bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A byłem pewny, że Trzaskowski nie ma z kim przegrać tych wyborów.
0
Patrząc na zajebista realizację większości występów to taki Rammstein by tu idealnie wjechał i rozbił bank na Eurowizji.
1
@Astad No tak jest, książka zamówiona z odbiorem osobistym w Empik 25 zł a w sklepie 40-50 ;)
2
Lewy ma łapę jak sam skurwysyny. Co za gość.
0
@BorzyKrzys Stulejarz pierwsza klasa z Ciebie.
1
@clyde Budżet duży więc szukałabym coś z wyższych modeli Asics Nimbus.
3
Ten cały Nawrocki po tym przypale mieszkaniowym nadal może wygrać wybory? O co tutaj chodzi ?
3
Pięknie się widzi Polaków w tych cudownych barwach, naprawdę człowiek czasem se myśli, kurde czy to się naprawdę dzieję? Kiedyś transfer Boruca do Celticu to było święto narodowe.
4
@Lionel_Messi10 Real teraz wszystkich kupi a i tak jakiś nowy dzieciak z Barcelony będzie im dupsko prał.
0
@Rafalloxfcb Numer 1. Domowe z 2010/11 Numer 2. Domowe z 2005/2006 oraz numer 3. To drugi komplet z 2010/11- te w kolorze niebieskawym.
1
Komentarz usunięty
2
No debil jak nic.
16
@clyde Idę na Adriana
0
@Who_you_mam Ale zobacz co robił wtedy Mourinho, nikt wczoraj nie prowokował od nas.
5
Komentarz usunięty
1
Ale frajerskie zachowanie wszystkich z Espanyolu aby tylko zepchnąć do szatni by bydło nie weszło na płytę boiska.
0
@Nazio_87 Znam recenzje, dobry jak każdy inny. Jak lubisz to będziesz zachwycony.
1
@pikass14 no chyba to jasne ale bym się nie napalał na sukces bo jak wiadomo banki nigdy nie tracą.
0
3 poziom trybun to już ostatni czy jeszcze nie ?
1
@mrboom Z tego co się orientuję to odgrzybianie w kabinie auta nie ma większego sensu i efektu. Podobno trzeba środek odgrzybić, tak zwany parownik.
0
@MesQueUnClub_87 Mam wszystkie części za groszek kupione na PS5 ale jeszcze nie grałem.
0
@mordini123 Raczej tak.
1
@Faro Pojawi się u nich dziura na wiele lat jak u nas po odejściu Xaviego i Iniesty. Właściwie mają analogiczną sytuację po odejściu Kroosa i zaraz Modricia.
1
Trylogia Stalkera pojawi się w maju w abonamencie PlayStation Plus Extra dodatkowo 20 maja pojawią się patche remasterujace cała edycję czyli tak zwana wersja rozszerzona. Mocno na to czekam bo za dzieciaka byłem mega wkręcony w te gry. Właściwie tylko 3 części nie przeszedłem bo komputer mi nie domagał. Ciekawe jak w to będzie się grać na konsoli i ile ten remaster poprawi rozgrywkę.
2
Jak dziś przetrwamy bez gola Mbappe to cała naprzód i trzeba zrobić wszystko co w mocy aby Lewy pokonał Francuza.
0
@OskP Zaleca się jedną miarkę 5g czyli miałem na myśli 20 gram ;)
0
Ładowanie się keratyną czyli branie przez 5-7 dni dawki 4x większej niż normalnie rzeczywiście ma sens ?
1
Patrząc na to jakim Real miał być potworem po transferze Mbappe to w sumie,żadnej ich transfer już nie zrobi na mnie wrażenie.
10
Platforma Max od czerwca znów będzie nazywać się HBO MAX.
1
@NeroTFP1 Naprawdę fajna dziewczyna, widzę.