bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jacobFCB Nie, aż takim fanem nie jestem chociaż druga płyta sztos. Modlę się o Rammstein w Polsce, jeszcze raz.
3
@mekston Jeszcze bym Douglasa sprowadził On ma to doświadczenie jak się zdobywa Tryplet.
0
@Martwy Musi być
1
@FCB_dimiC Przestanie mordować ludzi w walce o nowe terytorium ?
1
@bari_94 Niech podpisuje co trzeba i niech se ludzie żyją spokojnie.
5
@Eklerek piwo otwierał
1
@szymonekk Wygląda na to, że wszystko się rozstrzygnie w meczach bezpośrednich z Atleti i Realem.
26
Powiem Wam, że z Casado w pomocy czuje się jakoś spokojniejszy niż z De Jongiem.
10
To teraz Penia będzie jak Victor Valdes.
35
Będą jajca jak Wojtek w takich okolicznościach kariery podniesienie puchar CL z Barcą.
0
@LukaszFan Nie mówię tylko o tym meczu.
1
Ale gramy piękny futbol nawet jak przeciwnik jak cała drużyną na 16 metrze. A pomyśleć, że prawie Xavi miał prowadzić Barcę w tym sezonie.
0
Lewy strzeli dwie i zamknie mordy.
0
Oscar dla Brutalisty czy inaczej to widzicie ?
0
Gdyby Łoniaki wczoraj używał bardziej głowy niż siły to byśmy byli w bardzo korzystnej sytuacji dziś przed meczem z RSSS.
1
Real na kupił czarnych talentów do pomocy a się okazuje , że odkurzony Ceballos jest jedynym ratunkiem dla nich.
1
Co Wy tak się gotujecie? Przecież wystarczy wygrać wszystko do końca i jesteśmy mistrzami.
1
@jacobFCB https://www.mediaexpert.pl/agd-male/sprzatanie/odkurzacze-automatyczne/robot-sprzatajacy-roborock-s8-czarny?gad_source=1&gclid=Cj0KCQiA_Yq-BhC9ARIsAA6fbAibTodRUhMNixvtvz2jjg6Jg0SNO2JrpMyl4SpogEZLDTnT8JFCBvwaAnPLEALw_wcB
Najlepsze roboty, zobacz ewentualnie ile kosztuje z stacją opróżniając worek, ale pewnie sporo drożej.
0
@ranger3120 Auchan myślę, że tak.
0
A powie mi ktoś dlaczego tak ważne rozmowy Zełenskiego i Trumpa były w ogóle pokazywane na żywo? Naprawdę nikt nie widzi tego teatru ? Po co to wszystko?
0
Nie uważacie, że to co się dzieje na Linii USA-Ukraina-Rosja to po prostu efektowne gierki dla naiwnych?
0
@Lola120 Pobierałeś coś z torrent ów?
1
@michal26 Bo Donald ma interesy na Ukrainie ?
0
Dlaczego Putin negocjuje warunki zakończenia wojny na Ukrainie z USA a nie z Ukrainą?
15
@MesQueUnClub96 Będę budować potęgę firmy mojego szefa.
0
@Luciano99 Logicznie myśląc masz rację.
0
@FcPortoFan1999 Polityk nie kłamie, On się mija z prawdą.
0
@kuz Myślę, że Leo byłby traktowany tak jak zawszę. Koniecznie 1 skład a reszta by znów zapomniała jak się gra w piłkę.
4
Dyskusję o jakimś w ogóle powrocie Messiego są moim zdaniem absolutnie nie potrzebne i mam nadzieję, że to kompletne kłamstwo. Po wielu latach wygląda w końcu, że udało się odciąć tę ekipę od tęsknoty za Iniesta,Xavim i Messim. Mamy naprawdę fajny team, któremu nie wiele potrzeba i nie boje się powiedzieć, że powrót Messiego to byłby psucie tej drużyny.
0
@8stoichkov8 Dawno temu ich widziałem na żywo już bez Rojka i to nie było to samo już.