bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde Czemu skoro tam jest wszystkiego więcej i lepiej a na pewno nie gorzej ?
0
Te dwa nowe GOW-y to jest naprawdę złoto. Cudowny feeling rozpierdalania potworków i kapitalna relacja Ojciec-Syn. Naprawdę uwielbiam te gry.
1
@Nazio_87 Ja bym się w Xiaomi nie pchał, ten ich system z reklamami to żenada.
1
@Ilka Szukaj jakieś poco X7 lub Motorola Edge 40 Neo.
0
@TR3YWAY Co nie jest bezpieczne ? Rezonans magnetyczny? Ja miałem kilka razy.
0
@TR3YWAY Nie znam sytuacji ale może też tak być, że z jakiegoś powodu zaszły jakieś zmiany w mózgu które są nie odwracalne. Ostatnio słyszałem, że warto w takich sytuacjach długiego, nie skutecznego leczenia skonsultować się z neurologiem i zrobić np. rezonans magnetyczny.
2
@TR3YWAY Oznacza to, że sposób leczenia jest prawdopodobnie źle dobrany lub prowadzony przez nie odpowiednie osoby.
0
@konrad1661 Właściwie to tylko On jest programistą. @kozinho na ile ich znam to nie sądzę aby mieli jakaś wielką pomoc.
2
Rzadko dopadają mnie takie refleksje bo nigdy jakoś pogoń za majątkiem mnie nie pociągała ale powiem Wam, że byliśmy odwiedzić znajomych za miastem. W rok wybudowana chata i to w stanie perfekcyjnym, prawie spłacone duże mieszkanie w Poznaniu a na karku ledwie niewiele ponad 30 lat. Człowiek wraca z takich odwiedzin do siebie i czuję się naprawdę biednie. Nie wiem czemu tutaj to piszę ale tak czułem,że muszę to wygadać. Pozdrawiam
0
@4drian0 On co najwyżej to może bić konia.
0
@bstryyy Nigdy nie miałem ale to chyba TOP-owa marka. Wiem, że czołowi biegacze ultra, szczególnie górscy używają tych butów.
1
@Safrani Kiedyś czytałem, że Kona szybko rdzewieje, warto poczytać w tym temacie.
0
@bstryyy Bierz coś z Nike Pegasus, najnowszy model lub coś delikatnie straszego.
1
@Kgorecki2500 A chociaż 60 FPS na PS5 ?
4
Wojtek był zawszę lepszym bramkarzem niż Ter Stegen a co dopiero teraz bo długiej kontuzji. Niech się Niemiec nie zapędza i walczy o 2 miejsce z agentem Penią.
3
@macio_944 I jedna z najsmutniejszych
1
@szkudi7 Masa gier i to hitów, polecam. Ostatnio była mega promocja bo chyba 380 zł za rok.
0
@draxidox A już myślałem, że ci napluli do kurczaków czy coś.
0
Atletico to w ogóle jak nie Oni. Po pierwsze, z twardej ekipy symulki ma każdym kroku. Po drugie, niby zawszę murowanie i żelazna defensywa a 9 goli straconych w 3 spotkaniach z nami. Po 3, dwukrotnie prowadzili 2-0 by stracić to prowadzenie na 4-2 czyli mental też kiepski. Ten projekt Simeone to chyba naprawdę powinien się zakończyć.
4
Dzisiejszy skład to moim zdaniem najlepsza wersja Barcelony. Bez De Jonga ale z Casado.
0
Jaga - Legia dziś o 20:15. Jak dobrze kojarzę to tak późno w niedzielę nie grają? Czy to jakiś wyjątek i to normalne a ja się mylę ?
0
@Katalończyk 99 Dlatego napisałem jak dobrze pójdzie.
PS. Nie oglądam meczu.
0
Jak dobrze pójdzie to jutro możemy rozstrzygnąć ligę.
0
@tomek8756 Ta babka to bogini.
12
@Kgorecki2500 Jest grą znakomitą, niby jakie aspekty sprawiają, że jest tylko solidna twoim zdaniem?
0
@Popitek12 Dobra robota, tak Trzymaj.
0
@Popitek12 To są naprawdę trudne sprawy
2
@Luciano99 Masz rację, lepiej nie oddawaj.100 zł oddane może naprawdę narobić niezłego gnoju w twoim przedsiębiorstwie.
0
@KonopaaEagle Jak szybko ? Przecież chyba żadna gra nie powstawała tak długo a dodam też, że zbyt długi czas produkcji też nie jest wskazany. Pewne rozwiązania stają się po prostu przestarzałe.
0
@MesQueUnClub_87 Nie chodzi mi o strikte sprzedaż tylko ogólną promocję. Nie powiesz mi, że nawet przy takim tytule jest to kompletnie nie ważne.