bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Portugalia naprawdę musi stawiać na dziadka Ronaldo?
1
@Astad Ostatnio byłem z dzieckiem to taki parking przy szpitalny 5 zł na godzinę a w weekend 7 zł. Generalnie stawka 5 zł za godzinę to minimum, najczęściej jest to koło 7-8 zł. Mówię o mieście Poznań. 10 zł jak u ciebie to naprawdę sporo, normalnie jak w Zakopanem w szczycie sezonu.
1
Patrząc na to demo technologiczne Wiedźmina 4 mam dwa wnioski. Wygląda pięknie oczywiście ale mam wrażenie bardzo korytarzowego świata, niezwykle przypomina mi God od War Ragnarok. Druga rzecz to jednak ciężko będzie mi się wczuć w postać Ciri. Gerat był tak cholernie charyzmatyczną postacią, że to już nigdy nie będzie to samo.
1
Naprawdę nie sądziłem, że Polacy tak szybko będą chcieli wrócić pod PiSowskiego buta. Bylem pewny, że kolejne 8 lat to bedzie PO.
1
@PeteR10 Laporta pożegnał Messiego? Chyba nie miał możliwość go zatrzymać.
0
@RoberDzik Laporta na coś czeka w związku z Szczęsnym? Przecież nie raz się wypowiadali , że kontrakt jest na stole i decyzja zależy do Wojtka.
0
@Joe_Barbaro czekałem ale po najnowszym zwiastunie jestem bardzo rozczarowany.
13
@PaprykFCB Panie, ale Trzaskowski to chodzi na parady te takie wiesz Pan, dla gejów
1
@fc20barca Artur Rojek
5
@Rewolucja123 Na pewno walą wódę razem jak większość polityków a robią szopkę przed TV
2
@Azazel_Pazuzu Nie ma miejsca dla 3 takich bramkarzy. Albo Wojtek albo Stegen.
2
@draxidox @Luciano99 wierzysz mu, dasz jeszcze jedną szansę?
6
@RobiS No i Rafałek wraca do zarabiania kokosów jako prezydent Warszawy, Karolek ma super fuchę jako prezydent i długopis Jarka a Ty Polaczku się frustruj i rób za grosze na prywaciarza.
1
@Commando będzie prosto ale drogo.
2
@Toretto Rozczaruje Cię oni robią sobię takie jaja i okazują brak szacunku kompletny. A najlepsze, że taki Trzaskowski mimo tego i idzie do Mentzena i musi się tam gimnastykować o poparcie. Żenada.
1
@macio_944 W Poznaniu jeszcze większa deklasacja, ponad 70 procent dla Rafała i z tego jestem dumny. Myślący, inteligentni i wykształceni ludzie.
0
Czy w historii Polski dwa razy z rzędu była taka historia, że dwa razy był z rzędu był wystawiany ten sam kandydat i dwa razy przegrał jak Trzaskowski?
1
@alone49 A jakby wygrał Trzaskowski to by była porażka demokracji ?
8
Główny gość z sztabu Nawrockiego zapytany dziś rano jakim będzie prezydentem Nawrocki, zaczął się modlić i wskazał, że to będą wartości jakimi będzie się kierował Karol. Naprawdę boję się tych najbliższych lat.
0
@Chucky Nie jest Ci wstyd? Naprawdę będziesz wstanie patrzeć przez 5 lat na tę twarz ?
0
@Damiain Nie zmienia faktu , że prawie 80 procent najgorzej wykształcych Polaków wybrało Nam Prezydenta.
4
Polska, kraj w którym stary Kaczyński co chodzi w dwóch różnych butach od 30 lat trzęsie i rozdaje karty w polskiej polityce. Co za barany...
0
Ludzie z podstawowym wykształceniem i Bogiem w sercu zgotowali Nam ten los.
0
@Lucyffffer1922 Dwa fajne artykuły na ten temat.
https://www.maratonczyk.pl/ciekawostki/2915-fenomen-luisa-enrique-cz-2
https://www.maratonczyk.pl/ciekawostki/2874-fenomen-luisa-enrique-gwiazda-barcelony-wietnym-maratoczykiem
27
Warto dodać, że Luis Enrique był wstanie ukończyć jeden z najtrudniejszych ultra maratonów na świecie. Bieg przez Saharę ponad 200 km. W tym wydarzeniu były przypadki , że ludzie tracili życie. Po prostu facet ma zajebiście silną psychikę i udowodnił to na wielu polach.
0
A czemu akurat na Dembele jest takie prarcie na złotą piłkę? Czy on się bardziej wyróżniał niż pozostali z ataku PSG ?
4
Sommer nawet nie pierdnął w tym finale.
0
@tbas finału byśmy nie przegrali
0
Znając futbol to wygra padaka czyli Inter.
1
@messaldo Jak uciagniesz finansowo na L4 to bierz.