół okazji, może mają inne cele.

0

Patrzę na tego Asencio i se myślę,
Oo kolejny "bystrzak".

1

@Bocheno1 Szkoda, że to zrobiłeś dopiero po spłodzeniu ósmego dziecka.

6

Jak Lewy użyje BenGaya to będzie dobrze.

0

@krycha2201 Z takim eksperymentnem to nie na kluczowe mecze sezonu. Do tego skrzydłowi mogą się okazać kompletną klapą w destrukcji.

1

@reloaded Tak czy inaczej nie mamy tam nikogo kto by pociągnął do przodu a to kluczowe w dzisiejszym futbolu.

1

@MichuZ44 Gdyby facet był biały nikt by nie zwrócił uwagi. Ah ten pojebany świat.

0

@4drian0 A chyba nie było oficjalnej zapowiedzi BF7 ?

3

@Qlimax86 Bo Polacy niby tacy biedni a rzucają się na każde wydarzenie jak cygan na pralkę. Spróbuj kupić bilety na jakieś męskie granie czy Podsiadło, zapomni.

1

@Joe_Pesci Chyba bez szans na premierę w tym roku.

0

@Pablozeusz Pamiętam jak Bayern Pepa wygrał ligę w marcu i mieli wypoczywać na LM. Dostali lanie od Realu.

0

@ranger3120 oo dzięki za informacje

0

Witam, co ile kilometrów warto sprawdzić poziom oleju w silniku ? Jeśli po 4k od wymiany jest prawie max to wszystko gra ? ;) Bo słyszałem, że jakieś niewielkie zużycie to norma.

2

@Pawlak1992 Ty to jesteś AS. Zrobiła co chciała, czy naprawdę tak bardzo się boisz o jej los? To tylko ślub, bez przesady ;)

2

Inter wczoraj wcale nie okazał się tytanem defensywy i organizacji gry. Jestem dobrej myśli.

0

W 3 z 4 półfinalistów mamy Polaków ;)

0

Jednak Vasquez na PO a nie Valverde. No szkoda bo z Valverde na PO tracili sporo atutów.

0

Tak w ogóle to bym się nie martwił jakby Real awansował. Klasyk w finale ? Czego chcieć więcej.

2

@ptrx kupiłem 2005/2006 na allegro za 30 zł. R10 na plecach, stan dobry. Kilka lat temu to było.

1

Real różne rzeczy wyprawiał w LM ale moim zdaniem jak nigdy brakuje im po prostu jakości w obronie i pomocy. Może będę zaskoczony i będę musiał przeprosić za te słowa ale nie widzę ich dorabiających te stratę. Real strzelający 4 gole i grający na zero ? Bardzo wątpliwe.

0

@kiper09 Kurde, dobrego masz pomysła. Trzeba liczyć, że Hansi to przeczyta.

5

@Pedri16Future porażka z Valecia była już po tragedii z Liverpoolem, złamani byli.

0

Czarny koszmar, zdecydowanie.

0

Co mnie bardzo niepokoi to fakt, że kompletnie nie potrafiliśmy bronić. Nawet w sytuacji gdy chcieliśmy utrzymać korzystny wynik w kwestii awansu i nie atakowaliśmy to Borussia jeździła z nami jak chciała.

9

@Roobo No to będą jajca jak Nawrocki to trzepnie w drugiej turze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?