bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@TR3YWAY Oglądałeś Rambo ? To nie takie łatwe.
0
@lithotripter na Playu masz abonament EA Play i tam jest FIFA. Teraz w promocji 4 zł.
5
Mówię wypróbuję to FC25 w abonamencie bo teraz jest promocja za 4 zł. Masakra, ta gra to chyba dla jakiś ułomnych ludzi. Co to jest w ogóle...
6
@Adran360 bez majtek tam latają?
0
@Altair 44 no jakby nie patrzeć to też w cholerę dużo. Przeciętna cena książek zamawianych przez neta to 30 zł a jakieś bardziej niszowe/autorskie to raczej max 60-70 zł. Kto go wydaje ?
0
@Who_you_mam Jak mówisz o Zorzy w Poznaniu to chociaż wody z nieba nie brakowało.
0
Morze czarne to poziom polskiego Bałtyku czy jest lepiej ?
1
Ciekawe w którym roku dostaniemy finał LM na Camp Nou
0
@SelloutCrowd Wszystko zależy od ustawienia sceny bo to decyduje od ilości miejsca na płycie. 50-65 tysięcy myślę, że w tym przedziale.
0
Czy obecnej sytuacji ze spokojem można planować wakacie w Turcji czy lepiej odpuścić tamte rejony ? Wojna Izrael - Iran jest tam jakimś zagrożeniem ? Czy popularne kurorty wakacyjne bez zagrożenia?
0
@Jackazz Zdecydowanie jeden z najsłabszych filmów Wojtka.
1
Witam, czy zegarki Garmin rzeczywiście są warte swojej ceny ? Ciężko odłożyłem grosza i się zastanawiam czy naprawdę warto.
0
@Walpiano wszystko tam zagrało
3
O proszę, na Netflixie dostępne pierwsze Wesele Smarzowskiego, wreszcie można to obejrzeć w cywilizowany sposób w najlepszej dostępnej jakości. Wspaniały to jest film, nie wiem czy jakiś inny tak oddaje polskość.
2
@bodzio10 Moim zdaniem idealnie skrojony pod Barcę.
5
Jak ten Nico wypali to naprawdę będzie bomba największych lotów. Gdyby za rok jeszcze zrealizował Laporta tego Alvareza, o Panie.
1
Aktor podkładający głos Johna Marstona w Red Dead Redemption zapowiedział, że w piątek pojawią się ekscytujące wieści dla fanów gry. Darmowy updated dla PS5 ? Modlę się.
0
@zuang1995 A co on gumy nie potrafi zaciągnąć?
0
Ma ktoś zegarek amazfit t-rex 3 ? Czy za tysiaka to dobry konkurent dla Garmin Fenix, który kosztuje 2-3 razy tyle ?
0
@beter2 Myślę, że zawszę lepiej uratować swojego prawdziwego zęba o ile oczywiście jest możliwość w 100% wyleczyć.
7
@NeroTFP1 Robią z reprezentacji ciepły kurwidołek.
2
@Encore myślę, że gość ma zbyt duża klasę by wchodzić w błoto Kuleszy.
1
Młody dyma wszystko co się rusza. Kto by pomyślał.
1
O co chodzi z tym,że każdy tak ten Izrael popiera ? Bo jak nie uszy nie wprowadzają w błąd to najczęściej słyszę, że to Izrael jest prowokatorem potyczek. Jest tak czy nie ?
0
Bardzo jestem ciekaw jak te klubowe mistrzostwa wpłynął na przygotowanie fizyczne piłkarzy w nowym sezonie. Co by nie mówić jest to wysiłek spory po sezonie + za rok mistrzostwa świata czyli też bez odpoczynku.
0
Dla mnie zatrudnienie trenera zagranicznego szczególnie, który nie odniósł jakiś wielkich sukcesów jest bez sensu. Nie mając w reprezentacji jakiś gigantów piłkarskich trzeba postawić na kogoś kto zna ligę, zna zawodników i ma pomysł jak to połączyć i charyzmę aby dać wiarę piłkarzom. Z chęcią bym zobaczył trenera co potrafiłby wyciągnąć z ekstraklasy zawodników, którzy podnieśli by poziom reprezentacji a nie na siłę oglądać zagraniczne gwiazdy co siedzą na ławce ale muszą być powołani.
4
@MesQueUnClub_87 Koterski wiele razy powtarzał, że rola Kubicy to jego największe marzenie a nawet podobno Robert go namaścił do tej roli.
10
Teraz to już musi Misiek Koterski zagrać tego Kubicę.
0
@PeterMaro Nie zauważyłem żadnych problemów z turbiną. Żadnych spadków mocy, dziwnych dźwięków czy charakterystycznego gwizdania. Gdzieś czytałem, że kopcenie na starcie na niskich obrotach to nie wina turbo, czy mam rację?
DPF to auto nie ma.
0
@Varkond Uszczelka pod głowicą to chyba pali płyn chłodniczy? Płynu chłodniczego nie ubywa oraz nie jest zmieszany z olejem. Brak "masła" pod korkiem od wlewu oleju.