0

@jacobFCB Nie, aż takim fanem nie jestem chociaż druga płyta sztos. Modlę się o Rammstein w Polsce, jeszcze raz.

3

@mekston Jeszcze bym Douglasa sprowadził On ma to doświadczenie jak się zdobywa Tryplet.

0

@Martwy Musi być

1

@FCB_dimiC Przestanie mordować ludzi w walce o nowe terytorium ?

1

@bari_94 Niech podpisuje co trzeba i niech se ludzie żyją spokojnie.

5

@Eklerek piwo otwierał

1

@szymonekk Wygląda na to, że wszystko się rozstrzygnie w meczach bezpośrednich z Atleti i Realem.

26

Powiem Wam, że z Casado w pomocy czuje się jakoś spokojniejszy niż z De Jongiem.

10

To teraz Penia będzie jak Victor Valdes.

35

Będą jajca jak Wojtek w takich okolicznościach kariery podniesienie puchar CL z Barcą.

0

@LukaszFan Nie mówię tylko o tym meczu.

1

Ale gramy piękny futbol nawet jak przeciwnik jak cała drużyną na 16 metrze. A pomyśleć, że prawie Xavi miał prowadzić Barcę w tym sezonie.

0

Lewy strzeli dwie i zamknie mordy.

0

Oscar dla Brutalisty czy inaczej to widzicie ?

0

Gdyby Łoniaki wczoraj używał bardziej głowy niż siły to byśmy byli w bardzo korzystnej sytuacji dziś przed meczem z RSSS.

1

Real na kupił czarnych talentów do pomocy a się okazuje , że odkurzony Ceballos jest jedynym ratunkiem dla nich.

1

Co Wy tak się gotujecie? Przecież wystarczy wygrać wszystko do końca i jesteśmy mistrzami.

0

@ranger3120 Auchan myślę, że tak.

0

A powie mi ktoś dlaczego tak ważne rozmowy Zełenskiego i Trumpa były w ogóle pokazywane na żywo? Naprawdę nikt nie widzi tego teatru ? Po co to wszystko?

0

Nie uważacie, że to co się dzieje na Linii USA-Ukraina-Rosja to po prostu efektowne gierki dla naiwnych?

0

@Lola120 Pobierałeś coś z torrent ów?

1

@michal26 Bo Donald ma interesy na Ukrainie ?

0

Dlaczego Putin negocjuje warunki zakończenia wojny na Ukrainie z USA a nie z Ukrainą?

15

@MesQueUnClub96 Będę budować potęgę firmy mojego szefa.

0

@Luciano99 Logicznie myśląc masz rację.

0

@FcPortoFan1999 Polityk nie kłamie, On się mija z prawdą.

0

@kuz Myślę, że Leo byłby traktowany tak jak zawszę. Koniecznie 1 skład a reszta by znów zapomniała jak się gra w piłkę.

4

Dyskusję o jakimś w ogóle powrocie Messiego są moim zdaniem absolutnie nie potrzebne i mam nadzieję, że to kompletne kłamstwo. Po wielu latach wygląda w końcu, że udało się odciąć tę ekipę od tęsknoty za Iniesta,Xavim i Messim. Mamy naprawdę fajny team, któremu nie wiele potrzeba i nie boje się powiedzieć, że powrót Messiego to byłby psucie tej drużyny.

0

@8stoichkov8 Dawno temu ich widziałem na żywo już bez Rojka i to nie było to samo już.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?