bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VegetaPolska Ciekawe czemu RDR2 nie dostał żadnego ulepszenia patrząc na to ile razy remasterowali GTA V. Może obecne konsole nie dadzą rady 60 klatek w RDR2 ?
2
@Konradowskyy Najważniejsze, że wygraliśmy i zapamiętają nas jako mistrzów. Najgorzej to przegrać po takich błędach sędziowskich.
4
Zrobili se jaja z tej kampanii prezydenckiej naprawdę się zastanawiam czy warto iść na tę wybory w ogóle.
0
@A4ron Chłopaku a jak to jest, że księża gwałcą dzieci ? Krótko chyba na świecie chodzisz.
6
Oni jakby powiedzieli Kochamy Real Madryt to pewnie i tak by znaczyło co innego.
1
@BezglutenowyPedri Poszukaj informacji na temat nadpisywania danych. Są takie programy i to darmowe, które nadpisują dane. Zapuszczać cały proces na kilka godzin i jest to skuteczne, tylko znajdź jakiś sprawdzony program.
0
Myślę, że Wojtek nie przedłuży kontraktu. Narracja w klubie jest ewidentnie jasna , że będzie pchanie Ter Stegena na numer 1 i czy po tym powrocie z emerytury potrzeba teraz Wojtkowi siedzieć na ławce? Szkoda tej LM, było by to piękne zamknięcie jego kariery i absolutnie szalony powrót na salony.
0
@Borry Flick chyba powiedział, że jak będzie oficjalnie mistrz to zagra Ter Stegen.
0
@Marcelinho99 Zobaczymy wielu trenerów którzy robili niewiarygodne wyniki z słabszymi zaliczali kompromitację w wielkich klubach. Real już miał taki wielki talent jak Julen Lopetegui i chyba mu Ernesto Valverde zapakował 5 bramek to chlopa zwolnili. Jak mawiał klasyk, czas pokaże.
32
Przecież po tej ręce Fermina to Real miał korzyść i przyjęli piłkę. Naprawdę to jest horror co się wyprawia w erze VAR-u gdzie wszystko jest wyłożone na tacy.
0
Asencio od kiedy zagrał pierwszy raz to w każdym meczu jest mega bucem i chamem.
0
@buglikos Oczywiście, że PSG i Lucho. Tak jak wcześniej kibicowałem Guardioli i City. Inter to klub bez kultury piłkarskiej, brzydkie włoskie granie. Nie lubię tego.
2
W obronie gramy tak, że Wojtkowi pakują wszystko praktycznie do pustej bramki z metra a znajdą się tacy co powiedzą, że powinien zrobić więcej.
1
Co Ceballos miał być ratunkiem środka pola w kluczowym momencie sezonu to jego ;)
4
Nawet taki kozak jak Cortouis jest demolowany przez Barcelone niesamowicie. 4,5,3,4 to będzie w sumie 16 goli.
0
@Bobo25 Mimo wszystko ręką daleko od ciała i odległość strzału mega bliska nie była. Mając VAR, nie możesz tego puścić.
3
@Stinger_ Wygrać 3 mecze do końca sezonu to nie lada wyczyn w ekstraklasie.
4
Naprawdę mało jest bardziej oczywistych zagrań ręką niż to Czułameniego. To jest nie pojęte, że kilku zawodowych sędziów siedzi, ogląda powtórki kilka minut i podejmuję złą decyzję. VAR tylko potwierdza, że przekręty i tak są i nikt nic nie powie.
1
@BORO_12 Cytując klasyka, to się nazywa inteligencja.
3
Christensen nie grający cały sezon jest wyżej w hierarchii niż wielki Ronald Araujo. Jak po tym dzisiejszym policzku Ronald będzie kontynuował grę w Barcelonie to nie wiem. Gdyby tak Duńczyk z zimną krwią wszedł na Inter...
0
No to Flick teraz musi na spokojnie usiąść i pomyśleć jak ustabilizować grę z tyłu bo rollercoaster co mecz to nie wiem czy na dłuższą metę wytrzymamy. Ostatnie mecze pokazały, że klasowy napastnik chyba ale nietypowa 9 da nam więcej.
0
@kamiVeB Przecież z Interem zagrał koszmar.
0
Czy Była ręką Fermina? Bo nigdzie nie widziałem powtórki.
0
@sevs W Poznaniu ładnie.
0
@Mario96w Ciężko powiedzieć co trzeba mieć aby to zrobić. Jak miałem zakupiony silny stymulant dla konia to opcja ocucenia była nie dostępna, chyba , że jest jeszcze inny środek.
1
@norbi77 Nic mnie tak nie wkurza jak tracę konia przez jakieś głupoty co bardzo utrudnia rozgrywkę.
2
Red Dead Redemption 2. Jedziesz sobie na koniu rozpędzony, wpada na ciebie inny gość i umiera razem z swoim koniem. Sytuacji widzi jakiś inny gościu który jedzie bryczką i strzela do ciebie bo uznaję, że Ty jesteś sprawcą tej sytuacji. W rezultacie strzela w mojego konia, który ginie a w dodatku jestem uznany za mordercę i poszukiwany. W tej grze nigdy nie jesteś pewny ,że dotrzesz gdzieś bez problemu i przygód. Teraz pozostaje zasuwać kawał drogi na nogach by ogarnąć nowego konia i w dodatku trza wrócić po siodło z ekwipunkiem.
0
@Batys nawet w radio leci.
6
Flick nie podejmuje ryzyka jeśli chodzi o zdrowie zawodników. Mam nadzieję, że nie będzie nas to kosztować kolejnego pucharu po tym jak odpadliśmy z LM. Trener Interu postawił na wszystkich zawodników po kontuzjach i mimo, że schodzili prawie martwi to z tarczą.
1
Słuchajcie mamy kompletną pomoc i atak, nie widzę tego aby Real i ich "cudowna" formacja defensywna nas zatrzymała. Może być różny przebieg tego spotkania ale na pewno strzelimy więcej. Spokojna Wasza rozczochrana ;)