bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys Czy to Sylwia Grzeszczak?
0
Im łatwiejsze mamy te grupy eliminacyjne tym większe problemy mamy. Naprawdę szkoda gadać,żeby takie Finlandię były ekipami przed którymi musimy się trząść a tak jest i niestety tak będzie bo mecz z nimi w Polsce to będzie starcie o wszystko.
1
3 miejsce to definitywny brak awansu, tak ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dziś może paść rekord oglądalności jeśli chodzi o mecz reprezentacji, sam z ciekawości zobaczę co z tego wyniknie.
4
@aspr1me Ekipa niezłych pojebów.
0
@Demollation Brzmi wręcz nierealnie.
0
Słuchajcie, jest taka jedna sprawa, która nie pozwala mi spać. O co chodzi, że Oscar Mingueza grał na PO od pierwszych minut ? Czy to nie był taki Gerard Martin ? Coś mnie ominęło w tym sportowym uniwersum ?
0
@HypeR o ile dotrwa do następnego zgrupowania.
15
No i mądre słowa.
0
@Danny Gaucho No ale co to Nam daje ? Afera+ Lewy nie gra. Czy uważasz, że Probierz po prostu nie chciał Lewandowskiego w kadrze? Bo chyba nie sądzisz, że mogło to się skończyć inaczej niż rezygnacją Roberta ?
1
Gdyby Robert powiedział,że sam rezygnuje z opaski to by się to rozeszło po kościach i grałby dalej. Dlaczego EGO Probierza musiało stać tutaj wyżej? Co jemu to dało? Czy to jest to myślenie o dobru reprezentacji?
5
Niesamowite jest to, że wobec naprawdę mizernej gry reprezentacji Polski i wielu problemów czysto piłkarskich a myślę, że przed wszystkim taktycznych, Probierz uznał, że to dobry moment na zmianę kapitana jakby to naprawdę miało coś wnieść.
0
@Lucyffffer1922 Brawo i emotke klaskajacych dłoni.
1
@tbas Zrobił aferę Probierz a się okaże, że Zielu nie zagra. Podsumowanie tej reprezentacji.
0
@Rastafarnianin Nie znam tej historii i pewnie prawda może być wątpliwa ale jednak, grać tyle lat dla kadry z Robertem będąc ważnym zawodnikiem tej kadry przez długi czas pisać coś takiego otwarcie to po prostu załamka.
64
Taki Glik otwarcie i publicznie gratulujący zabrania opaski kapitańskiej Lewemu to już wyższy poziom bezczelności.
0
@xvcWinterSoldier A co to za jakieś znów inne logo Nike?
0
@Kazragore Nigdy nie kupowałem ale znam ten sklep bo swego czasu obserwowałem ich asortyment. Na moje oko to mają sprawdzony towar i raczej wszystko oryginale z oficjalnej dystrybucji zespołów.
1
@misterio Powiem szczerze nie czuje nic do tej kadry.
23
Lewandowski dla tej cieniutkiej reprezentacji strzelił 84 goli to jest wynik prawie 2 razy większy niż drugi w tej klasyfikacji Lubański. Tyle goli nawet mało jaki piłkarz strzeli w ekstraklasie grając 15 lat. Więc jak ktoś mówi, że Robert zasłużył na takie potraktowanie to nie mam słów. Przegrajmy z Finlandią, następnie formalność z Holandią i zobaczymy gdzie będzie Probierz.
0
Na pewno zmiana kapitana to było coś co tej ekipie brakowało...
0
@kaamil1910 z tego co czytałem to była inna sytuacja. Jakub bardzo długo nie grał i Robert w Prime formy dostał opaskę i tak zostało.
0
@kaamil1910 Nie ma innej opcji niż rezygnacja Roberta. Takiej legendy nie można w ten sposób potraktować.
3
Ronaldo Ronaldo, przestań ty ludzi prześladować od tylu lat. Zawszę ten pierun się gdzieś tam znajdzie i coś wygra. Naprawdę chłop ten to sięgnie po World Cup, mówię Wam, nawet jakby miał 50 lat i zagrał 10 minut.
4
Powiedzmy sobie szczerze, przecież chyba było jasne, że Robert nie zagra już gdy mu się odbierze opaskę kapitańską. Absolutnie normalne zachowanie, Probierz myślał inaczej ? Absolutnie nie potrzebne zamieszanie, tym bardziej, że ta kadra na pewno nie jest silniejsza bez Roberta.
0
@marcin62 Wszystko z okazji wydania na Switchu 2
0
@mekston Wiem, że 11 czerwca będzie ta rozprawa ale czy jednoznaczna decyzja wtedy będzie to nie wiem ale prawdopodobnie tak.
1
@Safrani Np. pozew i kredyt oprocentowany na stałe tylko na marzę tj. 1,5-2% oraz zwrot zapłaconych odsetek wynikających z WIBOR-u. Plusy dla kredytobiorców są naprawdę niewiarygodne.
0
Myślicie, że jest duża szansa aby TSUE unieważniła WIBOR i uznała za wskaźnik szkodliwy dla kredytobiorców?