1

@mordini123 Byłem kilka razy na meczach Barcy w LM i atmosfera super. Najczęściej pełna sala, fajnie się to ogląda. Miałem szczęście być na meczu 6-2 PSG, oj było niesamowicie.

3

@KamQiX Realu nie ale najpierw trzeba dojść do starcia z nimi

0

Myślę, że musimy patrzeć na naprawę rozsądnie i nie ma wyjścia, to Barca musi dotrzeć do finału i po prostu zrobić swoją robotę z Realem. Inaczej będziemy się łudzić tak jak to robimy od 10 lat a i tak to Real wygra LM.

1

Czy Real kiedyś odpadł z LM gdy sędziował im Marciniak?

0

Z kim możemy grać półfinał? PsG/Arsenal najprawdopodobniej?

0

@Piotrek1993 To by City było poza LM.

0

@kamiVeB Zdecydowanie wygląda bardziej ma 53.

0

@pt9 HDR chyba wrzuca jasność na maxa

6

Naprawdę się sracie bo nie obejrzycie 90 minut meczu przed TV. Spokojnie,zaraz gramy z Benficą. Przetrzymacie to, wierzę w Was.

0

@michal2007 Pięknie naprawdę fajne prezenty. Wszystkiego najlepszego.

6

@mekston wiatr nie wieje

1

@Nightraider Ter Stegen to broni jakby nie umiał się wybić.

0

Obejrzałem 10 minutowy skrót spotkania PSG-Liverpool i jestem zdumiony bo oprócz gola nie zagrozili oni bramce Francuzów. Czy to Real Madryt?

2

@Luciano99 przecież to Grove Street

5

@Luciano99 Chłop liczył, że będziemy grać w 9 i polegniemy, na szczęście Raphinia zepsuł mi humor doszczętnie.

1

@sebo939 Tak, ma tam powstać sztuczne jezioro podobno jedno z większych w Europie.

0

@kiper09 Zakręcić to się możesz ale musisz mieć forsę.

1

@Borneo Jestem z rejonów Bełchatowa i powiem Ci, że tyle Co się tam ludzie nachapali pieniędzy za nic nie robienie na elektrowni/kopalni to tam już nikt pracy nie potrzebuje.

0

@Cvzx A kto lubi w ogóle Niemców?

2

Raphinia ładuje takie gole z dystansu w sytuacjach gdzie w życiu bym nie pomyślał, że wpadnie.
PS. Ilu z Was miało koszmarne Deja Vu po czerwie dla Cubarskiego? Ja już byłem przekonany, że skończy się jakimś 4-0.

7

Ale z dupy wczoraj wyszliśmy, aż trudno uwierzyć.

2

Mam nadzieję, że takie sytuacje jak ta dziś sprowadzą na ziemię wszystkich tych co już się zastanawiali nad półfinałem bo przecież dobre losowane było.

0

@Eklerek A oni go chyba jakoś drogo nie wzięli z City ?

0

@FcPortoFan1999 Robert jest bardzo dobry w tym sezonie ale czy da radę dłużej niż przyszły rok ? Nie sądzę.

8

Taki Julian Alvarez to chyba ideał jeśli chodzi o napastnika dla Barcelony, chyba dawno nie było tak klarownego kandydata.

3

@FcPortoFan1999 Spoko tylko świat najczęściej pamięta to co się dzieje na tej największej arenie czyli Champions League.

2

To co mnie wkurza w tym Realu to, że obojętnie jak gówniany skład by ten Ancelotti nie wystawił to on i tak muszą wygrać. Wchodzi taki Diaz i jest decydujący. Valverde gra 3 mecz na PO i jest czyścicielem. Tam to bramkarz by zagrał w obronie i pewnie by został bohaterem. Sorry ale jestem naprawdę sfrustrowany.

0

@bstryyy pewnie ten sam silnik

0

@4drian0 Pamiętam za dzieciaka jak bardzo chciałem w to grać a jak bardzo nie potrafiłem. Chyba 4 część miałem od kumpla pożyczoną.

0

A co chodzi w tym porozumieniu Ukrainy z USA? Oddadzą jakieś minerały w zamian za ? Jak to ma zakończyć wojnę ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?