1

@Matheu12 Myślę, że samo jedzenie w markecie to będzie z 2k minimum dwie osoby, dziecko 2 letnie.

22

Zawszę jak Barca odpada z LM, szczególnie jak się liczymy w grze o zwycięstwo to człowiek czuje taki wielki i wyjątkowy smutek, jakby sezon się kończył tu i teraz. Finał LM to tak wyjątkowe wydarzenie, że człowiek marzy by znów tam Barcelone zobaczyć. Gol Raphini dał taki wielki spokój i radość. Bylem pewny, że nic nam nie zrobią bo przecież całą drugą połowę grali NIC. Ciężko to przeboleć.

0

No i czarnego wybrali, niech to szlag.

0

@Roobo Patrząc ile lat to robią, jak bardzo chcą to dopracować oraz biorąc pod uwagę, że grę przenieśli o rok czasu + ogromny hype to myślę, że 99 dolców to będzie. Myślę, że w Polsce może pęknąć granica 400 zł.

1

@marcin62 Będzie kupa, z Uncharted im się pomyliło.

6

@Eric_Abidal_22 Oczywiście, że tak. Tylko jak się pozbyć Fatiego ?

2

@Astad Chłopie polska psychiatria nie wyrabia z tymi naprawdę potrzebującymi pomocy a co dopiero robić jakieś badania przesiewowe. W dodatku myślisz, że to wypełniasz test i wiadomo czyś zdrowy ? Co takiego to miesiące badań.

6

@ViscaelBarca2007 Szczególnie mecz rewanżowy z Interem był niesamowity, chłopak co ruszył to praktycznie kończyło się zagrożeniem. Szkoda, że trafił na Sommera bo tak naprawdę mógł mieć 3 bramki więcej w tym dwumeczu i finał LM.

0

@Zoker Na moje oko, po kopnięciu holendra, noga zablokowana i nie zdążył.

3

Najbardziej mnie szokują opinie jakoby to Dumfires miał kontrolę nad piłką i ją zastawił a Martin go kopnął. Ludzie kochani,
przecież to była piłka Gerrarda.

0

Ten gościu mi się kojarzy ze wspaniałym praniem zrobionym przez Messiego na SB. Wtedy z okrutna miną pokazał Leo żółtą kartkę za ściągnięcie koszulki. Dobre wspomnienia.

0

@Azi Dlaczego nawet nie sprawdził sytuacji z Martinem? Chyba nie powiesz mi , że to była sytuacja z tych oczywistych ?

0

@Azi Podszedł do VAR-u by zmienić decyzję i dać karny Interowi. Nie podszedł do VAR-u by sprawdzić karnego na Yamalu ? Skoro opina VAR-u była inna niż jego to dlaczego nie weryfikował? Dlaczego się pytam ?

0

@Azi Podszedł do VAR-u by zmienić decyzję i dać karny Interowi. Nie podszedł do VAR-u by sprawdzić karnego na Yamalu ? Skoro opina VAR-u była inna niż jego to dlaczego nie weryfikował?

2

Ale niszczą Marciniaka ma Instagramie. Tysiące komentarzy mam nadzieję, że co chłop poczuję, zrozumie.

21

Marciak to problemy dla Barcelony i mam nadzieję, że tak słaby i nie kompetentny sędzia nie dostanie już meczów Barcelony.

0

@cules100pro Tylko manita może ich wyleczyć.

0

Niektórzy będący w szoku po wczorajszym morderstwie i specyfiką zachowania napastnika chyba w ogóle nie interesują się historią. Polecam obejrzeć trochę filmów na kanale historia bez cenzury to Was już nic nie zaskoczy.

1

@GTBTP Tak samo Dembele

5

@BenHeadley89 Patrząc na zachowanie w całym meczu to Acerbiemu należało się prosto w twarz.

8

@clyde Dla mnie plusem jest Lucho którego szanuje niezwykle jako trenera i człowieka. Interu nie lubię bo to klasyczna włoska drużyna typu chamstwo, murarstwo. Mieli fuksa , że nie mieliśmy obrony i tyle.

1

@norbi77 Jak Real wygra to tak.

2

Inter to wygra, taki ich gówno futbol w dodatku siłowy i chamski jest na propsie jeśli chodzi o puchary.

8

@L4ngusta Kiedy Barca Flicka była obsrana ?

1

Po co Cubarsi w ogóle wchodził wślizgiem? Wystarczyło grać bark w bark, Martinez uciekał z światła bramki, wątpię by oddał strzał w ogóle. Jak nie Wojtek to jakiś stoper musi te karne robić.

0

@La Pulgaa Obawiam się, że Marek będzie u nas siedział do 40.

0

@Gronek ale to co chwilę było

1

@WhiteHawk Zgadzam się, to strasznie frajerska ekipa, coś w stylu "najlepszych" czasów Jose Mourinho.

0

Wczoraj na San Siro latały jakieś ptaki czy mi się wydawało? O co z tym kaman ?

1

@barcanawieki Normalnie to wygląda bez przesady, RDR2 jak wyglądał na sterej PS4. Dla mnie bez szoku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?