bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Matheu12 Myślę, że samo jedzenie w markecie to będzie z 2k minimum dwie osoby, dziecko 2 letnie.
22
Zawszę jak Barca odpada z LM, szczególnie jak się liczymy w grze o zwycięstwo to człowiek czuje taki wielki i wyjątkowy smutek, jakby sezon się kończył tu i teraz. Finał LM to tak wyjątkowe wydarzenie, że człowiek marzy by znów tam Barcelone zobaczyć. Gol Raphini dał taki wielki spokój i radość. Bylem pewny, że nic nam nie zrobią bo przecież całą drugą połowę grali NIC. Ciężko to przeboleć.
0
No i czarnego wybrali, niech to szlag.
0
@Roobo Patrząc ile lat to robią, jak bardzo chcą to dopracować oraz biorąc pod uwagę, że grę przenieśli o rok czasu + ogromny hype to myślę, że 99 dolców to będzie. Myślę, że w Polsce może pęknąć granica 400 zł.
1
@marcin62 Będzie kupa, z Uncharted im się pomyliło.
6
@Eric_Abidal_22 Oczywiście, że tak. Tylko jak się pozbyć Fatiego ?
2
@Astad Chłopie polska psychiatria nie wyrabia z tymi naprawdę potrzebującymi pomocy a co dopiero robić jakieś badania przesiewowe. W dodatku myślisz, że to wypełniasz test i wiadomo czyś zdrowy ? Co takiego to miesiące badań.
6
@ViscaelBarca2007 Szczególnie mecz rewanżowy z Interem był niesamowity, chłopak co ruszył to praktycznie kończyło się zagrożeniem. Szkoda, że trafił na Sommera bo tak naprawdę mógł mieć 3 bramki więcej w tym dwumeczu i finał LM.
0
@Zoker Na moje oko, po kopnięciu holendra, noga zablokowana i nie zdążył.
3
Najbardziej mnie szokują opinie jakoby to Dumfires miał kontrolę nad piłką i ją zastawił a Martin go kopnął. Ludzie kochani,
przecież to była piłka Gerrarda.
0
Ten gościu mi się kojarzy ze wspaniałym praniem zrobionym przez Messiego na SB. Wtedy z okrutna miną pokazał Leo żółtą kartkę za ściągnięcie koszulki. Dobre wspomnienia.
0
@Azi Dlaczego nawet nie sprawdził sytuacji z Martinem? Chyba nie powiesz mi , że to była sytuacja z tych oczywistych ?
0
@Azi Podszedł do VAR-u by zmienić decyzję i dać karny Interowi. Nie podszedł do VAR-u by sprawdzić karnego na Yamalu ? Skoro opina VAR-u była inna niż jego to dlaczego nie weryfikował? Dlaczego się pytam ?
0
@Azi Podszedł do VAR-u by zmienić decyzję i dać karny Interowi. Nie podszedł do VAR-u by sprawdzić karnego na Yamalu ? Skoro opina VAR-u była inna niż jego to dlaczego nie weryfikował?
2
Ale niszczą Marciniaka ma Instagramie. Tysiące komentarzy mam nadzieję, że co chłop poczuję, zrozumie.
21
Marciak to problemy dla Barcelony i mam nadzieję, że tak słaby i nie kompetentny sędzia nie dostanie już meczów Barcelony.
0
@cules100pro Tylko manita może ich wyleczyć.
0
Niektórzy będący w szoku po wczorajszym morderstwie i specyfiką zachowania napastnika chyba w ogóle nie interesują się historią. Polecam obejrzeć trochę filmów na kanale historia bez cenzury to Was już nic nie zaskoczy.
1
@GTBTP Tak samo Dembele
5
@BenHeadley89 Patrząc na zachowanie w całym meczu to Acerbiemu należało się prosto w twarz.
8
@clyde Dla mnie plusem jest Lucho którego szanuje niezwykle jako trenera i człowieka. Interu nie lubię bo to klasyczna włoska drużyna typu chamstwo, murarstwo. Mieli fuksa , że nie mieliśmy obrony i tyle.
1
@norbi77 Jak Real wygra to tak.
2
Inter to wygra, taki ich gówno futbol w dodatku siłowy i chamski jest na propsie jeśli chodzi o puchary.
8
@L4ngusta Kiedy Barca Flicka była obsrana ?
1
Po co Cubarsi w ogóle wchodził wślizgiem? Wystarczyło grać bark w bark, Martinez uciekał z światła bramki, wątpię by oddał strzał w ogóle. Jak nie Wojtek to jakiś stoper musi te karne robić.
0
@La Pulgaa Obawiam się, że Marek będzie u nas siedział do 40.
0
@Gronek ale to co chwilę było
1
@WhiteHawk Zgadzam się, to strasznie frajerska ekipa, coś w stylu "najlepszych" czasów Jose Mourinho.
0
Wczoraj na San Siro latały jakieś ptaki czy mi się wydawało? O co z tym kaman ?
1
@barcanawieki Normalnie to wygląda bez przesady, RDR2 jak wyglądał na sterej PS4. Dla mnie bez szoku.