0

Real o 14 gra, to musi być strata jak nic.

0

@Herato Podobno to nie jest ich stadion tylko jakieś ekipy od Rugby. Paris FC ma stadion 9 km dalej. Jeśli się mylę, poprawcie.

0

@LeoMessiiBarcaPepa Monohydrat bardziej cię pompuje, zatrzymuje wodę. Mi zależy na redukcji i wtedy jabłczan lepszy. @karci0 A w necie coś widzisz? Bo nie mogę znaleźć.

0

Z jakiej firmy najlepiej jabłczan kreatyny ? Trec to solidna marka ? Kiedyś brałem z KFD ale widzę, że w ofercie tylko monohydrat.

0

@jacobFCB Żywiec Biały zero ;)

1

Jeszcze Flick przygotuje Ter Stegena na finał LM, by spił całą śmietankę Niemiec.

0

@VegetaPolska na pewno mają na to czas

0

To jeszcze klasycznie Rockstar przełoży premierę o kilka miesięcy i mamy grę na jesień 2026 ;)

7

@adamek20151 podania na nos ma jak Messi ;) A tak serio no to chyba Yamal miażdży Messiego na tym etapie kariery. 2 sezony jako kluczowych zadowdnik, mistrz Europy i kluczowy zawodnik na Euro.

0

Jak Bernal i Casado wrócą w formie jaką prezentowali i nadal będą się rozwijać to mamy ciekawą pomoc.

0

@pt9 Bardziej chodzi mi o to, że Inter na pewno nie pokazał się jako drużyna wybitnie grająca defensywnie a na taką się ją maluje.

1

@Comentateiro Wpakowaliśmy im 3 gole a mogliśmy 5. Chyba zbyt spuszczasz się nad ich magiczną obroną i organizacją gry. Praktycznie każda akcja Yamala to było zagrożenie.

0

@Michael24 A ja jestem bardzo zaskoczony , że tyle strzeliliśmy i tyle mieliśmy sytuacji przy takim Interze. Wystarczy sobie przypomnieć iel razy mieliśmy potworne problemy z takimi drużynami, gdzie ciężko było o celny strzał. Naprawdę czuję , że możemy to wygrać na wyjezdzi.

7

Najważniejsze, że przy takiej silnej i skomasowanej obronie Interu potrafiliśmy stwarzać dużo sytuacji, to bardzo dobry znak na rewanż.

4

Ciśniencie tego Martina jakby to była jego wina, że gra. Chłop jest przeciętny ale to tylko wina zarządu, że kadra jest wąska. Gdyby Balde miał żelazne zdrowie to grałby wszystko jak Kounde i Martin zagrałby 3-4 spotkania.

5

No nic, będziemy się napierdalać we Włoszech i zobaczymy kto wytrzyma więcej.

1

@Katalończyk 99 Thuramowi sięga do kolan.

0

Gerardzie Martinie obroń swój imię.

1

@Trojanek23 Gdyby nie ostatnie zdanie to byłem pewny , że mówisz o Andrzeju Dudzie.

8

W takim momencie właśnie brakuje nam Cam Nou gdzie 100 tysięcy ludzi powodowało ciarki nawet przed TV.

1

@MesQueUnClub_87 Stare Wesele TOP, nowe średnie tak samo Kler moim zdaniem poniżej poziomu Wojtka S.

1

@Geble Vini, Mbappe,Rodrygo czy oni są wolni ? Czy daliśmy radę?

2

Myślę, że przy pracach nad nowym Camp Nou przydałaby się pomoc Asterixa i Obelixa.

3

@ShawnC W sensie, że tamtą ekipe pamiętam jakby to było chwilę temu ;)

2

Finał LM Barca-Arsenal w Paryżu był 19 lat temu. Kurcze, przecież Ronaldinho jeszcze na nie dawno grał w Barcelonie...

0

@paweuwarrior czyli nie będzie w tvp

1

@MesQueUnClub_87 Oczywiście najlepiej 2 partie. Jak idziesz z nastawieniem ostrego zapieprzu na treningu to w godzinę go zarobisz+ 15 minut na dobrą rozgrzewkę. Moim zdaniem dłużej niż 1,5 h nie ma sensu siedzieć na siłce.

1

@MadafakinGuy 5 ćwiczeń na partie po 3x12 to dla mnie taki kompletny trening.

0

@Nazio_87 Masz na myśli Multikino? W Poznaniu byłem wiele razy. Zawszę pełną sala i super atmosfera. Lepiej szybko kupuj bilety jak już w tym finale będziemy.

0

Inter przeżywa mini kryzys (trzy mecze bez zwycięstwa) czy to tylko zasłona dymna i skupienie pełne na LM ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?