1

@Zoker Tylko jak kryzys się skończy to cena nie zmaleje, to właśnie tajemnica tych wszystkich kryzysów surowcowych.

12

Balde i Yamal mają obowiązek grać patelnie do lewego. Strasznie mnie denerwują niektóre wybory naszych chłopaków.

0

@jark3 Od kilku lat używam c+ online i zero problemów, o co chodzi ?

1

Co Wy tak się ciągle napinacie na ten Real, przecież my ich lekko jedziemy.

0

Lech i cała ta Polska liga to jest naprawdę pośmiewisko. Te piłkarzyki co zgarniają w tej lidze setki tysięcy złotych rocznie i mają wszystko podstawione pod nos to naprawdę wygrali w życie.

13

@Adran360 Prawidłowo.

0

@Sulimo O proszę Ishak gol.

0

Spokojnie, obejrzę ich spotkanie z Realem ;)

0

Może uznacie mnie za ignoranta ale PSG to nie jest drużyna na wielkie zwycięstwa w Europie.

7

Probierz już trochę czasu z tą kadrą spędził i jak nadal gramy na podobnym poziomie co Litwa i Malta to po prostu z tej mąki chleba nie będzie. W sumie to bez zaskoczenia, jedna naprawdę udana impreza na 40 lat to chyba nic wielkiego.

0

@pt9 Twój ojciec jest urologiem ? Coś wspomniałeś o jego karierze lekarskiej, dobrze kojarzę?

0

@pt9 Jak ratuje życie to tak a jak w chuja leci to nie.

0

@MichuZ44 Ale mieliśmy ekipę.

0

Pudzian już się chyba nie może najeść małą łyżeczką skoro idzie do Fame.

4

Nie wiem jak poważny człowiek, który chce zostać prezydentem może twierdzić, że nie wolno dokonać aborcji po gwałcie bo nie wolno skrzywdzić płodu bo to przecież nie jego wina. Nadal się nabieracie na Mentzena bo taki fajny młodzieżowy jest?

1

@Ptasior Idealnie wyważanie z lewą stronę gdzie jest Bakde bardzo ofensywny.

1

Wczoraj wyglądaliśmy świeżo i to cieszy, wygląda na to , że po przerwie na reprezentację wracamy bez większych problemów, potwierdzić to w starciu z Gironą a potem niech się dziele wola Boska i po triplete.

0

No i przekombinował, Lewy to obowiązek.

1

@Messibestplayerintheworld Ruch pod serial. Gra genialna ale co minie psychicznie wymęczyła, szczególnie swoją brutalnością to naprawdę końcówkę już robiłem na oparach sił.

0

@comtedurgell W Hiszpanii i ogólnie w krajach latynoskich są bardzo popularni.

17

Logo Rammstein to by wjechało idealnie na koszulki FCB.

0

@colossus Byłem przekonamy, że The Last Guardian i Właśnie Shadow od The Colossus to tylko remastery.

1

Shadow of The Colossus jak to genialnie wygada na PS5, myślałem że to byle jaki remaster starej gry z PS2.

6

@Irmscher10 Jemu chodzi tylko o bezpieczeństwo USA...

2

@barcanawieki spokojnie, specjaliści mówią, że GTA nie potrzebuje marketingu i gra wyjdzie z dnia na dzień.

2

@Joe_Barbaro Zapomniałeś dodać "zadbany"

0

@Eklerek Kolejny Ibisz, im starszy tym młodszy.

1

Też Was zachwycił tak bardzo AC Black Flag ? Przez masę graczy jest stawiany wyżej niż rewelacyjna trylogia o Ezio, ciężko mi to zrozumieć.

1

Powiem Wam szczerze,że zastanawiam się w jakim kierunku idzie Polska piłka skoro musimy się bardzo cieszyć po 1-0 z Litwą u siebie na Narodowym. Obstawiam duże problemy z bezpośrednim awansem na MŚ.

0

@Piorun Spoko ale Kratos to wielka i ciężka bestia, jak możesz porównywać uniki do tych z serii o Asasynach?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?