bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wygląda na to, że na starcie ligowe z Realem wyjdziemy najmocniejszym składem, jeśli po drodze nikt nie wypadnie. Patrząc na to jaką prawdopodobnie obroną Real wyjdzie mam nadzieję, że porządnie i dupsko skopiemy i przypieczętujemy mistrza na własnym stadionie.
1
@Toretto Nie zgodzę się w pełni jeśli chodzi o brak Balde. Mimo gry Martina miał wiele sytuacji w których mógł zachować się dużo lepiej a psuje wszystko.
1
Jakby tak na Inter spróbować Martineza na LO a w środku Araujo ? Mielibyśmy spore autoty w obronie a tym bardziej przy stałych fragmentach gry. Martin przecież i tak do przodu nie pogra a Martinez potrafi dograć na nos.
0
@Kubsoleon I co chwilę Szpakowski gadał " Czy to będzie decydującą akcja ?" Mimo, że była 60 minuta.
1
@dv7wisnia Czułameni to mógł wylecieć z boiska w pierwszej połowie.
1
@Szymemdymek Fort chyba nie wszedł bo wyrównaliśmy.
2
@Guapo Wielbłądów nie popełnił więc nie marudź.
1
Z ekipą Flicka jest tak, że obojętnie jak by źle nie było to masz ten spokój, że oni to wyratują.
3
@clyde Nic by nie zrobił;)
0
@mmaciass Też dostał na koniec czerwień w tym zamieszaniu ale nie sądzę by go na tyle długo zawiesili.
1
Szkoda , że wczoraj Raphinha nie próbował w ogóle gry 1 na 1 tylko od razu bardzo szybko chciał dogrywać w pole karne. Chyba żadne mu podanie nie wyszło do końca.
16
Ilu z Was już widziało strzał Ferrana tuż obok bramki ?
0
@DTMisTheBest Sorry kolego ale dwulatka oglądająca mecz do 1 w nocy i idącą do przedszkola? Albo ściemniasz albo niezwykle szybko Ci się dziecko rozwija, że żłobek już za nim.
5
Po takim meczu nie ma nic lepszego niż wstać o 5:30 razem z dwulatkiem;)
5
Yamal ma to co miał Messi, dasz mu piłkę a on może zrobić coś z niczego.
2
@barcanawieki Nas powinno interesować to , że w klasyku nie zagra.
0
Czy czerwone kartki przechodzą na Ligę i jeśli piłkarze Realu dostaną zawieszenie na minimum 2 mecze to nie zagrają z Barcą?
0
@buglikos 2 połowie nie mieliśmy żadnej kontroli lecz mieliśmy 2-3 sytuację w których zabrakło tego ostatniego podania i powinien ten mecz być wcześniej zamknięty.
0
Co Wojtek ma powrót do gry to tylko się wzruszyć. Chłop w rok wygra więcej niż przed 3/4 swojej całej kariery.
0
Przy takiej masie i sile to chyba nawet 15 lat doświadczenia Pudziana nic nie dało. Historia niczym walki Najman-Pudzian tylko teraz to Pudzian był Najmanem.
0
Pudzian dziadek i za takie walki lecą miliony.
1
Gdy jest zbyt duża pewność siebie to klasyki się dobrze nie kończą. Liczę po prostu na zdobycie tego pucharu.
0
@FcPortoFan1999 Ta, pewnie znów któryś kibiców nie wpuszczą.
0
Miało być święto futbolu a jest cyrk z dupy. Oczywiście coś takiego musi się wydarzyć w Hiszpanii. Już mi się oglądać odechciało.
0
@draxidox Ten mecz z Arsenalem to był jeden z najbardziej emocjonujących spotkań jakie wspominam w wykonaniu Barcelony. W pierwszym spotkaniu tylko remis 2-2 na wyjeździe i cała naprzód na Camp Nou. Do tego świetny komentarz pana z N Sport. Super czasy.
1
@MesQueUnClub_87 Może jestem dziwny ale kompletnie ominęło mnie to kino gangsterskie z lat 1980-2000.
1
Obyśmy jutro zrobili swoje bez jakiś głupich baboli a przede wszystkim bez głupiej czerwonej kartki.
0
@plastek87 jak kojarzę max 2 tygodnie
1
@LOPEZ16 Moim zdaniem w pierwszym sezonie była ok. W drugim wypada znacznie gorzej.
0
@Bartula Odpalają 5 minut przed rozpoczęciem.