bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie chcę tutaj wróżyć już w październiku bo duży kryzys mieliśmy w pierwszym sezonie w listopadzie/grudniu ale jestem po stronie opinii, że poprzedni sezon to był taki typowy efekt nowej miotły i po prostu wszystko nam zagrało. Chciałbym się mylić ale patrząc na to jak wyglądamy na boisku to naprawdę ciężko mi uwierzyć w jakieś przebudzenie. Na papierze wszystko wygląda ciekawie z wychodzimy na taką Sevillę i gramy najgorsze 45 minut w erze Flicka. Czy to efekt mocnego treningu fizycznego, który przyniesie efekt w najważniejszych momentach? Bardzo bym chciał.
0
@ElKamil Na szczęście nie jesteś Flickiem.
1
No nic, bądźmy szczerzy, porażka 5-2 Realu z Atletico to nasz największy sukces w tej części sezonu.
1
Ale nas dymają po kontrach, prawie każdy.
0
A to co Wojtek dziś wybronił to zapomnieli ?
0
Araujo chyba wiadro yerby wypił taki elektryczy.
8
Fajna mamuśka na trybunach.
0
@KidusFCB nie wiem czy tak nisko jest śnieg.
0
@fcbarcafan19 Mówisz o piłce nożnej? Dwie wchodzą bezpośrednio.
0
@Ryse Wiesz, rozumiem, że mogą kręcić na tych 48 innych dodatkowych opłatach co masz na rachunku no ale typowo mam większe zużycie wykazane.
0
@KmN No nie wiem, ale ciągle się coś buduje na każdym kroku więc jakoś to luzie kupują. Widocznie bogatych jest stosunkowo dużo.
0
Myślcie, że energetyka może robić człowieka w uja ? Za ostatnie dwa miesiące mam sporo większe zużycie prądu niż wcześniej, mimo, że to był okres wakacyjny nie w sumie mówiąc 2 tygodnie nas w mieszkaniu nie było. Oczywiście nie będę tego reklamował bo to kwestia max 50 zł jednak trochę mnie to niepokoi na przyszłość, trza obserwować rachunki.
2
@BulaKG Dobra robota, też od 4 miesięcy regularnie wróciłem do biegania po latach przerwy. Kiedyś ze spokojem potrafiłem zrobić 18 KM na spokojnym niedzielnym treningu, dziś robię 6 KM tempem 6:50 ale jest co raz lepiej. Pozdrawiam i życzę wytrwałości.
1
@furiat25 niby tak ale oni mają tyle szybkich koni, że naprawdę to się nie dzieję. Osobiście uważam, że poprzedni sezon to był taki nasz dzień konia i była realna szansa na tryplet, która szybko się nie powtórzy.
4
Yamal jest świetny ale gdyby tak jak Messi wstawał z murawy i brał piłkę po każdym faulu bez zbędnego gadania to byłby jeszcze lepszy.
0
@bart_azz Do lat nie mamy szybkich, silnych i dynamicznych obrońców. Blade to jakaś nadzieja, że coś się ruszy na tym boku.
0
Muszę przyznać, że absolutnie mnie sprawdziła do parteru drużyna PSG. Nigdy bym nie przewidział takiej dysproporcji między tymi drużynami tym bardziej, że zagraliśmy naprawdę solidnym składem. Chyba brak Balde w formie był najbardziej odczuwalny. Ciężko będzie o LM.
0
@kemyt1995 efekt chyba sam widziałeś
2
PSG ma kadrę szeroką jak sam skurwysyn, aby z nimi rywalizować to trzeba wykorzystać każdą setkę a okazję mieliśmy doskonałe co najmniej 2. No i ten Olmo co nie daje więcej niż Fermin a kosztował kupę kasy.
0
@MesQueUnClub_87 Zakładasz, że jest kiepskiej jakości? Dlaczego? Mlekovita to nie firma Pana Bogdana spod żabki.
0
@TR3YWAY to , że jest w Biedronce to nie znaczy, że je produkuje.
0
Kupował ktoś białko wpc od Mlekovity ? Dość dobre opinie czytam a kosztuje 50 zł za 700g to od 20-30 zł mniej niż bardziej popularna konkurencja.
2
@4drian0 gdyby PSG przyjechało max składem do byłby rzut monetą, aktualnie uważam nas za minimalnych faworytów.
1
@mordini123 pewnie i tak będzie masa przecen a jeśli ktoś chce kupić tylko wersję na PC/Xboxa to jest tańszy pakiet? Bo co by nie mówić tyle kasy miesięcznie to nie opłaca się, no chyba, że ktoś tam my tyle tytułów co go interesują i gra non stop w wiele gier.
0
@agaFCB To chyba jak 90 procent kobiet, resztę ma OK ;)
0
Czy powie ktoś Kobietom, że można ćwiczyć nie tylko pośladki ? ;)
0
@paweldunajecfcb jak bym miał do niej zaufanie to tak ale w głębi duszy czuje , że nie podobało by mi się to.
0
@alone49 W ING na przykład mogę nadpłacać od razu bez żadnej straty. Problem tylko jak nadpłacać przy tak wysokich ratach.
1
@El Plutoninho na dwóch na pewno
1
@RoberDzik jak to mówią, nie każdy musi mieć gdzie mieszkać