1

@Kessie ja predatora

0

@Herato Niech coś wygra.

0

Czemu gramy w starych strojach ? O co chodzi , że od kilku sezonów są takiego dziwne zawirowania z koszulkami ?

0

Generalnie mam przeczucie, że z Araujo i brakiem zmienników dla bocznych obrońców nie mamy prawa marzyć o LM.

1

Guardiola, oby oszczędził swoją głowę w przerwie.

4

Komm in mein Boot
Ein Sturm kommt auf
Und es wird Nacht

Niesamowity utwór Rammstein.


0

@Criss18Barca po alkoholu sen jest mniej regeneracyjny nawet jeśli wydaje Ci się inaczej .

4

@fart Żyje 30 lat i nasz poziom plus/minus się nie zmienia. Naprawdę wierzysz, że będzie kiedyś inaczej ?

5

Wystarczy, że polskie kluby zagrają z kimś innym niż chłopakami co o 5 rano muszą wstać aby odbić kartę na na zakładzie i są problemy.

0

Coś czuję, że Lewy ma konkretne ambicje aby pograć jeszcze kilka lat na TOPie. Patrząc na nasze problemy finansowe to myślę, że szykuje się jakieś przedłużenie kontraktu Lewego bo na top transfer za 100+ milionów nie ma co liczyć.

1

@Popitek12 To chyba porobiony jesteś jak masz problem z tym gryfem ;)

0

@SelloutCrowd Prąd tańszy a rachunek taki sam.

0

@CN is my home Stary diesel prosty jak konstrukcja cepa.

0

Panowie czy granicą 12k kilometrów jest bezpieczna jeśli chodzi o wymianę oleju ? Zalany full syntetyk, mam jeszcze trasę do zrobienia i niezbyt możliwość wymiany.

0

Jak z tą nową mafią? Wiem,że opisanie są bardzo skrajne więc zapytam La Rambly inaczej, jest blosko poziomu 1 i 2 ?

0

Podpisanie raportu medyczgeo przez Ter Stegrna to jego najlepsza akcja od kilku lat.

1

Bycie prezydentem spoko ale muszę przyznać, że takie mieszkanie w pałacu prezydenckim może być trochę niekomfortowe dla najbliższych prezydenta. Osobiście nie chciałbym .

1

Ten coś tam podpisze, tamten odejdzie za darmo do Arabii i cyk mamy spokój z rejestracją do stycznia.

1

@MesQueUnClub_87 Drugiej części raczej nie będzie. Twórcy powiedzieli , że nie mają zamiaru odcinać kuponów i zrobią drugą część jeśli będą mieli nadal oryginalne pomysły by tę serię rozwijać.

2

@MesQueUnClub_87 Jeśli ktoś nigdy nie grał w ten typ gry może śmiało próbować? Czy próg wejścia jest spory ?

0

@Criss18Barca to byli absolutni dominatorzy. Nikt nie zbudował w Polsce takiej ekipy jak tamta Wisła.

1

@Transu96 Ale z kim tak negocjował? Z ludźmi Laporty.

3

Rozumiem problemy z Ter Stegenem ale niech mi ktoś powie co tutaj robi jeszcze Penia ? Chłop chyba nie zarabia kokosów, że nikogo nie stać na jego kontrakt ? Kolejny żart w wykonaniu zarządu i zaczynamy sezon słabsi niż rok temu.

0

AEK Larnaka to zawszę trudny rywal, szczególnie latem.

6

Cubarsi chłopaku, teraz to zagrasz 70 spotkań w roku.

1

Polskie kluby kupują zawodników którzy mają być wzmocnieniem ale nie sprawdzają się w takich klubach Cvena. Tak się nie da.

0

@damianex10 Mój ojciec pierwszy telefon to miał te słynną pancerną nokie, koło 2000 roku ja późnej miałem te xpress music ale w kolorze niebieskim, super telefon. Nokia chyba miała jeszcze dobry moment jakieś kilka lat temu jak wydawała modele Lumia ? Dobrze kojarzę? Tylko one nie miały Androida ?

0

@kanver_ a nie uważasz, że te większe marki po prostu grają na pół gwiazdka w LK ?

0

@Stinger_ ciężkich rywali to miała Wisła Kraków gdy kilkukrotnie odpadała w ostatniej rundzie.

11

Prawda jest taka, że mamy szczęście po tym jak utworzono te Ligę konferencji. Gdyby nie to byśmy się mogli tylko modlić o grę w Europie. Podniecanie się jakimś awansem ekstraklasy w rankingach bo wygrawmy z mistrzami Zimbabwe to tylko nieśmieszny żart.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?