1

@Kgorecki2500 Widziałem jak Rysław ogrywał to po czesku i bardzo mi się podobało. Niestety na PlayStation nie ma czeskiego więc gram po Niemiecku, który prawdopodobnie historycznie się zgadza bo w tamtych czasach z tego co słyszałem mówiono w tamtych rejonach na niemiecku a czeskiego jako takiego nie było. Jakoś kompletnie w tę grę po angielsku bym chyba nie dał rady się wczuć.

1

@Kgorecki2500 nie znam dalszej historii na razie nie da się go lubić.

1

@Jakchcesz Też dla mnie cud i na miecze też się nie spodziewałem.

3

Zacząłem przygodę w CKD część pierwsza i na samym starcie pokonać w pojedynku łuczniczym i na miecze tego pierdołe i gbura Ptaszka to niesamowita radość i satysfakcja.

0

@Roobo A co powiesz o pop cornie w Multikinie - 25 zł mały 30 zł duży ?

0

@clyde to jest naprawdę dramat. Dziesiątki super gier w ostatnich 20 latach a teraz taka maniana.

0

Tak jak kochałem Sony za eksy na PS3 i PS4 to co wyprawiają na obecnej generacji to jest wstyd. Remastery pięknie wyglądających gier już kilka lat wcześniej i nic więcej. Generacja się skończy a oni nie zrobią nic wielkiego, wstyd.

1

@ranger3120 Równie dobrze piekarz może pluć, srać czy sikać przy wyrabianiu ciasta ;)

0

@JordiAlbion Zgadzam się w 100 procentach ale trzeba pamiętać, że alkohol nie jestem rozwiązaniem w żadnym problemie.

0

W grudniu Ateltico było naprawdę rozjeżdżane przez nas no ale wiadomo, impotencja strzelecka. Mimo wszystko, jedno jest pewne, zawszę to nie przyjemne mecze z nimi no i rewanż u nich.

0

@lithotripter ale aż litr coli

0

Z kim Barcelona może grać w LM po tych playoffach?

0

@NeroTFP1 W sensie te -6 stopni ?

2

@Mitch_Atleta Mają swoje lata ale wiosną poprzedniego sezonu Ci sami zawodnicy wrzucali Real na niezłą karuzelę.

1

Ale City jest koszmarnie słabe. Nawet 1 pozytywnej rzeczy bym nie znalazł w ich grze. Pressing nie istnieje, skrzydła nie istnieją, wymiana piłki jak w okręgówce, kontrola w środku pola żadna. Do tego kompletnie odcięcie mózgu w obronie daje taki efekt. Co tam się wydarzyło to niestety nie wie nawet Pep.

0

@karol130197 Postaw dziś na awans Białych

0

@FcPortoFan1999 Lech to wygra i liga będzie zamknięta.

0

@VegetaPolska Sprawdzałeś łatwiejszy system otwierania zamków ma konsoli? Bo jest możliwość zmiany.

0

@KrisVEB81 Czemu tyle osób się odbiło od 1 a przekonali się do dwójki skoro to praktycznie ta sama gra ? Czy to kwestia machiny marketingowej której za brakło przy premierze jedynki ?

1

@Rastafarnianin "Humanizm – nurt filozoficzny lub światopogląd oparty na racjonalnym myśleniu, który wyraża się troską o potrzeby, szczęście, godność i swobodny rozwój człowieka w jego środowiskach: społecznym i naturalnym."
Nic tu nie ma o pisaniu wierszy.

0

@kemyt1995 Podobno już działa i w nagrodę wydłużają aktywnym subskrybentom PS Plus o 5 dni.

1

@NeroTFP1 A ludzie i tak odrzucają tak twarde fakty byle znieczulić swój głupi mózg.

2

Mimo wszystko dziś by się przydał remis w derbach.

3

@gumaz 2 miesiące robiłem w firmie która przerabiała śmieci, głównie folie na paliwo/ropę. 8 godzin ładowania różnego syfu do takiego jakby pieca. Yebalo strasznie. No i wspaniałe wtedy wynagrodzenie, najniższa krajowa czyli 1250 zł netto.

1

@Roobo Wow politycy nie dotrzymali obietnicy ;)

2

@wojopancer Problem z alkoholem bo ktoś sobie liczy dni ? Osobiście uważamy, że abstynencja to jest coś czym powinno się chwalić bo wiem jak przechlany jest naród Polski.

3

@gaucho104 U mnie już rok minął bez alko w ogóle a w ostatnich 3 latach naprawdę bardzo okazjonalnie. Polecam.

0

@Mitch_Atleta Ja waliłem ale nie piwo.

1

@reakwon 500 za Rammstein ? Ciekawe, to chyba byłeś pod sceną w golden circle.

2

@Chada I popatrz na takiego Rammstein, gdzie przecież organizacja ich koncertów jest potwornie droga a bilet w dobrym miejscu kupujesz za 350 zł. Na pierwszy koncert w Chorzowie kupiłem na trybunę za 190 zł o to spoko miejsce było.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?