0

@urbipl dokładnie mam 6,40 i to na stałym bo na zmiennym miałbym prawie 8 procent i ratę 400 zł większą. Kredyt na 360 tysięcy, rata 2230, 300 zł to kapitał, reszta to odsetki. Po 30 latach oddaje 1 mln, pożyczyłem 360. Czy to jest normalne?

0

@insp1re Mbappe jest piłkarzem Realu i będą się nim podniecać. Pozostaje Barcelonie łoić im dupsko i nie patrzeć na nic.

0

@draxidox Widzę ostatnio modę na ładne dupy co udają dziennikarki sportowe. W sumie dobry pomysł na życie.

1

Słuchajcie, mam dobre przeczucia, bez odbioru.

0

@kubix05 Real też

1

Bayern to jest idealny klub dla dobrej 9. Najpierw Lewy walił goli co nie miara teraz Kane.

0

Widzę, że ten tartak w Realu wystarczył na rozbicie Kazachów.

0

@JanuszKorwinMikke magnezja, nie napiszę nic więcej.

0

Kto na 100 procent wypada z PSG ? U nas z pierwszego składu to w sumie tylko występ Rafinhi zagrożony najbardziej zakładając, że Balde wróci?

0

@Safrani Myślisz, że naprawdę z wielką płytą coś się stanie ? Osobiście nie sądzę i będzie to stać jeszcze 100 lat.

1

@KamQiX No niby tak ale ciągle się słyszy, że mieszkania mają być tańsze.

3

@gumaz Myślę, że jak mają wizytę za 18 miesięcy to zapominają.

0

@gumaz może w końcu będzie gdzie zaparkować

0

@Stinger_ Ciężka decyzja przed sztabem Barcelony. Jeśli chcemy kupować TOP 9 to nie ma miejsca na pensje Lewego. A kolejny sezon z Ferranem i Lewym to chyba nie ten czas już. Myślę, że pożegnanie Roberta i sprowadzenie Juliana to ruch wspaniały będzie. Lewy zrobił fantastyczną robotę przez te 4 lata i liczę, że zakończy tę przygodę z LM.

6

@insp1re Pytanie jak można mieć kiepskie nastawienie grając Derby z Atletico czy klasyk z Barceloną? Realowi brakuje jakości i tyle.

2

@AmigoBlancos Karolak co przez 15 lat grał w co drugim polskim filmie ma komornika ?

3

@BorzyKrzys Masz szczęście, że nie pracujesz u @Luciano99 bo byś tylko 400 miał do postawienia.

0

Najważniejsze, że nie Marciniak.

0

@SelloutCrowd Generalnie po prostu pełen podziwu, że wszystko co najbardziej skomplikowane to Oni robią. Patrz różnego rodzaju myśliwce.

0

Jak se człowiek popatrzy ile USA robi ciężkiego sprzętu militarnego to aż głowa boli. Przecież to są setki miliardów dolarów. My mamy podnietę z paczkomatów z całym moim szacunkiem dla InPost.

4

@Comentateiro taki Ci dziewczyna powiedziała ?

5

@Laminedependencia tak samo jak , że zostanę papieżem

4

@mrboom Mam duże wątpliwość co do Haalanda gdyż często pokazywał w City, że jak nie dostanie na nos to znika kompletnie. Zdecydowanie napastnik pokroju Suareza czyli właśnie Alvarez tutaj pasuje. Oczywiście Lewandowski też dokłada nogę najczęściej i jest super egzekutorem ale czy na pewno to jest najlepsza wersja 9 dla Barcelony? Moim zdaniem nie.

3

Julian Alvarez, już w zeszłym sezonie to mówiłem, że to wymarzona i idealna 9 dla Barcelony. Jeśli Laporta miałby robić jakiś galaktyczny transfer na nowe CN i koniec kadencji to powinien się nad nim zastanowić.

0

@Czyhrynski -3 w nocy no aż mnie ciarki przeszły. Dobrze, że w Poznaniu taka temperatura to w szczycie zimy.

6

@Eklerek Biedny chłop naprawdę, takie nieszczęście go spotkało. Co jeśli już nigdy nie wydusi słowa?

3

@Eklerek jeden z ostatnich piłkarzy tego prawdziwego pokolenia

4

@Luciano99 Ważne, że mamy 3 punkty bo mógł być 1 lub 0.

4

@Worny aż się przypomina rewanż z Milanem w LM gdzie musieliśmy odrabiać. Wtedy Iniesta położył jakiegoś pomocnika i ten już wiedział, że po zawodach. O ile się nie mylę Messi władowal po podaniu Andresa.

1

@sendesara Tylko on wgrał 6 spotkań z ogórkami do tej pory. Poczekajmy dłuższy czas jednak uważam, że Real bez klasowego rozgrywającego nie może liczyć na trofea.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?