0

@bodzio10 Macie rację, post bez sensu. Byłem pewny, że przegraliśmy z Włochami finał a to oczywiście Francuzi.

0

Włosi jadą bez mydła. Najpierw złoto na IO, teraz MŚ a za rok Euro i tutaj mogą skompletować hattricka.

0

Ten karny dla Atletico to na 100 % ? Gernarlnie dziabnął Guler tam rywala ale najpierw wybił piłkę. Co o tym myślicie? Jakieś wątpliwość czy nie ?

0

@LeoMessiiBarcaPepa 20:30 to jest perfekt, o 22:30 można już spać i legancko się wyspać.

0

Oprócz różnych mniejszych większych problemów Real nie na piłkarzy z charakterem, to dobrze dla nas.

0

Ten Hujsen taki kozak a wszystko mu lata nad głową

0

Mecz na poziomie 8 ligi polskiej

1

@bohman819 onlyFans

0

@LeszekFCB Moim zdaniem o połowę za dużo. Ile kosztuje utrzymanie domu 100 metrów miesięcznie ?

1

@LeszekFCB No ale to jest sam czynsz do spółdzielni. Można mieć też dodatkowo kredyt czy właśnie wynajmować, wtedy to nie wygląda miło.

1

@pluszek Tysiak na ten moment jest super bym powiedział. U mnie 1280 zł, ogrzewanie 400, woda ciepła/zimna będzie z 300 zł, remntowy fundusz 200 zł, eskpolatcja 200 zł i jakieś drobne podatki reszta. Wody ciepłej i zimnej nie masz w czynszu ? Edit- skończyła się jakaś tarcza na ogrzewanie i teraz będą nas golić.

0

@Popitek12 psy nie narzekają bardziej ludzie

2

@Alex1995 ja już w bloku płacę 4000 tysiące złoty za pół roku sezonu grzewczego w mieszkaniu 64 metry, 4 grzejniki.

0

No i fajnie, Wojtek wchodzi na kluczowe mecze z PSG i Realem. Zawszę to dodatkowe emocję.

0

@wyrek dlatego w Polsce jeszcze przez wiele lat będzie kiepsko, ludzie ze wschodnią mentalnością jeszcze będą grabić ile się da.

3

@Nazio_87 Mówisz, że jak kupisz mieszkanie za 500k to 500k na wykończenie ?

0

@LambiPL chyba tak

5

@kanver_ Przyjdzie poważne granie i Lewy będzie wyborem numerem jeden. Dam sobie rękę uciąć, że z PSG nie usiądzie na ławce. Do tego wydaje mi się, że Flicka będzie często grał na dwóch napastników.

0

@A4ron Są dwa powody. Po pierwsze lenistwo po drugie mniejsze zdolności do nauki języków. Jednakże wygrywa lenistwo bo raczej większość języków w jakiś tam stopniu każdy może się nauczyć mniejszą czy większą pracą.

0

@Salchent Bembele chyba nie zagra Balde chyba zagra

0

@misterio Porównujesz latanie samolotem czyli przemieszczanie się do skoków ze spadochronem, najczęściej będących pasją ??

0

Ostatnio było dość głośno o śmierci dwóch polskich komandosów podczas ćwiczeń skoków spadochronowych w USA. Z ciekawości sprawdziłem z czym to się je i wygląda to tak. Głównie dwa rodzaje skoków z wysokości od 8 do 10 tysięcy metrów nad ziemią z rozłożeniem spadochronu nisko nad ziemią 1,5 metrów oraz wysoko nawet 8 k nad ziemią. Na YT są filmy z takich ćwiczeń nawet polskich żołerzy. Powiem Wam, że jak zobaczyłem te skoki do naprawdę mnie przytkało. 10 tysięcy metrowyto wyżej niż największy szczyt na ziemi, człowiek oddający swoje życie w głównej mierze temu czy otworzy się spadochron. Człowiek to naprawdę do perfekcji opanował różne ciekawe sposoby do samozagłady.

0

Z Gavim trwa narracja wielkiego zaskoczenia długością przerwy. Czy mimo konieczności operacji miała przerwa być krótsza ? Czy podczas zabiegu powstały jakieś dodatkowe kłopoty i przerwa nieoczekiwanie wyniesie 5 miesięcy ? Jedyne co wiem to, że zachowawczo miał się leczyć 5 tygodni.

0

@partymaker Patrząc na tabelę to Atletico gra już w 7 kolejce o życie.

1

Gramy bardzo przeciętnie ale trzymamy się Realu. Oby to był plan aby najwyższą forma przyszła w najważniejszych momentach.

1

@Pablozeusz Na pewno ktoś zrezygnuje a to już coś.

0

Wszystko wygląda na to, że od połowy 2026 roku nocna cisza alkoholowa w całym mieście Warszawa. Oby reszta kraju wzięła przykład i się to wszystko ruszyło w dobrym kierunku.

1

@MesQueUnClub_87 Oczywiście Alan Wake 2. Coś mi słownik pomieszał.

0

The last of US 2 Remastered w Ps Plus podstawowym a Alan Wale w Ps Plus extra. W październiku nie będę się nudził.

2

@fart Kuurde, 20 lat aż trzeba pić. Kto ma do tego zdrowie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?