1

Mam wrażenie, że wszystkie brudy które wychodzą na Nawrockiego obracają się w i tak umocnienie jego pozycji. Chyba skrajnie prawicowe poglady tak się wkręciły ludziom, że już koniec. Szkoda, bo moim zdaniem równowaga jest potrzebna.

0

@Criss18Barca Moim zdaniem w F1 zdecydowanie sprzęt i jeszcze raz kasa. Jest tak mało miejsc w tym sporcie, że każdy kierowca który się tam dostaje ma umiejętności na bardzo wysokim poziomie i moim zdaniem bolid decyduje.

1

@BORO_12 Dlatego wierzę, że nic takiego się nie wydarzy.

1

@fart Ale Dibu? Daj spokój. Na Wojtka można postawić na 100 procent. Trzeba też wziąć pod uwagę, że Wojtek wrócił z emerytury, nowy klub, nowe otoczenie i inny styl grania na bramce niż to musiał robić przez całą karierę. Uważam, że z nowym sezonem może być tylko lepiej.

0

Moim zdaniem będziemy w dupce jak Szczęsny nie przedłuży a Martinez do nas przyjdzie. Marek nie nadaje się na poważne granie a Martinez to też nie piłkarz dający pewność w bramce.

0

@Stasiu84 ja jem tylko pełnoziarniste więc cena pod 10 zł podchodzi...

7

Wy tu macie różne dylematy polityczne a mnie najbardziej martwi fakt,że schodzę do piekarni po nieduży chleb i jednego rogalika maślanego i zostawiam 11 złotych. To są dylematy zwykłych ludzi.

0

@reloaded kup se Amol dodaj do gorącej wody i wdychaj pod ręcznikiem.

0

@A4ron Dla mnie to będzie najsłabszy zawodnik w historii z tą nagrodą, jeśli wygra Dembele.

0

Jak Real kupi jeszcze 6 gwiazdorów to wtedy na pewno już nas pokona. Coś jak po galaktycznym transferze Mbappe.

0

@aspr1me nigdy nie widziałem

5

@Sulimo Jakoś przed chwilą równo 10 lat pykło Wiedźminowi 3. Ahh pamiętam ten rok 2016 gdy kupiłem PS4 i grałem przez tydzień po pracy po 8 godzin dziennie. Piękna gra.

0

@Marcelinho99 Uważam, że jeśli Flick postawi więcej na Forta to boki obrony dadzą radę.

0

Nie lubię konfederacji gdyż wielu aspektach po prostu nie jest nam po drodze ale muszę przyznać, że gdyby skupili się na tym by mieć jednego lidera a nie kilka gwiazd mogli by zajść dalej.

0

@directedbyfcb to przepraszam, myślałem, że kolejne populistyczne gadanie.

1

Rozumiem, że Nawrocki już jest gotowy do podpisania propozycji Mentzena nawet ich nie znając?

0

Politycy i podpisywanie deklaracji, to jak słynne 100 konkretów w 100 dni. Ludzie się nigdy nie nauczą i coraz bardziej jestem zdecydowany by nie głosować w ogóle.

0

@norbi77 Dwójkę robiłem dwa razy ale mimo tego nie kojarzę dokładnie. Ale mam prawie pewność, że Joel przyznał się w innym momencie? W lesie ?

2

Perfekcyjny odcinek 6 serialu The of Us. Na takich emocjach ta produkcja stoi.

1

@Sulimo Jak PS5 to jest darmowy astro playrooms. Polecam super zabawa.

1

@lajcior biorę z free w abonamencie EA Play,, wprawdzie prawie rok po premierze ale na więcej ta gra nie zasługuje. Lepszy feeling i emocję są w PES6.

3

Mam nadzieję, że Napoli już nie odwali większych jak i po prostu zdobędą mistrza a Inter ostatecznie jedyne co wygra to przepchnięty łysą głową Marciniaka półfinał z Barceloną.

0

Marc Andre "Kolanko" Ter Stegen ;)

0

A byłem pewny, że Trzaskowski nie ma z kim przegrać tych wyborów.

0

Patrząc na zajebista realizację większości występów to taki Rammstein by tu idealnie wjechał i rozbił bank na Eurowizji.

1

@Astad No tak jest, książka zamówiona z odbiorem osobistym w Empik 25 zł a w sklepie 40-50 ;)

2

Lewy ma łapę jak sam skurwysyny. Co za gość.

0

@BorzyKrzys Stulejarz pierwsza klasa z Ciebie.

1

@clyde Budżet duży więc szukałabym coś z wyższych modeli Asics Nimbus.

3

Ten cały Nawrocki po tym przypale mieszkaniowym nadal może wygrać wybory? O co tutaj chodzi ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?