bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Osobiście uważam, że kandydatura Nawrockiego, człowieka z tak kontrowersyjną i niejasną przeszłością w kraju cywilizowanymi i aspirującym by znaleźć się po zachodniej stronie Europy jest po prostu niedopuszczalna obojętnie jak bardzo on jest prawakiem co imponuje ludziom w Polsce. Za Trzaskowski nie przepadałem ale to nie jest wybór to jest konieczność. To moje ostatnie słowo przed ciszą wyborczą.
0
Co jak co ale Andrzej to był prezydent w porównaniu do tych popierdółek.
1
Komentarz usunięty
1
@Kengo Jakieś wychudzone świnie.
0
@BezglutenowyPedri Całe szczęście,że nie wymieniłem z nazwiska.
0
@Deviler Trzaskowskiego.
0
Duda i Morawicki z przeszłością w ustawkach.
Morawicki bankier, Duda prawnik - obaj z mroczną przeszłością.
Czego to nie wymyśla by ratować tego przestępcę.
0
Przychodzi bramkarz Espanyolu i żegnamy się z Markiem ? Kurde, kto go weźmie z taką pensją.
2
Nawrocki chyba sprawdza ile można odjebać przez dwa tygodnie i nadal się liczyć w walce o prezydenturę.
0
@PatrychoO No nie wiem. 2 część gry jest ogromna i oni moim zdaniem w serialu teraz pomijają wszystko i lecą do sedna. Nie czułem aby w pierwszym sezonie mi czegoś zabrakło.
0
@DeXt3rVeB Od 2013 gram na konsoli i nie wyobrażam już sobie innego grania niż leżąc na kanapie.
1
No i jest ostatni odcinek 2 sezonu The Last of Us. Muszę przyznać, że jednak jestem zawiedziony. O ile pierwszy sezon był taki bezpieczny i nic no zarzucenia nie było to w drugim jest sporo problemów. Moim zdaniem zapierdalają z akcją szybciej niż Verstsppen co bardzo szkodzi.
2
@don'T.R.I.P.e Chodzi o to by twoja prywatność była chroniona.
2
Byle jaki dom w okolicy Poznania czy samym Poznaniu grubo ponad 1 mln a ładny zadbany dom - Nie wila z basenem nawet do 3 mln. Naprawdę co cię wydarzyło w Polsce w przeciągu 10 lat na rynku nieruchomości to jakieś totalne nieporozumienie. Naprawdę współczuję zwykłym obywatelom co próbują jakoś zarobić na pierwsze M.
0
@jacobFCB Nie dawno było to wszystko na Amazon. A ten making of jest na YT. Szkoda, że nie dają PL napisów nigdy do dokumentów.
0
@4drian0 Oni powiedzieli, że DLC nie będzie a kontynuacja tylko wtedy gdy będą pewni , że mogą zrobić coś nowego i wielkiego.
3
Pani Aleksandra Gajewska to pewnie ma wielu adoratorów w sejmie. TOP-owa kobieta.
0
No to Wisła Kraków będzie w barażach. Oby to był w końcu ten sezon. Ekstraklasa bez białej gwiazdy to gówno.
2
@Frimpong Spokojnie moim zdaniem Nawrot stracił w w tym tygodniu po 1 turze. Okazał się wazelinarzem u Mentzena i gościem co bierze pod wargę na ogólnopolskiej debacie. No chyba, że jego wyborcy albo inaczej wyznawcy mają klapki na oczach.
3
Żona Trzaskowskiego wygląda na taką babkę, która w końcu jako pierwsza dama będzie miała coś do powiedzenia a co najważniejsze coś mądrego do powiedzenia.
2
Kaczyński wystawiając Nawrockiego sprawdza czy Polacy są totalnymi idiotami z którymi można zrobić wszystko.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@krol211 Dla Barcelony to o 10 za dużo.
0
@Kengo Do Władcy Pierścienia to raczej nikt nie ma startu ale Diuna szczególnie druga część jest naprawdę świetna.
2
@L4ngusta też dziś ruszam, 50 % zniżki właśnie piechotą chodzi.
0
@L3OM3SSI Panie, jeszcze czerwca nie ma. A Ty chyba znasz naszą sytuację finansową? Myślisz, że możemy sobie podpisywać piłkarzy z dnia na dzień? Nie możemy i tak masz rację, do końca będziemy próbować kogoś ściągnąć i zarejestrować.
0
Kandydaci na prezydenta mają się testować na obecność narkotyków. Boje się do jakiego poziomu zejdziemy w kolejnych i kolejnych wyborach.
1
Co do tych ustawek Nawrockiego i tego podziwu ze strony Mentzena to myślę, że Sławek wcale tego nie podziwiał tylko podpuszczał go aby ten wprost powiedział, że lał się w lesie.
0
@wyrek Mówię o równowadze w poglądach a nie , że wszystko co lewicowe to bee.
0
@Kgorecki2500 Inteligencję też.