0

Pogoda wieczorne jak w środku jesieni.

1

@MesQueUnClub_87 Tak naprawdę to tylko 6 jest typowym gówniakiem.

0

@kuz Byłem na Rammstein i nie było tragedii, takie 7/10. Jednak w Chorzowie to jest dopiero kapitalna akustyka.

4

@Criss18Barca Dla mnie najgorsze lato chyba w życiu.

0

@Laminedependencia tylko to bluzy dla dzieci, patrz rozmiary.

1

@Karol145 Jestem ciekaw tych portów gothica na PS5. Gothic 1 i 2 to moje dzieciństwo a 3 była spoko ale kiepsko działała.

1

@Messibestplayerintheworld Następnie ręka Fermina co chyba był jeszcze większy skandal.

0

@Pomimo27 wsadzić w ciepłem,wilgotne i ciasne miejsce.

0

@clyde to chyba Helios jakaś promocja bo 32 zł w weekend to normalna cena.

0

@MesQueUnClub_87 Kiedy podali konkretną datę czyli dzień, miesiąc i rok ? Moim zdaniem nie było takiej sytuacji.

0

@macio_944 Zobaczymy, Rockstar nigdy nie przesuwał premiery gdy podał konkretną datę, tym bardziej, że przesunął grę z tego roku i to w sumie aż o rok więc nie wierzę w kolejną obsuwę ale lekki niesmak jest.

0

Dziś pojawiły się pierwsze plotki, że GTA 6 może zostać przesunięte na wrzesień. Kurcze, przesuwać grę o rok i jeszcze się nie wyrobić to nieładnie. Oby to tylko głupie plotki.

0

@patrickjacob Myślę, że chłop zobaczywszy , że przegrywa konkurencję poszedł na L4 bo mu tutaj dobre siano wpływa.

0

@kuz czyli olej cały czas świeży, dobra taktyka.

1

W starym prostym Dieslu, zmienianie filtra paliwa co 10 k to przesada czy warto ? Najczęściej się spotykam z opinamii,że 30 k to optymalny przebieg dla dobrego filtra.

0

@Kasy Kumpel sprzedaje z przebiegiem 60 k to pewnie się zaczynają cuda z autkiem lub rozrząd na już do roboty.

2

@Arcybiskup Na pewno nie byliśmy na straconej pozycji. Graliśmy futbol którego bał się każdy a, że PSG rozbiło już kompletnie zjechany Inter to nie znaczy, że sami by tak grali.

1

@LambiPL To widzę, że jeszcze lepsze pomysły.

0

Widzę jak znajomy wrzuca jakiegoś sporego SUVa na sprzedaż. Wchodzę w ogłoszenie a tam silnik 1.2 PureTech. Ostatnio czytałem jak te silniki padają jak muchy, a jak mają nie padać jak lądują je do takich wozów ? Ah to ECO szaleństwo, pewnie w kosiarkach są podobne silniki i tam się sprawdzają.

0

Dlaczego tak dużo ludzi ciśnie po Pogacaru i uważają, że jest szpryca konkret ?

0

Ten Rooney to do pierwszej drużyny ?

0

@4drian0 Kupujesz za piątaka i ciężko przez miesiąc będzie ukończyć chociaż jeden tyłu w tych ich rozwleczoncyh gierkach.

0

@gumaz Daleko, mieszkamy 250 kilometrów od stron rodzinych.

1

@gumaz Od kiedy mam dziecko wszystkie wieczory spędzam w domu, 2 lata to już będzie. Nie mamy żadnej rodziny ani pomocy by ktoś z dzieckiem został a na dodatek jest trochę za małe by ktoś go uspał itd. Więc tak się żyje powoli.

0

@Cvzx piekło kobiet

0

@sebasarna Miłość to najlepsze co może być.

5

@paweldunajecfcb Choruję na depresję wiele lat i naprawdę jest to ciężka orka. Czasem wziąć prysznic i umyć zęby to wejście na Mount Everest. Ten kto tego nie poznał nigdy nie zrozumie.

0

Nie ma to jak Lipcowy deszczyk

0

Poznań, bloki 40 letnie, i cyk ceny 10 k za metr. Naprawdę mamy czasy okrutne.

2

@Walpiano Czyli średni co drugi dzień od miesiąca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?