bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To jest nieprawdopodobne w jaki sposób Araujo pozwala oddac strzał Acerbiemu, stoperowi. Kurde, przecież to nie było wepchnięcie piłki do bramki z 1 metra tylko facet swobodnie wali z 8 metra z przyklejonym wielkim chłopem jakim jest Araujo.
0
@Arden I co Acerbi pobiegł do sędziego i mówił : Proszę Pana on mnie opluł? Baz jaj.
3
@Prorokk What ? Nie zmieni się dlatego co ma kredyt. Dla nowych kredytobiorców to dobre nowiny. Za dwa lata mi się kończy i ciekawe na jakim poziomie będzie, marzy mi się te 3-4 procent.
0
@Jarema2000 Takie oprocentowanie stałe mam od 3 lat więc nic się nie zmieniło. Jak stopy były prawie na 0 to stałe było na 2,5 procent.
1
Zaciął nam się Robercik na 99 golach, oby z Realem w końcu się przełamał i zamknął Madryciaków głęboko w piwnicy.
1
@cules100pro Casado jakiś czas przed kontuzją też wpadł w dołek formy.
0
@Veysel Ale pierdzielenie, wyszlibyśmy na wojnę jak zawszę bez strachu. Nie widzę plusów odpadnięcia wczoraj.
3
Pomyśleć, że Martin powinien mieć 3 asysty a Garcia dwa gole... Matrix.
7
@Barceloniarz987 Kontuzja
1
@Azazel_Pazuzu Trzeba ale nie jak gra Barca.
0
Bayern Flicka też tylko bramek tracił?
2
@Mathew16 A dla mnie średniowiecze piłkarskie ale szanuje twoje zdanie i twoje też @Sulimo
1
Interowi życzę wszystkiego najgorszego. Typowy brzydki futbol. Że my zawszę z takimi chamami musimy odpadać. Inter 2010/Chelsea2012/Inter2025.
0
@bodzio10 Co nie zmienia faktu, że nie był to transfer, który miał zbawić bramkę Barcelony.
1
Ludzie wymagający cudów od Wojtka chyba zapomnieli , że ściągnęliśmy go awaryjne z emerytury bo wypadł nasz podstawowy bramkarz.
2
@Katalonik97 Nie była setka, Lewy był pod piłką, praktycznie nie możliwe do trafienia.
2
To będzie już mój ostatni komentarz tak na chłodno. Ciężka noc, trudno było usnąć i się człowiek budził wiele razy. Generalnie chciałbym pochwalić całą ekipę bo zagraliśmy ten dwumecz jak nigdy. Potrafiliśmy stwarzać masę sytuacji i cisnąć Inter, ekipę tego typu co najczęściej klepaliśmy na 16 metrze i nic więcej. Do tego przygotowanie fizyczne perfekcyjne. Ciężki sezon, masa spotkań, krótka ławka a w dogrywce chodziliśmy jak przecinaki. Walczyli do końca, odwracali bardzo trudne momenty. Było blisko niezwykle. Piłkarsko zabrakło nam oczywiście zmienników LO/PO i mam wrażenie, że typowego dzika w pomocy. Casado w najlepszej formie myślę, że dałby nam wiele. Tak jak pisałem przed rewanżem, że będzie to lanie się po mordach aż ktoś nie wytrzyma i tak było. Myślę, że nie możemy mieć do nikogo pretensji. Obie ekipy miały finał na wyciągnięcie ręki i potrafiły szansę przepuścić. Najpierw Inter stracił dwubramkowe prowadzenie a następnie my straciliśmy zwycięstwo w ostatnich minutach i znów były równe szansę. Nokautujący cios zadał Inter my nie potrafiliśmy odpowiedzieć. Mimo wszystko końcowe odczucia są dobre, jestem dumny za te mecze, gramy świetny futbol. Boli oczywiście mocno, że w takich okolicznościach, że wystarczyło chwilę wytrzymać. Jeśli te chłopaki nie zniechęca się, wzmocnimy LO/PO i kogoś do przodu to jestem spokojny o przyszły sezon.
6
@dge21 Ale co wczoraj miał wyciągnąć Szczęsny ?
2
Jeśli chodzi o Marciniaka to bym się zastanowił na tym karnym a właściwie braku karnego na Yamalu bo ewidentnie mi to wyglądało jakby decydujące powalenie było w polu karnym.
11
Ja do Martina pretensji po wczorajszym meczu nie mam żadnych. Chłopak pewnie jeszcze przed chwilą gdzieś krowy doił i tu go wrzucili na najważniejsze mecze z buta bo nikt nie zadbał o zmiennika dla Balde,nktory z resztą też miał bardzo słabe momenty. Martin robił co mógł, nie pękał na San Siro zrobił asysty, no cóż powiedzieć. Pretensję to mam do Araujo, do Cubarskiego - czy zawszę w polu karnym musimy wchodzić na pełnym ryzyku ? Garcia,który dokłada nogę z 5 metrów i trafia w Sommera. Generalnie Inter na drugą połowę wyszedł jak zdjęty z krzyża ku zdziwieniu chyba wszystkich nawet ich trenera. Mieliśmy totalną dominację i to był błąd, że nie odskoczyliśmy na 4-2. Może szybciej powinien wejść Lewy, kiedy Inter był na kolanach i miejsca było więcej ? Bo Ferran i tak nie miał nic do powiedzenia. Czy Robert tak naprawdę w ogóle nie były gotowy do gry ? Flick przywrócił ogromną radość i satysfakcję z meczy Barcelony po latach i jest to wyjątkowy sezon dla mnie. Kończy się jednak też kacem i to ogromny.
1
Kiedyś zatrzymał na Julio Cesar a teraz Sommer. Niestety ciężkie mamy te przeprawy w półfinałach i często przegrywamy. Inter,Chelsea,Bayern, Liverpool no i znów Inter.
0
Araujo ze świeżymi siłami daje się przewieźć wykończonemu Thuramowi, zresztą tam chyba było podwojenie tak samo jak tydzień temu u siebie. Naprawdę to są bardzo przykre sytuację...
3
Każda piłka na Yamala i niech coś zrobi. Już coś takiego przez kilka lat w Barcelonie widziałem i LM nam nie przyniosło...
0
@Blanco16 Dodam jeszcze, że równy rok temu sprzedałem PS4 i to nie Slim, bez żadnej gry z padem i kablami za 440 zł na OLX. Moim zdaniem poczekaj cierpliwie. Masz spoko gry, nie warto tego puszczać za 300 zł, lepiej już zostawić.
1
Flick próbuje zbudować jak może tego Martina ale obyśmy się boleśnie nie przejechali na tym i nie ratowali wyniku zmianami szybciej niż byśmy tego chcieli.
1
@Blanco16 I miałbym szukać kabla potem ?
0
@Elvisek 3-2 przegraliśmy, szybko straciliśmy gola ale opowiedzieliśmy szybko i było 1-2 dla nas.
0
Trudno powiedzieć co dziś się wydarzy. Generalnie jestem dziwne spokojny ale tak samo byłem spokojny przed pierwszym meczem, jeszcze wtedy spokojnie nie usiadłem a już przegrywaliśmy 0-2. Myślę, że to będzie walka na wyniszczenie, wysoki remis i nawet rzuty karne, to jest możliwe.
4
@Comentateiro Pewnie 200 lat poświęciłeś na te rozważania.
0
@4drian0 No spoko ale ja się odbije, już V i jej fabuła niezbyt mi pasowała. Jaki tutaj realizm widzisz?