bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mordini123 Byłem kilka razy na meczach Barcy w LM i atmosfera super. Najczęściej pełna sala, fajnie się to ogląda. Miałem szczęście być na meczu 6-2 PSG, oj było niesamowicie.
3
@KamQiX Realu nie ale najpierw trzeba dojść do starcia z nimi
0
Myślę, że musimy patrzeć na naprawę rozsądnie i nie ma wyjścia, to Barca musi dotrzeć do finału i po prostu zrobić swoją robotę z Realem. Inaczej będziemy się łudzić tak jak to robimy od 10 lat a i tak to Real wygra LM.
1
Czy Real kiedyś odpadł z LM gdy sędziował im Marciniak?
0
Z kim możemy grać półfinał? PsG/Arsenal najprawdopodobniej?
0
@Piotrek1993 To by City było poza LM.
0
@kamiVeB Zdecydowanie wygląda bardziej ma 53.
0
@pt9 HDR chyba wrzuca jasność na maxa
6
Naprawdę się sracie bo nie obejrzycie 90 minut meczu przed TV. Spokojnie,zaraz gramy z Benficą. Przetrzymacie to, wierzę w Was.
0
@michal2007 Pięknie naprawdę fajne prezenty. Wszystkiego najlepszego.
6
@mekston wiatr nie wieje
1
@Nightraider Ter Stegen to broni jakby nie umiał się wybić.
0
Obejrzałem 10 minutowy skrót spotkania PSG-Liverpool i jestem zdumiony bo oprócz gola nie zagrozili oni bramce Francuzów. Czy to Real Madryt?
2
@Luciano99 przecież to Grove Street
5
@Luciano99 Chłop liczył, że będziemy grać w 9 i polegniemy, na szczęście Raphinia zepsuł mi humor doszczętnie.
1
@sebo939 Tak, ma tam powstać sztuczne jezioro podobno jedno z większych w Europie.
0
@kiper09 Zakręcić to się możesz ale musisz mieć forsę.
1
@Borneo Jestem z rejonów Bełchatowa i powiem Ci, że tyle Co się tam ludzie nachapali pieniędzy za nic nie robienie na elektrowni/kopalni to tam już nikt pracy nie potrzebuje.
0
@Cvzx A kto lubi w ogóle Niemców?
2
Raphinia ładuje takie gole z dystansu w sytuacjach gdzie w życiu bym nie pomyślał, że wpadnie.
PS. Ilu z Was miało koszmarne Deja Vu po czerwie dla Cubarskiego? Ja już byłem przekonany, że skończy się jakimś 4-0.
7
Ale z dupy wczoraj wyszliśmy, aż trudno uwierzyć.
2
Mam nadzieję, że takie sytuacje jak ta dziś sprowadzą na ziemię wszystkich tych co już się zastanawiali nad półfinałem bo przecież dobre losowane było.
0
@Eklerek A oni go chyba jakoś drogo nie wzięli z City ?
0
@FcPortoFan1999 Robert jest bardzo dobry w tym sezonie ale czy da radę dłużej niż przyszły rok ? Nie sądzę.
8
Taki Julian Alvarez to chyba ideał jeśli chodzi o napastnika dla Barcelony, chyba dawno nie było tak klarownego kandydata.
3
@FcPortoFan1999 Spoko tylko świat najczęściej pamięta to co się dzieje na tej największej arenie czyli Champions League.
2
To co mnie wkurza w tym Realu to, że obojętnie jak gówniany skład by ten Ancelotti nie wystawił to on i tak muszą wygrać. Wchodzi taki Diaz i jest decydujący. Valverde gra 3 mecz na PO i jest czyścicielem. Tam to bramkarz by zagrał w obronie i pewnie by został bohaterem. Sorry ale jestem naprawdę sfrustrowany.
0
@bstryyy pewnie ten sam silnik
0
@4drian0 Pamiętam za dzieciaka jak bardzo chciałem w to grać a jak bardzo nie potrafiłem. Chyba 4 część miałem od kumpla pożyczoną.
0
A co chodzi w tym porozumieniu Ukrainy z USA? Oddadzą jakieś minerały w zamian za ? Jak to ma zakończyć wojnę ?