1

Portugalia naprawdę musi stawiać na dziadka Ronaldo?

1

@Astad Ostatnio byłem z dzieckiem to taki parking przy szpitalny 5 zł na godzinę a w weekend 7 zł. Generalnie stawka 5 zł za godzinę to minimum, najczęściej jest to koło 7-8 zł. Mówię o mieście Poznań. 10 zł jak u ciebie to naprawdę sporo, normalnie jak w Zakopanem w szczycie sezonu.

1

Patrząc na to demo technologiczne Wiedźmina 4 mam dwa wnioski. Wygląda pięknie oczywiście ale mam wrażenie bardzo korytarzowego świata, niezwykle przypomina mi God od War Ragnarok. Druga rzecz to jednak ciężko będzie mi się wczuć w postać Ciri. Gerat był tak cholernie charyzmatyczną postacią, że to już nigdy nie będzie to samo.

1

Naprawdę nie sądziłem, że Polacy tak szybko będą chcieli wrócić pod PiSowskiego buta. Bylem pewny, że kolejne 8 lat to bedzie PO.

1

@PeteR10 Laporta pożegnał Messiego? Chyba nie miał możliwość go zatrzymać.

0

@RoberDzik Laporta na coś czeka w związku z Szczęsnym? Przecież nie raz się wypowiadali , że kontrakt jest na stole i decyzja zależy do Wojtka.

0

@Joe_Barbaro czekałem ale po najnowszym zwiastunie jestem bardzo rozczarowany.

13

@PaprykFCB Panie, ale Trzaskowski to chodzi na parady te takie wiesz Pan, dla gejów

1

@fc20barca Artur Rojek

5

@Rewolucja123 Na pewno walą wódę razem jak większość polityków a robią szopkę przed TV

2

@Azazel_Pazuzu Nie ma miejsca dla 3 takich bramkarzy. Albo Wojtek albo Stegen.

2

@draxidox @Luciano99 wierzysz mu, dasz jeszcze jedną szansę?

6

@RobiS No i Rafałek wraca do zarabiania kokosów jako prezydent Warszawy, Karolek ma super fuchę jako prezydent i długopis Jarka a Ty Polaczku się frustruj i rób za grosze na prywaciarza.

1

@Commando będzie prosto ale drogo.

2

@Toretto Rozczaruje Cię oni robią sobię takie jaja i okazują brak szacunku kompletny. A najlepsze, że taki Trzaskowski mimo tego i idzie do Mentzena i musi się tam gimnastykować o poparcie. Żenada.

1

@macio_944 W Poznaniu jeszcze większa deklasacja, ponad 70 procent dla Rafała i z tego jestem dumny. Myślący, inteligentni i wykształceni ludzie.

0

Czy w historii Polski dwa razy z rzędu była taka historia, że dwa razy był z rzędu był wystawiany ten sam kandydat i dwa razy przegrał jak Trzaskowski?

1

@alone49 A jakby wygrał Trzaskowski to by była porażka demokracji ?

8

Główny gość z sztabu Nawrockiego zapytany dziś rano jakim będzie prezydentem Nawrocki, zaczął się modlić i wskazał, że to będą wartości jakimi będzie się kierował Karol. Naprawdę boję się tych najbliższych lat.

0

@Chucky Nie jest Ci wstyd? Naprawdę będziesz wstanie patrzeć przez 5 lat na tę twarz ?

0

@Damiain Nie zmienia faktu , że prawie 80 procent najgorzej wykształcych Polaków wybrało Nam Prezydenta.

4

Polska, kraj w którym stary Kaczyński co chodzi w dwóch różnych butach od 30 lat trzęsie i rozdaje karty w polskiej polityce. Co za barany...

0

Ludzie z podstawowym wykształceniem i Bogiem w sercu zgotowali Nam ten los.

27

Warto dodać, że Luis Enrique był wstanie ukończyć jeden z najtrudniejszych ultra maratonów na świecie. Bieg przez Saharę ponad 200 km. W tym wydarzeniu były przypadki , że ludzie tracili życie. Po prostu facet ma zajebiście silną psychikę i udowodnił to na wielu polach.

0

A czemu akurat na Dembele jest takie prarcie na złotą piłkę? Czy on się bardziej wyróżniał niż pozostali z ataku PSG ?

4

Sommer nawet nie pierdnął w tym finale.

0

@tbas finału byśmy nie przegrali

0

Znając futbol to wygra padaka czyli Inter.

1

@messaldo Jak uciagniesz finansowo na L4 to bierz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?