0

Lewy ma kontrakt na przyszły rok jeszcze ?

0

@BorzyKrzys To co teraz pozostanie obijanie mordy z ćpunami w Fame lub jakieś wyzwanie typu Iron Man każdego dnia przez dwa lata w jakieś polskiej wiosce typu Piździszyn Dolny.

0

@Deeespacito Też mam na PS5 nie przesadzaj z tą grafiką. Może dobrze wygląda ale za to fun zgry mija po 3 meczach.

0

Wielki Real ruszył chyba czas na mecz z Barceloną bo trochę utemperować chłopaków.

1

Wczoraj oglądałem tylko pierwszą połowę City i byłem zaskoczony. Rzadko ich oglądam ale jak już to raczej zawszę wrzucali przeciwników na taką karuzele, że w głowie się kręciło. Tymczasem wczoraj to PSG z miękkim ujem grali piłką. Naprawdę co to się porobiło.

1

@ViscaelBarca2007 Rafinha co zapierdala w 95 minucie.

1

@Katalończyk 99 Właściwości odmładzające.

0

@BobSwagger też miałem iść spać tym bardziej, że pobudka o 4:45 wyjątkowo. Jak oni mnie tymi wylewami w obronie wkurwali...

0

@AduŚ07 Ktoś taki jak Penia sobie w tym aspekcie radzi, po prostu Wojtek takiej gry nigdy nie znał.

6

@Salchent I ten komentarz chwilę przed
" Uwaga bo piłkę ma Martin" Wiedział co mówi :)

1

Można sobie różne historie wymyślać i w poszukiwaniu plusów gry Wojtka ale nie ma co się oszukiwać, że po prostu zalicza koszmarne wejście. Już nie mówię o tych błędach karygodnych i jego wyjściach przed pole karne ale facet nawet w wielu innych sytuacjach gdzie by się wydawało jest specjalistą jest strasznie nie pewny. Naprawdę jestem zaskoczony jego postawą bo byłem pewny, że mamy niesamowitą jakość w bramce po jego transferze a tymczasem jest spora niespodzianka. Dziś to widać jak na tacy, że to nie przypadek, że tak długo siedział na ławce. Dla mnie to spore rozczarowanie.
PS. Nie mówię, że nic nie wybronił ale też nie oszukujemy się, że zaliczył jakieś nieprawdopodobne parady bo tak nie było.

5

@Pedri16Future Trzeba strzelać setki bo zobacz jak to później wygląda w lidze.

2

@Zoker Większość tutaj nadaje się do utylizacji.

0

@sebo939 Ostatnio jak wchodzi to coś tam gra. Podania do przodu nie można mu odmówić.

4

Ale co potwory fizyczne są teraz z Pedriego i Raphini to nie mam pytań. 95 minuta, leje, trudna murawa a Brazylijczyk biegnie jak szalony, nabiera obrońców jak dzieci i wali gola. Naprawdę jeśli wygramy LM i dołożymy coś na krajowym podwórku to Rafa jest faworytem numer jeden do złotego balona.

0

@Criss18Barca Ciekawe jaki przy 4-2 w 74 minucie.

0

Ten karny na Yamalu to mam wrażenie jakby sędzia oddał za karny dla Benfici to chyba się skąpnął, że tam nic nie było. Może się mylę ale takie mam przeczucie, nie lubię gdy sędziowie robią takie rzeczy.

0

Wydaje mi się, że minimalny kontakt był.

0

@Mario96w no dobra ale ile można wygrywać ;)

0

Patrzę z ciekawości na ten wynik pojedynku Djoko-Alcaraz. No i co, stary dziad leje wschodząca wielką gwiazdę. Naprawdę w tym tenisie to nic się nie zmienia.

0

@ranger3120 np aby zrobić masło orzechowe

0

@4drian0 Osobiście powiem, że dla mnie 400 zł to scenariusz obiecujący. Bardziej się boje czegoś w stylu 470 zł.

1

@jakub1906 No i co z tego? Skoro strzelili tyle samo co Wielka FC Barcelona...

2

@Popitek12 Fabregas jest trener.

0

@pt9 Wszystko wyjdzie w praniu,znaczy w użytkowaniu.

1

@MateuszQ A jak stracimy 4 ?

0

@Arden A przecież nie wiadomo czy kłótnia jest o to, że mu doradza jak ćwiczyć.

0

Najbardziej człowieka boli dupa jak widzisz takiego ewidentnego karnego, oni mają VAR, wszystko mogą zobaczyć, sprawdzić a to i tak wszystko jak krew w piach.

1

Chłop się napiął jak plandeka na Żuku a pada po muśnięciu na twarz.

0

@Hindus Emery to trener na typowego średniaka nic ponad to.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?