0

Quebo podobno zarobił na rękę z 10 mln za Narodowy. To taki Podsiadło pewnie już ze setkę uzbierał.

2

@barteq A co, miał tak bez niczego mecz oglądać?

2

Zdecydowana większość krytykuje Bułkę, że ten za duży hajs idzie kopać na pastwiska i zarzuca mu brak ambicji, marnowanie kariery itp. Myślę, że warto spojrzeć na tę też z innej strony. Nie każdy musi kochać futbol i wypruwać sobie żyły by tylko zajść jak najwyżej. Dla niektórych może to być zwykła robota gdzie chce super zarobić a się nie zmęczyć fizycznie i psychicznie.

0

Ciekawe jakie gwarancję rejestracji oni oczekują. Nie wystarczy, że Laporta powie: Gwarantuje?

2

@TR3YWAY Oglądałeś Rambo ? To nie takie łatwe.

0

@lithotripter na Playu masz abonament EA Play i tam jest FIFA. Teraz w promocji 4 zł.

5

Mówię wypróbuję to FC25 w abonamencie bo teraz jest promocja za 4 zł. Masakra, ta gra to chyba dla jakiś ułomnych ludzi. Co to jest w ogóle...

6

@Adran360 bez majtek tam latają?

0

@Altair 44 no jakby nie patrzeć to też w cholerę dużo. Przeciętna cena książek zamawianych przez neta to 30 zł a jakieś bardziej niszowe/autorskie to raczej max 60-70 zł. Kto go wydaje ?

0

@Who_you_mam Jak mówisz o Zorzy w Poznaniu to chociaż wody z nieba nie brakowało.

0

Morze czarne to poziom polskiego Bałtyku czy jest lepiej ?

1

Ciekawe w którym roku dostaniemy finał LM na Camp Nou

0

@SelloutCrowd Wszystko zależy od ustawienia sceny bo to decyduje od ilości miejsca na płycie. 50-65 tysięcy myślę, że w tym przedziale.

0

Czy obecnej sytuacji ze spokojem można planować wakacie w Turcji czy lepiej odpuścić tamte rejony ? Wojna Izrael - Iran jest tam jakimś zagrożeniem ? Czy popularne kurorty wakacyjne bez zagrożenia?

0

@Jackazz Zdecydowanie jeden z najsłabszych filmów Wojtka.

1

Witam, czy zegarki Garmin rzeczywiście są warte swojej ceny ? Ciężko odłożyłem grosza i się zastanawiam czy naprawdę warto.

0

@Walpiano wszystko tam zagrało

3

O proszę, na Netflixie dostępne pierwsze Wesele Smarzowskiego, wreszcie można to obejrzeć w cywilizowany sposób w najlepszej dostępnej jakości. Wspaniały to jest film, nie wiem czy jakiś inny tak oddaje polskość.

2

@bodzio10 Moim zdaniem idealnie skrojony pod Barcę.

5

Jak ten Nico wypali to naprawdę będzie bomba największych lotów. Gdyby za rok jeszcze zrealizował Laporta tego Alvareza, o Panie.

1

Aktor podkładający głos Johna Marstona w Red Dead Redemption zapowiedział, że w piątek pojawią się ekscytujące wieści dla fanów gry. Darmowy updated dla PS5 ? Modlę się.

0

@zuang1995 A co on gumy nie potrafi zaciągnąć?

0

Ma ktoś zegarek amazfit t-rex 3 ? Czy za tysiaka to dobry konkurent dla Garmin Fenix, który kosztuje 2-3 razy tyle ?

0

@beter2 Myślę, że zawszę lepiej uratować swojego prawdziwego zęba o ile oczywiście jest możliwość w 100% wyleczyć.

7

@NeroTFP1 Robią z reprezentacji ciepły kurwidołek.

2

@Encore myślę, że gość ma zbyt duża klasę by wchodzić w błoto Kuleszy.

1

Młody dyma wszystko co się rusza. Kto by pomyślał.

1

O co chodzi z tym,że każdy tak ten Izrael popiera ? Bo jak nie uszy nie wprowadzają w błąd to najczęściej słyszę, że to Izrael jest prowokatorem potyczek. Jest tak czy nie ?

0

Bardzo jestem ciekaw jak te klubowe mistrzostwa wpłynął na przygotowanie fizyczne piłkarzy w nowym sezonie. Co by nie mówić jest to wysiłek spory po sezonie + za rok mistrzostwa świata czyli też bez odpoczynku.

0

Dla mnie zatrudnienie trenera zagranicznego szczególnie, który nie odniósł jakiś wielkich sukcesów jest bez sensu. Nie mając w reprezentacji jakiś gigantów piłkarskich trzeba postawić na kogoś kto zna ligę, zna zawodników i ma pomysł jak to połączyć i charyzmę aby dać wiarę piłkarzom. Z chęcią bym zobaczył trenera co potrafiłby wyciągnąć z ekstraklasy zawodników, którzy podnieśli by poziom reprezentacji a nie na siłę oglądać zagraniczne gwiazdy co siedzą na ławce ale muszą być powołani.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?