bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@tomek92 Wtedy Flick byłby przegrany. Zasady to zasady i jestem pewien, że Niemiec nie złamałby się nawet przed najważniejszym meczem sezonu.
0
@MesQueUnClub_87 No wiesz Yamal nie strzelił gola w La Liga od Klasyku, czy to był Listopad ? Trochę się nazbierało minut.
1
Raphinia mam wrażenie, że im trudniejsza sytuacja tym bardziej potrafi zaskoczyć zdobyciem spektakularnego gola. Zdecydowanie jego największym problemem jest skuteczność w łatwych sytuacjach.
2
@MesQueUnClub_87 Jakoś nie jestem fanem tego aktora.
1
W ogóle Robert Lewandowski to jest ewenement na skalę światową. Gość podbija pod 40 lat, a nadal jest w czołówce strzelców w Europie na dodatek od niego rozpoczyna się ustalanie ataku tak wielkiego klubu jak Barcelona. Aż trudno w to uwierzyć gdy człowiek pomyśli, że jeszcze 20 lat temu zawodnik 30 letni to już był tylko do rotacji. Mamy naprawdę wielkiego rodaka. Jeśli zdobędzie króla strzelców i pokona Mbappe to naprawdę będzie skurwysnem najwyższej rangi.
6
@MesQueUnClub96 O kurde, znalazł się świętszy od Papieża ;)
6
@pikass14 Leci na Hiszpana ;)
Znaczy Yamal ciśnie na Hiszpana ;)
1
Gavi to mam wrażenie,że nic do przodu nie daje od dawna.
1
@maciar Tak, oczywiście, że olej. Starszy Hyundai i30 2009.
2
Witam, czy jest to możliwe, żeby teraz przy tych mrozach -15/20 stopni tak bardzo zgęstniał płyn w skrzyni biegów lub stało coś innego co może spowodować bardzo ciężkie zmienianie biegów? Dodam, że płyn mam nowy, wymieniany rok temu. Pytanie brzmi po prostu czy spory mróz a coś tutaj do gadania.
0
Super ładna laska, wysportowana z ekstra ciałem ale płaska jak deska. Tak czy Nie ? Dla mnie Nie.
0
@Rastafarnianin Ale jaki im powiesz , że świeżo pomalowana ławka to nie uwierzą i muszą dotknąć.
4
@Muszynianka Weź se zainstaluj operę i odpal blokadę reklam. Dział idealnie ,zero reklam.
0
@GeneralXavi Ważne jest to , że tak czy inaczej Real odczuję fizycznie te spotkania.
1
@Lionel_Messi10 Oczywiście było grane ale CoD 2 to dopiero był przeskok i niesamowita gra. Dla mnie nadal TOP 1 jeśli chodzi o gry wojenne.
0
@lithotripter Na GeForce Now nie ma praktycznie różnicy o ile masz odpowiedni internet.
0
@WiecekFCB Chyba masz na myśli usługę Xbox Cloud, z tego co wiem to konsola dużo lepiej. Inną dopracowaną na maxa usługa jest GeForce Now. Masz tam super jakość i płynność no ale kosztuje chyba 70-100 zł miesięcznie plus grę kupujesz.
0
Co myślicie u filmie Brutalista ? Poszedłem zachęcony opiniami, że to film genialny, pewniak do Oscara, że takie filmy wchodzą raz na 20 lat i ostatecznie trudno mi powiedzieć o czym On był. Oprócz wspaniałej gry aktorskiej trudno coś mi jeszcze tutaj wyróżnić.
0
@tomek8756 a z jakiego powodu można mieć nie dopłatę, mówię o zwykłych szarakach pracujących na umówię o pracę?
1
@tomek8756 Za rok Rodowicz
0
@norbi77 Jak tak dalej będą robić to Sony się wykolei. Bez eksów nie ma konsol.
0
Dziś dalszą część poniżania Jana Ptaszka. Najpierw pokonany w polowaniu na Zające a potem ratowany z opresji. Ale ta gra wciąga ;)
0
@MesQueUnClub96 Tak, dziś są Walentynki.
0
Dziś odśnieżane dużo szczotą do podłogi :D 11 lat w Poznaniu i chyba tyle śniegu nie było ;)
0
@clyde od roku płacę w okolicach 300 zł za dwa miesiące. 3 osoby w rodzinie, mieszkanie 64 m.
0
@pikass14 5 zł różnicy to nie wiem w czym masz dylemat
0
@Koorsik Red Dead 2 to przy tym gra akcji.
0
@Koorsik To gra typu albo pokochasz albo znienawidzisz. Polecam cierpliwość i wytrwałości na początku a gra odda ;)
0
@norbi77 Myślę, że złodziejstwo w tej grze niezwykle pomaga, szczególnie na starcie. Cierpliwie rób zamki od najłatwiejszych i będzie lepiej, umiejętności Henryka wzrosną, będzie łatwiej. Ja też teraz na początku mam ogromne problemy z wytrychem.
1
@Kgorecki2500 Widziałem jak Rysław ogrywał to po czesku i bardzo mi się podobało. Niestety na PlayStation nie ma czeskiego więc gram po Niemiecku, który prawdopodobnie historycznie się zgadza bo w tamtych czasach z tego co słyszałem mówiono w tamtych rejonach na niemiecku a czeskiego jako takiego nie było. Jakoś kompletnie w tę grę po angielsku bym chyba nie dał rady się wczuć.