bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Batys nawet w radio leci.
6
Flick nie podejmuje ryzyka jeśli chodzi o zdrowie zawodników. Mam nadzieję, że nie będzie nas to kosztować kolejnego pucharu po tym jak odpadliśmy z LM. Trener Interu postawił na wszystkich zawodników po kontuzjach i mimo, że schodzili prawie martwi to z tarczą.
1
Słuchajcie mamy kompletną pomoc i atak, nie widzę tego aby Real i ich "cudowna" formacja defensywna nas zatrzymała. Może być różny przebieg tego spotkania ale na pewno strzelimy więcej. Spokojna Wasza rozczochrana ;)
5
"Światowy Dzień Psiej Mamy obchodzony jest 11 maja. Jest to nowe święto, które celebruje się dopiero trzeci raz w historii."
Niech mnie piekło pochłonie i krew zaleje.
0
PL na Canal Plus będzie dodatkowo płatna czy jak ktoś ma cały pakiet sportowy to wystarczy ?
1
@partymaker Zaufaj mi, ludzie robili i robią gorsze rzeczy.
3
Real trzeba bić bez względu na okoliczności. To będzie dobra niedziela, Cules !
2
@Joe_Pesci No chyba mogłeś się spodziewać spojlerów w komentarzach skoro @pt9 zadał takie pytanie ?
1
@pt9 Abby, chcą ją zabić za to, że zabiła Joela. Szukają ich bazy.
0
@jacobFCB Jak jeszcze piłem alkohol to smakowo dla mnie hit był jager z sokiem jabłkowym lub z napojem typu Red Bull.
0
@Maker0 Panie co z tego ? We wszystkich ligach tak jest i nie ma co płakać, jeśli nie łamią przepisy jest OK.
0
Flick chłopie, zaryzykuj tym Lewym i Balde jutro bo naprawdę to już ostatni moment.
15
Kibicuje Ci Lucho ale taki obrzydliwy futbol Interu często lubi wygrać.
1
@Matheu12 Myślę, że samo jedzenie w markecie to będzie z 2k minimum dwie osoby, dziecko 2 letnie.
22
Zawszę jak Barca odpada z LM, szczególnie jak się liczymy w grze o zwycięstwo to człowiek czuje taki wielki i wyjątkowy smutek, jakby sezon się kończył tu i teraz. Finał LM to tak wyjątkowe wydarzenie, że człowiek marzy by znów tam Barcelone zobaczyć. Gol Raphini dał taki wielki spokój i radość. Bylem pewny, że nic nam nie zrobią bo przecież całą drugą połowę grali NIC. Ciężko to przeboleć.
0
No i czarnego wybrali, niech to szlag.
0
@Roobo Patrząc ile lat to robią, jak bardzo chcą to dopracować oraz biorąc pod uwagę, że grę przenieśli o rok czasu + ogromny hype to myślę, że 99 dolców to będzie. Myślę, że w Polsce może pęknąć granica 400 zł.
1
@marcin62 Będzie kupa, z Uncharted im się pomyliło.
6
@Eric_Abidal_22 Oczywiście, że tak. Tylko jak się pozbyć Fatiego ?
2
@Astad Chłopie polska psychiatria nie wyrabia z tymi naprawdę potrzebującymi pomocy a co dopiero robić jakieś badania przesiewowe. W dodatku myślisz, że to wypełniasz test i wiadomo czyś zdrowy ? Co takiego to miesiące badań.
6
@ViscaelBarca2007 Szczególnie mecz rewanżowy z Interem był niesamowity, chłopak co ruszył to praktycznie kończyło się zagrożeniem. Szkoda, że trafił na Sommera bo tak naprawdę mógł mieć 3 bramki więcej w tym dwumeczu i finał LM.
0
@Zoker Na moje oko, po kopnięciu holendra, noga zablokowana i nie zdążył.
3
Najbardziej mnie szokują opinie jakoby to Dumfires miał kontrolę nad piłką i ją zastawił a Martin go kopnął. Ludzie kochani,
przecież to była piłka Gerrarda.
0
Ten gościu mi się kojarzy ze wspaniałym praniem zrobionym przez Messiego na SB. Wtedy z okrutna miną pokazał Leo żółtą kartkę za ściągnięcie koszulki. Dobre wspomnienia.
0
@Azi Dlaczego nawet nie sprawdził sytuacji z Martinem? Chyba nie powiesz mi , że to była sytuacja z tych oczywistych ?
0
@Azi Podszedł do VAR-u by zmienić decyzję i dać karny Interowi. Nie podszedł do VAR-u by sprawdzić karnego na Yamalu ? Skoro opina VAR-u była inna niż jego to dlaczego nie weryfikował? Dlaczego się pytam ?
0
@Azi Podszedł do VAR-u by zmienić decyzję i dać karny Interowi. Nie podszedł do VAR-u by sprawdzić karnego na Yamalu ? Skoro opina VAR-u była inna niż jego to dlaczego nie weryfikował?
2
Ale niszczą Marciniaka ma Instagramie. Tysiące komentarzy mam nadzieję, że co chłop poczuję, zrozumie.
21
Marciak to problemy dla Barcelony i mam nadzieję, że tak słaby i nie kompetentny sędzia nie dostanie już meczów Barcelony.
0
@cules100pro Tylko manita może ich wyleczyć.