La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1196 Culés

11

Ja do Martina pretensji po wczorajszym meczu nie mam żadnych. Chłopak pewnie jeszcze przed chwilą gdzieś krowy doił i tu go wrzucili na najważniejsze mecze z buta bo nikt nie zadbał o zmiennika dla Balde,nktory z resztą też miał bardzo słabe momenty. Martin robił co mógł, nie pękał na San Siro zrobił asysty, no cóż powiedzieć. Pretensję to mam do Araujo, do Cubarskiego - czy zawszę w polu karnym musimy wchodzić na pełnym ryzyku ? Garcia,który dokłada nogę z 5 metrów i trafia w Sommera. Generalnie Inter na drugą połowę wyszedł jak zdjęty z krzyża ku zdziwieniu chyba wszystkich nawet ich trenera. Mieliśmy totalną dominację i to był błąd, że nie odskoczyliśmy na 4-2. Może szybciej powinien wejść Lewy, kiedy Inter był na kolanach i miejsca było więcej ? Bo Ferran i tak nie miał nic do powiedzenia. Czy Robert tak naprawdę w ogóle nie były gotowy do gry ? Flick przywrócił ogromną radość i satysfakcję z meczy Barcelony po latach i jest to wyjątkowy sezon dla mnie. Kończy się jednak też kacem i to ogromny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?